Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Arkadiusz Powierza
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
690 +0.9% PB
2 Krzysztof Walerych
KS Barrakuda Gdańsk
648 +3.4% PB
3 Piotr Tarasiewicz
UKP Polonia Warszawa
611 +0.5% PB
4 Tymon Janus
UKP Polonia Warszawa
607 +1.2% PB
5 Michał Giruć
Sparta Biłgoraj
604 +4.2% PB
6 Kacper Ławrynowicz
MUKS ''Piętnastka''
566 +9.9% PB
7 Aleksander Krawczuk
MUKS ''Piętnastka''
561 +3.8% PB
8 Wojciech Boryś
UKP "UNIA" Oświęcim
559 +1.4% PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Stanisław Kamieński
UKP Polonia Warszawa
582 -0.3%
10 Wiktor Cis
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
582 +3.1% PB
11 Kacper Kadula
UKS NIKA Sport Team Kraków
570 PB
12 Adam Gorra
MKP Szczecin
498 PB
13 Franciszek Łyszkowski
UKS Posejdon Pułtusk
461 +1.3% PB
14 Michał Bieniek
SKP DELFIN Kozienice
456 +4.5% PB
15 Artur Ciupka
UKS NIKA Sport Team Kraków
453 PB
16 Bartosz Pełka
UKS Wodnik Siemianowice Śl.
447
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Arkadiusz Powierza
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
604 -3.6%
2 Krzysztof Walerych
KS Barrakuda Gdańsk
597 +0.8% PB
3 Piotr Tarasiewicz
UKP Polonia Warszawa
584 -1.0%
4 Michał Giruć
Sparta Biłgoraj
581 +3.0% PB
5 Kacper Ławrynowicz
MUKS ''Piętnastka''
572 +10.2% PB
6 Tymon Janus
UKP Polonia Warszawa
572 -0.7%
7 Aleksander Krawczuk
MUKS ''Piętnastka''
553 +3.3% PB
8 Wojciech Boryś
UKP "UNIA" Oświęcim
551 +1.0% PB
9 Stanisław Kamieński
UKP Polonia Warszawa
550 -2.2%
10 Kacper Kadula
UKS NIKA Sport Team Kraków
543 PB
11 Wiktor Cis
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
542 +0.8% PB
12 Franciszek Kusz
UKS SMS Galicja krakow
539 -2.6%
13 Filip Schabowski
UKS SMS Galicja krakow
521 +2.4% PB
14 Adam Gorra
MKP Szczecin
511 PB
15 Jacek Jankowski
MKP Szczecin
504 -1.7%
16 Artur Ciupka
UKS NIKA Sport Team Kraków
460 PB
17 Franciszek Łyszkowski
UKS Posejdon Pułtusk
450 +0.6% PB
18 Norbert Łętocha
UKS SMS Galicja krakow
448
19 Bartosz Pełka
UKS Wodnik Siemianowice Śl.
447
20 Michał Bieniek
SKP DELFIN Kozienice
439 +3.3% PB
21 Adrian Wesecki
UKP "UNIA" Oświęcim
437 PB
22 Filip Demski
MUKS ''Piętnastka''
435 PB
23 Jaroslaw Bryk
MKS Piaseczno
433 PB
24 Piotr Szubert-Olszacki
KP Raw-Swim
427
25 Bartosz Sobczyk
UKS Wodnik Siemianowice Śl.
425 PB
26 Patryk Grabiński
Iskra Konin
423
27 Dominik Hubert
MKP Kołobrzeg
420
28 Heorhii Martovoi
MKS Piaseczno
414
29 Mateusz Cudziło
Warta Poznań
405
30 Daniil Vasiukevich
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
403 +1.7% PB
31 Jan Hyrnik
MKP ,,Wodnik 29'' Tychy
397 -2.9%
32 Marcel Ogrodnik
KS DELFIN Gdynia
392
33 Mateusz Smykiewicz
SKP DELFIN Kozienice
391 +0.0% PB
34 Adrian Zakrawacz
GKP 7 Zdrój Trzebnica
388 PB
35 Denys Kokodynskyi
Mukp Warszawianka Wodny Park
363 -1.0%
36 Krystian Kowalski
MKS SP 63 Bydgoszcz
362 PB
37 Igor Safronov
Olimpijczyk Kraków
339
38 Radosław Revel
KS DELFIN Gdynia
318

Events