Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
George Smith
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 6 | ||
2 |
George Smale
Guildford City SC
|
Guildford City SC | 5 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jamie scholes
Co Peterboro
|
Co Peterboro | 6 | ||
2 |
Ben Prosser
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 5 | ||
3 |
George Mann
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 | PB | |
4 |
Noah Dean
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 3 | PB | |
5 |
Jaxon Simmons
Co Peterboro
|
Co Peterboro | 2 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel Jenkins
Co Oxford
|
Co Oxford | 6 | ||
2 |
Max Jelfs
Hatfield Swimming Club
|
Hatfield Swimming Club | 5 | ||
3 |
Piers Bowden
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 4 | ||
4 |
Cole James
Hatfield Swimming Club
|
Hatfield Swimming Club | 3 | ||
5 |
Oliver Inness
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 2 | ||
6 |
Isaac Lenton
City of Milton Keynes SC
|
City of Milton Keynes SC | 1 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Myles Robinson-Young
Co Peterboro
|
Co Peterboro | 6 | ||
2 |
Henry Pearce
Co Peterboro
|
Co Peterboro | 5 | ||
3 |
Harvey Skellern
City of Cambridge
|
City of Cambridge | 4 | ||
4 |
Josh Williams
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 3 | ||
5 |
Tobi Laguda
Hatfield Swimming Club
|
Hatfield Swimming Club | 2 | ||
6 |
Thomas Poulton
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 1 | ||
7 |
Frazer Shaw
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
8 |
Tom Ross
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
9 |
Timothy Hughes
Hatfield Swimming Club
|
Hatfield Swimming Club | – | ||
10 |
Benjamin Williamson
Hatfield Swimming Club
|
Hatfield Swimming Club | – | ||
11 |
Ashley Frost
City of Milton Keynes SC
|
City of Milton Keynes SC | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan Poulton
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 6 | ||
2 |
Max George
Hatfield Swimming Club
|
Hatfield Swimming Club | 5 | ||
3 |
Matthew Newson
Co Peterboro
|
Co Peterboro | 4 | ||
4 |
Luca Staines
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 3 | ||
5 |
Thomas Lean
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | 2 | ||
6 |
Harry Wynne-Jones
City of Milton Keynes SC
|
City of Milton Keynes SC | 1 | ||
7 |
Jack Edwards
City of Milton Keynes SC
|
City of Milton Keynes SC | – | ||
8 |
Aaron Cheung
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
9 |
Dave Eddy
Wycombe District SC
|
Wycombe District SC | – | ||
10 |
Gabriel Gullidge
City of Milton Keynes SC
|
City of Milton Keynes SC | – | ||
11 |
Peter Soczewka
Hatfield Swimming Club
|
Hatfield Swimming Club | – | ||
12 |
Matthew Monie
City of Cambridge
|
City of Cambridge | – | ||
– |
Jayden Hill
City of Milton Keynes SC
|
City of Milton Keynes SC | NS | – |