Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Laura Gil
KS KSZO Ostrowiec Św.
704 +0.9% PB
2 Ewa Sujka
MKS JUVENIA Wroc
670 +2.9% PB
3 Ada Lewandowska
Champion Tomaszów Maz.
642 +2.2% PB
4 Aleksandra Prasał
MUKP Korona-Swim Kielce
640 +7.2% PB
5 Lena Reszko
UKP Polonia Warszawa
638 +1.4% SB
6 Aleksandra Romanowska
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
634 +1.2% PB
7 Paulina Bieżuńska
Squatina Ostrołęka
615 +2.5% PB
8 Iga Molenda
MKS Piaseczno
613 +8.6% PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Hania Hajder
Toruński MKS CHAMPIONS
598 PB
10 Maja Lesińska
MKS Piaseczno
594 +4.9% PB
11 Karolina Pęczek
UKP "UNIA" Oświęcim
579 -0.1%
12 Gabriela Jablonska
MKS Piaseczno
578 +1.8% PB
13 Weronika Rączka
UKS SMS Galicja krakow
575 +1.6% SB
14 Maria Chmielewska
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
571 PB
15 Kalina Kościelnik
WKS SLASK Wrocla
540 PB
16 Maja Rutkowska
UKS SP-149 Łódź
423 -10.0%
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Laura Gil
KS KSZO Ostrowiec Św.
672 -0.7%
2 Ada Lewandowska
Champion Tomaszów Maz.
617 +0.9% PB
3 Lena Reszko
UKP Polonia Warszawa
613 +0.0% SB
4 Aleksandra Romanowska
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
612 0.0%
5 Ewa Sujka
MKS JUVENIA Wroc
611 -0.1%
6 Paulina Bieżuńska
Squatina Ostrołęka
609 +2.2% PB
7 Aleksandra Prasał
MUKP Korona-Swim Kielce
605 +5.4% SB
8 Iga Molenda
MKS Piaseczno
600 +7.9% PB
9 Maja Rutkowska
UKS SP-149 Łódź
587 +1.4% SB
10 Hania Hajder
Toruński MKS CHAMPIONS
586 PB
11 Julia Wegner
Olimp Gorzów Wlkp.
582 PB
12 Gabriela Jablonska
MKS Piaseczno
579 +1.9% PB
13 Zoya Żak
UKS SMS Galicja krakow
572 0.0%
14 Maja Lesińska
MKS Piaseczno
565 +3.4% SB
15 Weronika Rączka
UKS SMS Galicja krakow
564 +1.0% SB
15 Karolina Pęczek
UKP "UNIA" Oświęcim
564 -1.0%
17 Kalina Kościelnik
WKS SLASK Wrocla
559 PB
17 Maria Chmielewska
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
559 PB
19 Zuzanna Ślęczek
UKS Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu
553 PB
20 Amelia Chalupka
MKS Piaseczno
551 +2.5% PB
21 Anna Domańska
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
549 -1.1%
22 Zuzanna Starkiewicz
KU AZS UMCS Lublin
548 -0.6%
22 Klaudia Szkiłądź
UKP Polonia Warszawa
548 +2.8% PB
24 Blanka Łukasik
Solne Miasto Wieliczka
546 +1.7% SB
25 Helena Batory
UKP Polonia Warszawa
544 -0.3%
26 Ewa Parossa
MKS JUVENIA Wroc
543 +0.7% PB
27 Klaudia Borecka
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
529 +2.5% PB
28 Zuzanna Urbanek
UKS FENIKS Dębica
526 -0.4%
29 Weronika Poduszyńska
MKS Pałac Młodzieży Katowice
520 PB
30 Natalia Żemier
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
519 -0.8%
30 Zoja Dzik
UKP Polonia Warszawa
519 -0.3%
32 Kaja Kurpiewska
UKS Butterfly Łomża
517 -1.0%
33 Milena Malarz
Victoria Kozy
516 +0.0% PB
34 Aleksandra Wolna
MKP Astromal-Leszno
512 PB
35 Izabela Kochanik
UKS Tri-Team Rumia
508 -0.8%
36 Urszula Kochańska
Olimp Gorzów Wlkp.
507 PB
36 Oliwia Połeć
MKS CKS-SMS Szczecin
507 +3.1% PB
38 Weronika Pietrzak
KU AZS UAM Poznań
507 PB
39 Zuzanna Mongiałło
UKS Shark Rudna
504 PB
40 Aleksandra Mikołajczak
UKP "Na Fali" Jawor
500 -1.2%
41 Kornelia Gauden
MUKS ,,HURAGAN'' Koło
491 PB
42 Natasza Makowska
G-8 Bielany Warszawa
486 PB
43 Julia Pikoń
UKP Polonia Warszawa
486 -0.5%
44 Lena Wowtoniuk
MKP Wodnik Bielsk Podlaski
483 PB
45 Patrycja Pach
UKS NIKA Sport Team Kraków
481 -0.5%
46 Pola Chyczewska
Olimp Gorzów Wlkp.
479
47 Kaja Tomaszewska
UKP Polonia Warszawa
479 +2.3% PB
48 Nikola Szczepanik
Olimp Gorzów Wlkp.
474
49 Zofia Rzepczyk
Iskra Konin
473 PB
50 Milena Łazar
Olimp Gorzów Wlkp.
471
51 Oliwia Czarnecka
KS DELFIN Gdynia
470
52 Iga Sztreker-Wójcik
G-8 Bielany Warszawa
469
53 Milena Żmudzińska
KS Barrakuda Gdańsk
469
54 Zuzanna Kraszewska
UKS ,,GROT'' Koziegłowy
465 PB
55 Hanna Wędlik
GKP 7 Zdrój Trzebnica
463 PB
56 Zofia Gramala
Warta Poznań
461 +0.3% PB
57 Dorota Szubert
MUKS Wodnik Łask
459 +1.7% PB
58 Magdalena Kaszubska
MKS CKS-SMS Szczecin
454
59 Konstancja Dzikowicka
Olimp Gorzów Wlkp.
453
60 Wiktoria Sowińska
Klub Pływacki Ciechanow
453 +0.8% SB
61 Aleksandra Stachewicz
G-8 Bielany Warszawa
442 PB
62 Lena Jadowska
MKS Piaseczno
438 PB
63 Mila Jach-Bartha
MKS Piaseczno
438 -2.3%
64 Milena Drzystek
KP Orlik Przeworsk
437 -2.4%
64 Kornelia Strąg
BOSiR Brzesko
437 PB
66 Sara Nitka
MUKS ''Piętnastka''
433
67 Katarzyna Duda
Victoria Kozy
430 -1.5%
68 Celina Orłowska
MKS NEPTUN Stargard Szcz.
428 PB
69 Sandra Szostek
Diabły Siedlce
425 PB
70 Sofiia Lysak
KP "Totis Viribus"
422
71 Agata Kozak
Motyl MOSiR St. Wola
421 PB
72 Julita Kosmaty
Victoria Kozy
420
73 Emilia Kuśka
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
419 PB
74 Adrianna Wieczorek
UKP Wodnik Włocławek
417
75 Zofia Wojciechowska
MKS CKS-SMS Szczecin
408
76 Hanna Kędzia
MKS JUVENIA Wroc
406
77 Paulina Latawiec
Motyl MOSiR St. Wola
404 PB
78 Zuzanna Świnoga
Champion Tomaszów Maz.
402
79 Magdalena Stachewicz
AZS AWF Warszawa
402
80 Alicja Gołębiewska
Klub Pływacki Ciechanow
400 +3.6% PB
81 Julia Szynkiewicz
Klub Pływacki Ciechanow
398 +0.7% PB
82 Alicja Skorobohaty
Utp "Aqua"
397
83 Emilia Jaśniecka
UKS MOS Opole
387 PB
84 Maja Kozioł
Diabły Siedlce
360 PB
85 Martyna Kloc
Sikret Gliwice
358 PB
86 Laura Dembek
KS DELFIN Gdynia
353 PB
87 Ewa Zduniak
Kormoran Olsztyn
330 -2.6%
88 Zuzanna Rajkowska
UKS Dragon Będzin
322
89 Natasza Wojczys
KS DELFIN Gdynia
321
90 Zofia Milej
MKS SP 63 Bydgoszcz
321
91 Liliana Klepczarek
UKS Kapry-Armexim Pruszków
297 -2.7%
Zofia Żmuda
MKS Piaseczno
NS
Nadia Hutkowska
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
NS

Events