Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna Oleniczak
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 20 | – | ||
2 |
Jenna Brandenburg
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 17 | -0.4% | ||
3 |
Gabriela Goodbear
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 16 | 0.0% | ||
4 |
Carina Monroe
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 15 | – | PB | |
5 |
Alison Pielsnik
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 14 | – | PB | |
6 |
Jenna Dobrinsky
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 13 | – | PB | |
7 |
Ellie Scott
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 12 | – | ||
8 |
Emma Suh
HPAC
|
HPAC | 11 | – | ||
9 |
Maren Pelikan
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 9 | – | ||
10 |
Ava Keller
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 7 | – | ||
11 |
Hannah Heger
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 6 | – | ||
12 |
Natalie Sirois
HPAC
|
HPAC | 5 | – | ||
13 |
Ollie Marty
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 4 | – | ||
– |
Olivia Hauboldt
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | NS | – | – | |
– |
Grace Mayes
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | NS | – | – | |
– |
Cassidy Nicholson
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | NS | – | – | |
– |
Hannah Wagner
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jocelyn Zgola
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 20 | – | PB | |
2 |
Meredith Bangs
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 17 | +0.3% | PB | |
3 |
Mekenzie Hammer
Green County Y
|
Green County Y | 16 | +2.4% | PB | |
4 |
Megan Klinger
Green County Y
|
Green County Y | 15 | +3.1% | PB | |
5 |
Ellie Unferth
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 14 | -3.3% | ||
6 |
Aly Wallander
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 13 | – | ||
7 |
Abbie Bangs
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 12 | – | PB | |
8 |
Zoe Rule
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 11 | – | ||
9 |
Rialey Anderson
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 9 | – | ||
10 |
Abbey Richardson
Summit City Aqua
|
Summit City Aqua | 7 | – | ||
11 |
Karley Michels
Green County Y
|
Green County Y | 6 | – | ||
12 |
Ella Zillmer
Piranhas Swim Club
|
Piranhas Swim Club | 5 | – | ||
13 |
Kaleigh Kraus
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 4 | +0.1% | PB | |
14 |
Delaney McElvain
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 3 | – | ||
15 |
Kaitlyn Elgin
Green County Y
|
Green County Y | 2 | – | ||
16 |
Brooke White
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 1 | – | ||
17 |
Ali Beay
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | – | ||
18 |
Brooklyn Ray
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | – | – | ||
19 |
Estella Gabor
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | ||
20 |
Alexandra Goldin
HPAC
|
HPAC | – | – | ||
21 |
Kyra Levandoski
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | PB | |
22 |
Morgan Smith
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | – | ||
23 |
Lucy Gillard
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | ||
– |
Paige Forler
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | NS | – | – | |
– |
Emma Fishbein
HPAC
|
HPAC | NS | – | – | |
– |
Amy Maurina
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | – |