Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sarah BEALE
Acacia Bayside
|
Acacia Bayside | 35 | – | ||
2 |
Hannah Bates
New Zealand
|
New Zealand | – | +3.5% | PB | |
3 |
Katie Strachan
St Peters Western Asc Inc
|
St Peters Western Asc Inc | 30 | – | ||
4 |
EMMA SIDDLE
Southport Olympic
|
Southport Olympic | 26 | +2.4% | PB | |
5 |
Molly BATCHELOR
Nunawading
|
Nunawading | 23 | – | PB | |
6 |
Sienna MCDONALD
St Peters Western Asc Inc
|
St Peters Western Asc Inc | 20 | – | ||
7 |
MEGAN BOGATIE
TSS Aquatic
|
TSS Aquatic | 17 | +1.5% | PB | |
8 |
Brittany Castelluzzo
Tea Tree Gully
|
Tea Tree Gully | 14 | – | ||
9 |
Eloise Riley
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 11 | -0.6% | ||
10 |
Abbey Slaughter
Nepean Aquatic Swim Club
|
Nepean Aquatic Swim Club | 8 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hannah Bates
New Zealand
|
New Zealand | 708 | +1.5% | PB | |
2 |
Sarah BEALE
Acacia Bayside
|
Acacia Bayside | 706 | – | ||
3 |
Katie Strachan
St Peters Western Asc Inc
|
St Peters Western Asc Inc | 704 | – | ||
4 |
Molly BATCHELOR
Nunawading
|
Nunawading | 704 | – | PB | |
5 |
EMMA SIDDLE
Southport Olympic
|
Southport Olympic | 703 | +0.5% | PB | |
6 |
Sienna MCDONALD
St Peters Western Asc Inc
|
St Peters Western Asc Inc | 696 | – | ||
7 |
Abbey Slaughter
Nepean Aquatic Swim Club
|
Nepean Aquatic Swim Club | 691 | – | ||
8 |
MEGAN BOGATIE
TSS Aquatic
|
TSS Aquatic | 689 | 0.0% | ||
9 |
Eloise Riley
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 672 | 0.0% | ||
10 |
Brittany Castelluzzo
Tea Tree Gully
|
Tea Tree Gully | 653 | – | ||
11 |
Courtney Taylor
Tuggeranong Vikings
|
Tuggeranong Vikings | 652 | 0.0% | ||
12 |
Madie Falconer
New Zealand
|
New Zealand | 652 | -1.4% | ||
13 |
LAURA DAVY
Surrey Park Swimming Club
|
Surrey Park Swimming Club | 651 | – | PB | |
14 |
Darian Quadrio
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 640 | -3.1% | ||
15 |
Ellie Eastwood
New Zealand
|
New Zealand | 634 | -1.3% | ||
16 |
Lauren McDougall
Trinity Grammar School
|
Trinity Grammar School | 633 | – | PB | |
17 |
Clare Perrett
Fraser Coast
|
Fraser Coast | 632 | – | ||
18 |
Lauren Gastevich
Arena
|
Arena | 625 | +1.0% | PB | |
19 |
ZOE DEACON
Wodonga
|
Wodonga | 622 | – | PB | |
20 |
AMANDA CROWE
Willoughby
|
Willoughby | 621 | – | ||
21 |
BROOKE MORGAN
Carlile Swimming Club
|
Carlile Swimming Club | 617 | – | ||
22 |
RACHEL HOCH
Helensvale
|
Helensvale | 613 | – | ||
23 |
MIKAYLA POPHAM
Kawana Waters Swim Club Inc.
|
Kawana Waters Swim Club Inc. | 612 | – | ||
24 |
ELENI GORGAS
Willoughby
|
Willoughby | 611 | – | ||
25 |
Ashlee Bass
Albany Creek (QL)
|
Albany Creek (QL) | 583 | – | ||
26 |
TIARNE GALVIN
Carlile Swimming Club
|
Carlile Swimming Club | 581 | – | ||
27 |
Kate O'Connor
Norwood Swimming Club SA
|
Norwood Swimming Club SA | 569 | – |