Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Mateusz Stawicki
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
673 0.0%
2 Franciszek Grzesik
KS KSZO Ostrowiec Św.
648 +2.1% PB
3 Gracjan Drapała
MUKS ''Piętnastka''
643 -1.0%
4 Wiktor Chmurski
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
623 +1.5% PB
5 Konrad Duchnik
UKS SMS Galicja krakow
597 +1.5% PB
6 Michał Włodarczyk
UKP Polonia Warszawa
582 +5.4% PB
7 Maciej Nalej
St Lok. SALOS Cortile Kielce
571 +1.3% PB
8 Wojciech Grajkowski
MKS Piaseczno
568 +0.9% PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Aleksander Songin
MKS Wodnik Radom
572 +0.6% PB
10 Tymoteusz Strojek
UKS FENIKS Dębica
563 +3.5% PB
11 Bartosz Borek
G-8 Bielany Warszawa
561 +1.6% PB
12 Iwo Dolota
St KF KS Fenix'' Ożarów Maz
555
13 Mikolaj Szymanski
MKS JUVENIA Wroc
546 PB
14 Borys Struszczak
Fundacja Pływamy i Ratujemy
542 +1.5% PB
15 Marcel Wieczorek
KU AZS UMCS Lublin
541 +1.8% PB
16 Bartosz Binek
KS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
527 +1.9% PB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Mateusz Stawicki
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
664 -0.5%
2 Gracjan Drapała
MUKS ''Piętnastka''
653 -0.5%
3 Franciszek Grzesik
KS KSZO Ostrowiec Św.
625 +0.9% PB
4 Wiktor Chmurski
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
616 +1.1% PB
5 Michał Włodarczyk
UKP Polonia Warszawa
580 +5.3% PB
6 Wojciech Grajkowski
MKS Piaseczno
575 +1.3% PB
7 Konrad Duchnik
UKS SMS Galicja krakow
569 0.0%
8 Maciej Nalej
St Lok. SALOS Cortile Kielce
558 +0.5% PB
9 Aleksander Songin
MKS Wodnik Radom
557 -0.2%
10 Kamil Łajewski
KP Bałtyk Kołobrzeg
554 PB
11 Iwo Dolota
St KF KS Fenix'' Ożarów Maz
548
11 Bartosz Borek
G-8 Bielany Warszawa
548 +0.8% PB
13 Mikolaj Szymanski
MKS JUVENIA Wroc
546 PB
14 Tymoteusz Strojek
UKS FENIKS Dębica
535 +1.9% PB
15 Borys Struszczak
Fundacja Pływamy i Ratujemy
532 +0.8% PB
16 Marcel Wieczorek
KU AZS UMCS Lublin
527 +0.9% PB
16 Bartosz Binek
KS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
527 +1.9% PB
18 Marcel Burzak
Warta Poznań
521 PB
19 Hubert Szaniawski
UKS Delfin Garwolin
515 +2.2% PB
19 Szymon Grabiński
WKS SLASK Wrocla
515 +0.1% PB
21 Wiktor Wojtkowiak
Warta Poznań
515
22 Mateusz Radziwiński
UKS FENIKS Dębica
514 PB
23 Franciszek Potrzebowski
UKP Polonia Warszawa
514 +1.2% PB
23 Maksymilian Borgiel
UKS Karlik Katowice
514 +3.7% PB
25 Kacper Świdrak
STP Nowy Sącz
512 +2.8% PB
26 Krzysztof Bieńczyk
Mukp Warszawianka Wodny Park
508 +0.6% SB
27 Franciszek Łyszkowski
UKS Posejdon Pułtusk
507 +0.9% PB
28 Marcel Jonczak
Sparta Biłgoraj
505 -1.0%
29 Dominik Ćwirko
Akademia Sms Racibórz
503 -0.1%
30 Antoni Lutomski
Uks Cityzen
497 PB
31 Bartosz Zgoda
UKP Polonia Warszawa
489 +1.0% PB
31 Jakub Zaremba
UKS Fala Swarzędz
489 PB
33 Michał Giruć
Sparta Biłgoraj
484 PB
33 Antoni Kowalczyk
UKP Kmita Zabierzów
484
35 Oskar Debski
MKS Jedynka Łódź
482
36 Michal Michalek
KS Korona Kraków
481 +0.5% PB
37 Oliwier Andrzejewski
Iskra Konin
479 PB
38 Aleksander Biniek
KS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
478 +5.3% PB
39 Michał Piwowarski
UKS 307 Warszawa
477 +0.7% PB
40 Gabriel Żaczek
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
477 +3.0% PB
41 Mikołaj Pytel
UKP Polonia Warszawa
472 -0.8%
42 Michał Matysiak
UPKS Wodnik Rawicz
470 PB
43 Bartłomiej Karp
KS JUST SWIM Jelenia Góra
469 PB
44 Filip Rudczyk
UKS Butterfly Łomża
468 +3.8% PB
45 Filip Demski
MUKS ''Piętnastka''
459 PB
46 Bartosz Trzeciak
SWIMLAND Olsztyn
458 PB
46 Franciszek Świtała
KP "Totis Viribus"
458 PB
46 Mateusz Miechowiecki
St KP Olimpia Świecie
458 PB
49 Bartosz Ostrowski
MKS JUVENIA Wroc
457 PB
50 Konstanty Kurowski
TP Skalar Słupsk
452
51 Aleksander Mazur
UKS Pingwiny Warszawa
451 +4.0% PB
52 Igor Wróblewski
MKP Wodnik Bielsk Podlaski
446 PB
53 Marcin Jarosz
AZS KU Uniwersytetu Warszawsk
444 +3.3% PB
54 Maciej Szczepaniak
UKP Polonia Warszawa
438 +2.7% PB
55 Olaf Jarosiewicz
Neptun Gdańsk
437 PB
56 Adam Adamowski
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
433 +1.8% PB
57 Klaudiusz Orpel
MOS Katowice
432 PB
58 Grzegorz Narloch
Neptun Gdańsk
432 PB
59 Konstanty Piotrowski
UKS Fala Nieporęt
431 PB
60 Jakub Kamiński
Sikret Gliwice
431 PB
61 Iwo Czyczerski
KS SWIM-ART Wrocław
429
61 Kamil Blacha
Motyl MOSiR St. Wola
429 PB
63 Wiktor Mioduszewski
MOS Katowice
425
64 Aleksander Czupryn
Płetwal Mława
424 +1.7% PB
65 Teofil Kowalczyk
Mukp Warszawianka Wodny Park
423 PB
66 Franciszek Domański
MKS Piaseczno
420 +9.0% PB
67 Michał Gabatel
Uks Cityzen
419 PB
68 Odyseas Łankiewicz
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
418 PB
69 Karol Podolecki
SWIMLAND Olsztyn
415
70 Timur Shpak
KS Barrakuda Gdańsk
414 PB
71 Jan Sklodowski
UKS Pingwiny Warszawa
405 PB
72 Denys Kokodynskyi
Mukp Warszawianka Wodny Park
403 PB
73 Igor Otręba
MUKS Gilus Gilowice
402
74 Michał Pilich
Diabły Siedlce
400
75 Wiktor Herman
Płetwal Mława
398 +0.7% PB
76 Amadeusz Prządka
KP "Totis Viribus"
395
77 Filip Palkij
KS ,,Górnik'' Sosnowiec
395 PB
78 Wiktor Gruchała
UKS Żabianka Gdańsk
393
79 Bartosz Sobczyk
UKS Wodnik Siemianowice Śl.
391
80 Filip Kryza
UKP "UNIA" Oświęcim
389
81 Jerzy Wideł
UKS Manta Warszawa Włochy
389 +0.9% PB
82 Michał Kusio
Neptun Gdańsk
388 PB
83 Antoni Wiśniewski
UKS Kapry-Armexim Pruszków
386 +5.4% PB
84 Franciszek Cysarz
Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot
384
85 Krzysztof Spadło
UKS Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu
383
86 Jakub Wierciński
IKS Konstancin
376 PB
87 Artur Dwernicki
Olimpijczyk Kraków
374
88 Igor Olejnik
MUKS Wodnik Łask
373 PB
89 Igor Lesner
KS DELFIN Gdynia
373
90 Samuel Bartel
KP "Totis Viribus"
372 PB
91 Oliwier Piotrowski
MUKS Wodnik Łask
366 PB
92 Stanisław Karaszewski
Neptun Gdańsk
361
93 Adam Woźniak
GKP 7 Zdrój Trzebnica
359 PB
94 Mateusz Komar
TP Skalar Słupsk
357 -0.6%
95 Konrad Maćkiewicz
MTKP Delfin Toruń
354
96 Michał Rudkiewicz
KP Raw-Swim
353 PB
97 Marcel Machura
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
311
98 Alan Mazur
UKS Orka Zamość
298 PB
99 Maciej Wołoszyn
UKS Orka Zamość
276 PB
Michał Sapkowski
Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki
NS

Events