Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Arkadiusz Powierza
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
618 -1.4%
1 Franciszek Kusz
UKS SMS Galicja krakow
618 +1.6% PB
3 Wiktor Cis
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
613 +2.4% PB
3 Hubert Hałas-Agatowski
MUKS ''Piętnastka''
612 +1.8% PB
4 Michał Giruć
Sparta Biłgoraj
608 +2.5% PB
5 Stanisław Kamieński
UKP Polonia Warszawa
605 +2.7% PB
6 Krzysztof Walerych
KS Barrakuda Gdańsk
585 +3.7% PB
7 Tymon Janus
UKP Polonia Warszawa
567 -0.2%
B Final
Name Time FINA Imp
1 Franciszek Łyszkowski
UKS Posejdon Pułtusk
564 +3.4% PB
2 Aleksander Krawczuk
MUKS ''Piętnastka''
543 +0.9% PB
3 Kacper Kadula
UKS NIKA Sport Team Kraków
537 +4.5% PB
4 Filip Schabowski
UKS SMS Galicja krakow
536 -1.5%
5 Kacper Ławrynowicz
MUKS ''Piętnastka''
517 PB
6 Artur Ciupka
UKS NIKA Sport Team Kraków
513 PB
7 Mateusz Cudziło
Warta Poznań
506 PB
8 Piotr Szubert-Olszacki
KP Raw-Swim
505 +1.1% PB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Franciszek Kusz
UKS SMS Galicja krakow
613 +1.3% PB
2 Arkadiusz Powierza
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
605 -2.1%
3 Hubert Hałas-Agatowski
MUKS ''Piętnastka''
600 +1.1% PB
4 Wiktor Cis
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
588 +1.0% PB
4 Tymon Janus
UKP Polonia Warszawa
588 +1.0% PB
6 Stanisław Kamieński
UKP Polonia Warszawa
582 +1.5% PB
6 Michał Giruć
Sparta Biłgoraj
579 +0.9% PB
7 Krzysztof Walerych
KS Barrakuda Gdańsk
575 +3.1% PB
8 Franciszek Łyszkowski
UKS Posejdon Pułtusk
563 +3.3% PB
9 Aleksander Krawczuk
MUKS ''Piętnastka''
554 +1.6% PB
10 Filip Schabowski
UKS SMS Galicja krakow
547 -0.9%
11 Kacper Kadula
UKS NIKA Sport Team Kraków
545 +4.9% PB
12 Artur Ciupka
UKS NIKA Sport Team Kraków
508 PB
13 Piotr Szubert-Olszacki
KP Raw-Swim
508 +1.3% PB
14 Mateusz Cudziło
Warta Poznań
503 PB
15 Kacper Ławrynowicz
MUKS ''Piętnastka''
497 PB
16 Adam Gorra
MKP Szczecin
492 PB
17 Patryk Grabiński
Iskra Konin
485 PB
18 Jan Hyrnik
MKP ,,Wodnik 29'' Tychy
484 +1.4% PB
19 Filip Demski
MUKS ''Piętnastka''
469 PB
20 Dominik Hubert
MKP Kołobrzeg
469 PB
21 Bartosz Pełka
UKS Wodnik Siemianowice Śl.
466
22 Adrian Wesecki
UKP "UNIA" Oświęcim
461
23 Oliwier Andrzejewski
Iskra Konin
445 PB
24 Marcel Ogrodnik
KS DELFIN Gdynia
444
25 Jaroslaw Bryk
MKS Piaseczno
441 PB
26 Adrian Zakrawacz
GKP 7 Zdrój Trzebnica
439 PB
27 Norbert Łętocha
UKS SMS Galicja krakow
436 +3.4% PB
28 Fabian Wentrych
UKS NIKA Sport Team Kraków
431 PB
29 Heorhii Martovoi
MKS Piaseczno
431 PB
30 Jerzy Nadolny
UKP Polonia Warszawa
429 +1.2% PB
31 Franciszek Wołyński
UKS "V" Łomianki
429 PB
32 Mateusz Smykiewicz
SKP DELFIN Kozienice
421 +5.2% PB
33 Denys Kokodynskyi
Mukp Warszawianka Wodny Park
419 +0.8% PB
34 Konstanty Kurowski
TP Skalar Słupsk
418
35 Jan Gachewicz
Toruński MKS CHAMPIONS
411 PB
36 Bartosz Sobczyk
UKS Wodnik Siemianowice Śl.
406 PB
37 Krystian Kowalski
MKS SP 63 Bydgoszcz
399 PB
38 Michał Bieniek
SKP DELFIN Kozienice
397 +1.8% PB
39 Igor Safronov
Olimpijczyk Kraków
367
40 Daniil Vasiukevich
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
362 +1.0% PB
41 Igor Lesner
KS DELFIN Gdynia
355
42 Radosław Revel
KS DELFIN Gdynia
295 PB
43 Igor Olejnik
MUKS Wodnik Łask
280 PB

Events