Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Michał Nawojczyk
MKS JUVENIA Wroc
659 +0.9% PB
2 Piotr Lesiak
SKS 137 Delfin Łódź
647 +2.8% PB
3 Cezary Rudawski
KU AZS UMCS Lublin
622 -0.5%
4 Szymon Trznadel
UKS FENIKS Dębica
594 +0.6% PB
5 Fabian Woźniak
MKP Szczecin
589 +3.7% PB
6 Karol Zalcman
UKS Shark Rudna
576 PB
7 Mikołaj Pytel
UKP Polonia Warszawa
574 +0.4% PB
8 Oskar Debski
MKS Jedynka Łódź
556 +0.9% PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Bartosz Zgoda
UKP Polonia Warszawa
562 +0.3% PB
10 Marcel Jonczak
Sparta Biłgoraj
551 -0.5%
11 Tomasz Luśtyk
SKP DELFIN Kozienice
535 -0.2%
12 Tymoteusz Strojek
UKS FENIKS Dębica
522 +2.2% PB
13 Antoni Lutomski
Uks Cityzen
512 PB
14 Dominik Ćwirko
Akademia Sms Racibórz
507 -0.1%
15 Michał Piwowarski
UKS 307 Warszawa
477 +3.1% PB
16 Grzegorz Narloch
Neptun Gdańsk
457 PB
Swim-off
Name Time FINA Imp
1 Mikołaj Pytel
UKP Polonia Warszawa
580 +0.7% PB
2 Marcel Jonczak
Sparta Biłgoraj
575 +0.9% PB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Piotr Lesiak
SKS 137 Delfin Łódź
633 +2.2% PB
2 Michał Nawojczyk
MKS JUVENIA Wroc
616 -1.4%
3 Cezary Rudawski
KU AZS UMCS Lublin
605 -1.5%
4 Gracjan Drapała
MUKS ''Piętnastka''
595 +0.6% PB
5 Szymon Trznadel
UKS FENIKS Dębica
594 +0.6% PB
6 Fabian Woźniak
MKP Szczecin
591 +3.8% PB
7 Karol Zalcman
UKS Shark Rudna
581 PB
8 Oskar Debski
MKS Jedynka Łódź
568 +1.7% PB
9 Marcel Jonczak
Sparta Biłgoraj
553 -0.4%
9 Mikołaj Pytel
UKP Polonia Warszawa
553 -0.9%
11 Tomasz Luśtyk
SKP DELFIN Kozienice
550 +0.7% PB
12 Bartosz Zgoda
UKP Polonia Warszawa
549 -0.5%
13 Antoni Lutomski
Uks Cityzen
521 PB
14 Tymoteusz Strojek
UKS FENIKS Dębica
511 +1.5% PB
15 Dominik Ćwirko
Akademia Sms Racibórz
494 -1.0%
16 Wiktor Wilant
G-8 Bielany Warszawa
493 +0.8% PB
17 Timur Shpak
KS Barrakuda Gdańsk
482 PB
18 Michał Piwowarski
UKS 307 Warszawa
482 +3.4% PB
19 Bartosz Rutkowski
St KF KS Fenix'' Ożarów Maz
480
20 Jan Rozumek
Solne Miasto Wieliczka
460 -2.1%
21 Grzegorz Narloch
Neptun Gdańsk
458 PB
22 Hubert Hałas-Agatowski
MUKS ''Piętnastka''
457 -0.7%
23 Bruno Gabor
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
456 PB
24 Wiktor Gruchała
UKS Żabianka Gdańsk
454 PB
25 Adam Kapka
MKS NEPTUN Stargard Szcz.
450
26 Jan Paluszkiewicz
UPKS Wodnik Rawicz
448
27 Mikołaj Zabrocki
G-8 Bielany Warszawa
442 +1.8% PB
28 Filip Rudczyk
UKS Butterfly Łomża
437 +1.0% PB
29 Szymon Świeży
Olimpijczyk Kraków
436 PB
30 Bartosz Trzeciak
SWIMLAND Olsztyn
433 PB
31 Marcin Jarosz
AZS KU Uniwersytetu Warszawsk
431
32 Igor Hamrol
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
427 +0.5% PB
33 Szymon Chwałczyński
WKS SLASK Wrocla
426 +3.3% PB
34 Franciszek Wołyński
UKS "V" Łomianki
416 PB
35 Jan Sklodowski
UKS Pingwiny Warszawa
403 PB
36 Filip Kryza
UKP "UNIA" Oświęcim
397 -0.1%
37 Kamil Blacha
Motyl MOSiR St. Wola
394 PB
38 Wiktor Herman
Płetwal Mława
388 +2.2% PB
39 Bartosz Ostrowski
MKS JUVENIA Wroc
388 PB
40 Jerzy Nadolny
UKP Polonia Warszawa
381 +3.8% PB
41 Antoni Wiśniewski
UKS Kapry-Armexim Pruszków
370 PB
42 Alan Mazur
UKS Orka Zamość
343
43 Artur Dwernicki
Olimpijczyk Kraków
339
44 Jerzy Wideł
UKS Manta Warszawa Włochy
331 +2.8% PB
45 Tymon Ryniejski
UKS ,,KORAL'' Wrocław
327
46 Marcel Machura
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
320
47 Adam Woźniak
GKP 7 Zdrój Trzebnica
314 PB
48 Karol Podolecki
SWIMLAND Olsztyn
307
49 Maciej Wołoszyn
UKS Orka Zamość
279
50 Konrad Maćkiewicz
MTKP Delfin Toruń
270

Events