Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rosie Foden
Northampton SC
|
Northampton SC | 20 | – | PB | |
2 |
Sophie Millen
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 17 | +1.3% | PB | |
3 |
Ella Corby
South Croydon SC
|
South Croydon SC | 16 | -0.6% | ||
4 |
Rosie Jenkinson
Bracknell and Wokingham Swim Club
|
Bracknell and Wokingham Swim Club | 15 | -1.4% | ||
5 |
Kathryn Lythgo
Stratford Sharks SC
|
Stratford Sharks SC | 14 | – | ||
6 |
Seren Mahon
Stratford Sharks SC
|
Stratford Sharks SC | 13 | – | ||
7 |
Stephanie Roberts
Hart Swim Club
|
Hart Swim Club | 12 | – | ||
– |
Amy Farthing
Sevenoaks SC
|
Sevenoaks SC | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Freya Stevens
Northampton SC
|
Northampton SC | 20 | +0.6% | PB | |
2 |
Lillie Godden
Tigers SC
|
Tigers SC | 17 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tiegan Child
Beckenham SC
|
Beckenham SC | 20 | +1.2% | PB | |
2 |
Betsy Wizard
Northampton SC
|
Northampton SC | 17 | – | ||
3 |
Kirstie Flynn
Leatherhead SC
|
Leatherhead SC | 16 | +1.4% | PB | |
4 |
Izzy Bryant
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 15 | – | ||
5 |
Caroline Laursen
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 14 | – | ||
6 |
Anne-Marie Hudman
Northampton SC
|
Northampton SC | 13 | – | ||
7 |
Amy Davies
South Croydon SC
|
South Croydon SC | 12 | – | ||
8 |
Charlotte Prince-Rayner
Winchester CIty
|
Winchester CIty | 11 | – | ||
9 |
Abi Poulton
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 9 | – | ||
10 |
Sadie Flynn
Leatherhead SC
|
Leatherhead SC | 7 | – | ||
11 |
Adel Zakrzewski
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | -0.7% | ||
12 |
Faye Francis
Winchester CIty
|
Winchester CIty | 5 | – | ||
13 |
Emma Hepworth
Maidenhead ASC
|
Maidenhead ASC | 4 | -0.6% | ||
14 |
Elissa Polak
Tigers SC
|
Tigers SC | 3 | – | ||
15 |
Tara Box
Tigers SC
|
Tigers SC | 2 | – | ||
16 |
Genevieve Moller-Butcher
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 1 | – | ||
17 |
Taylor O'Rourke
Northampton SC
|
Northampton SC | – | -0.7% | ||
18 |
Bethany Neall
Maidenhead ASC
|
Maidenhead ASC | – | -3.7% | ||
19 |
Alice Mardell
Basingstoke Bluefins SC
|
Basingstoke Bluefins SC | – | – | ||
20 |
Chloe Mercer
Northampton SC
|
Northampton SC | – | -0.1% | ||
– |
Kate Baxter
Southampton Dolphins SC
|
Southampton Dolphins SC | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ella Dyson
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 20 | +0.3% | PB | |
2 |
Lottie Shaw
Northampton SC
|
Northampton SC | 17 | – | ||
3 |
Charlotte Wensley
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 16 | – | ||
4 |
Emilié Whitewood
Tigers SC
|
Tigers SC | 15 | – | ||
5 |
Bobbi Harper
Northampton SC
|
Northampton SC | 14 | – | ||
6 |
Merissa Booth
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 13 | – | ||
7 |
Poppy Hogg
Northampton SC
|
Northampton SC | 12 | – | ||
8 |
Libby Harris
Leatherhead SC
|
Leatherhead SC | 11 | – | ||
9 |
Jasmine Findlay
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 9 | – | ||
10 |
Esther Grigore
Northampton SC
|
Northampton SC | 7 | – | ||
11 |
Amelia Badnell
Winchester CIty
|
Winchester CIty | 6 | – | ||
12 |
Evelyn Rowsell
Fareham Nomads
|
Fareham Nomads | 5 | – | ||
13 |
Rebecca Lowe
Northampton SC
|
Northampton SC | 4 | – |