Swimcloud

Fairfield @Marist

  • Not Submitted
  • Nov 8, 2008
  • SCY
Fairfield logo
Fairfield, CT
  • Points scored
  • Avg. performance
    419.7
  • Entries
    33
  • Personal best
  • Season best
  • New

Top Swims

More
Name Event Time
1 Kekoa Taparra 400 Y IM 4:12.72
2 Kekoa Taparra 100 Y Breast 59.46
3 Kekoa Taparra 200 Y Breast 2:11.37
4 Andrew Robinson 200 Y Free 1:51.15
5 Andrew Robinson 100 Y Free 50.80
6 Greg Bellizzi 50 Y Free 23.03
7 Brian Friedlander 200 Y Breast 2:16.10
8 Stefan Toi 400 Y IM 4:29.09
9 Tommy Peters 1000 Y Free 10:48.72
10 Tommy Peters 500 Y Free 5:13.36

Swimmers (18)

Entries

Kekoa Taparra
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Breast Timed Finals #None None 2:11.37
400 Y IM Timed Finals #None None 4:12.72
100 Y Breast Timed Finals #None None 59.46
Brian Friedlander
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Breast Timed Finals #None None 2:16.10
400 Y IM Timed Finals #None None 4:35.16
100 Y Breast Timed Finals #None None 1:03.38
Stefan Toi
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Breast Timed Finals #None None 2:24.22
400 Y IM Timed Finals #None None 4:29.09
100 Y Back Timed Finals #None None 59.27
George Daniolos
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Breast Timed Finals #None None 1:10.53
500 Y Free Timed Finals #None None 5:16.37
Charles Helm
Event Round Heat Lane Seed Time Place
500 Y Free Timed Finals #None None 5:19.34
Greg Bellizzi
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None None 59.98
50 Y Free Timed Finals #None None 23.03
Hillary Urbancic
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None None 2:35.92
Brett Carisio
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None None 3:10.13
Kenneth Muti
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Back Timed Finals #None None 1:04.55
200 Y Back Timed Finals #None None 2:19.30
Jonathan O'Connor
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Back Timed Finals #None None 2:15.06
200 Y Fly Timed Finals #None None 2:06.48
Garrett Marqua
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Free Timed Finals #None None 57.08
50 Y Free Timed Finals #None None 26.09
Anthony Caserta
Event Round Heat Lane Seed Time Place
50 Y Free Timed Finals #None None 25.95
Brendan Sarpu
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Free Timed Finals #None None 2:02.10
Anthony Sbona
Event Round Heat Lane Seed Time Place
200 Y Free Timed Finals #None None 2:08.26
Kevin Richard
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Back Timed Finals #None None 1:10.00
Alexander Connaughton
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None None 59.55
100 Y Free Timed Finals #None None 55.16
Tommy Peters
Event Round Heat Lane Seed Time Place
500 Y Free Timed Finals #None None 5:13.36
1000 Y Free Timed Finals #None None 10:48.72
Andrew Robinson
Event Round Heat Lane Seed Time Place
100 Y Fly Timed Finals #None None 55.91
100 Y Free Timed Finals #None None 50.80
200 Y Free Timed Finals #None None 1:51.15