Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Emilia Szaturska
UKS Fala Nieporęt
679 +2.4% PB
2 Oliwia Karpowicz
MUKP Orka MOSiR Kielce
669 +3.9% PB
3 Zofia Minta
MUKS ''Piętnastka''
662 -0.7%
4 Martyna Pieńkowska
KS Płetwal Szczytno
653 +0.8% PB
5 Elżbieta Milancej
UKP Polonia Warszawa
620 -0.6%
6 Lena Dudek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
619 -1.0%
7 Paulina Bieżuńska
Squatina Ostrołęka
583 -2.0%
8 Barbara Borowiec
UKS Manta Warszawa Włochy
570 PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Blanka Łukasik
Solne Miasto Wieliczka
605 +0.2% SB
10 Iga Molenda
MKS Piaseczno
571 +3.4% PB
11 Iga Kowalczyk
Toruński MKS CHAMPIONS
553 PB
12 Hanna Krzowska
UKS Aquatica Pawłowice
552 -2.0%
13 Zuzanna Szczepanik
UKS FENIKS Dębica
547 PB
14 Nadia Kulik
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
534 +8.5% PB
15 Amelia Krzyszkowska
UKS SMS Galicja krakow
530 -0.6%
16 Maja Czakon
UKS Aquatica Pawłowice
517 +1.9% SB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Emilia Szaturska
UKS Fala Nieporęt
663 +1.6% PB
2 Zofia Minta
MUKS ''Piętnastka''
657 -1.0%
3 Oliwia Karpowicz
MUKP Orka MOSiR Kielce
654 +3.2% PB
4 Martyna Pieńkowska
KS Płetwal Szczytno
652 +0.7% PB
5 Lena Dudek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
639 +0.1% PB
6 Elżbieta Milancej
UKP Polonia Warszawa
618 -0.6%
7 Paulina Bieżuńska
Squatina Ostrołęka
607 -0.7%
8 Barbara Borowiec
UKS Manta Warszawa Włochy
600 PB
9 Blanka Łukasik
Solne Miasto Wieliczka
597 -0.2%
10 Hanna Krzowska
UKS Aquatica Pawłowice
563 -1.4%
11 Iga Molenda
MKS Piaseczno
557 +2.5% PB
12 Iga Kowalczyk
Toruński MKS CHAMPIONS
548 PB
13 Nadia Kulik
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
545 +9.2% PB
14 Maja Czakon
UKS Aquatica Pawłowice
540 +3.3% SB
15 Zuzanna Szczepanik
UKS FENIKS Dębica
538 PB
16 Amelia Krzyszkowska
UKS SMS Galicja krakow
534 -0.3%
17 Zuzanna Burza
MKS Piaseczno
531
18 Katarzyna Kownacka
UKP Polonia Warszawa
524
19 Zuzanna Styś
UKP Polonia Warszawa
517 -1.7%
20 Nina Kuboń
BOSiR Brzesko
482 +0.5% PB
21 Lena Kozak
UKP Jedynka Elbląg
469 -1.4%
22 Alicja Kras
MKS Piaseczno
467 +2.7% PB
23 Amelia Kłokowska
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
463
24 Gabriela Sobolak
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
459 PB
25 Karolina Rozwadowska
SKS 137 Delfin Łódź
457 PB
26 Zofia Zalewska
UKP Polonia Warszawa
445 -0.5%
27 Pola Baniak
BOSiR Brzesko
441 -0.7%
28 Anastazja Gromala
MKS JUVENIA Wroc
439 -1.3%
29 Paulina Latawiec
Motyl MOSiR St. Wola
436 PB
30 Magdalena Kaszubska
MKS CKS-SMS Szczecin
432 PB
31 Amelia Bidowaniec
UKS HS Team K³odzk
426 PB
32 Katarzyna Domagała
UKS FENIKS Dębica
421
33 Julia Wyrwiak
UKS SMS Galicja krakow
419 PB
34 Oliwia Tatkowska
MKP Gdańsk
418
35 Milena Łazar
Olimp Gorzów Wlkp.
408
36 Dorota Milewska
Kormoran Olsztyn
408 PB
37 Zuzanna Bachniak
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
406 +0.5% SB
38 Oliwia Zdrojewska
Toruński MKS CHAMPIONS
382 PB
39 Julia Kaczmarzyk
KKP Delfin Klobu
381 PB
40 Joanna Patyra
UKS SP-149 Łódź
375 +2.7% PB
41 Aurelia Świdurska
Neptun Świdnica
374
42 Laura Bałoz
MKS SMS Victoria Racibórz
371
43 Yelyzaveta Karpenko
UKS Orka Zamość
366
44 Olivia Hus
Olimpijczyk Kraków
357 PB
45 Urszula Sosnowska
KS DELFIN Gdynia
335 PB
46 Martyna Jaros
Neptun Świdnica
319 PB
47 Barbara Wieczorek
MKS SP 63 Bydgoszcz
315
48 Anika Kudarewska
Neptun Świdnica
311 PB
49 Alicja Gołębiewska
Klub Pływacki Ciechanow
274
50 Martyna Kloc
Sikret Gliwice
273
51 Liliana Klepczarek
UKS Kapry-Armexim Pruszków
228

Events