Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Mateusz Stawicki
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
759 +0.4% PB
2 Gracjan Drapała
MUKS ''Piętnastka''
671 +0.0% PB
3 Franciszek Grzesik
KS KSZO Ostrowiec Św.
654 +0.8% PB
4 Wiktor Chmurski
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
644 -1.1%
5 Maciej Nalej
St Lok. SALOS Cortile Kielce
636 +3.1% PB
6 Konrad Duchnik
UKS SMS Galicja krakow
626 +0.5% PB
7 Alan Szelążek
MKP Szczecin
622 +0.4% PB
8 Remigiusz Wójcik
KU AZS UMCS Lublin
622 +0.3% PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Michał Włodarczyk
UKP Polonia Warszawa
616 +4.2% PB
10 Aleksander Songin
MKS Wodnik Radom
614
11 Wojciech Grajkowski
MKS Piaseczno
612 +1.5% PB
12 Szymon Grabiński
WKS SLASK Wrocla
603 +2.7% PB
13 Wiktor Wojtkowiak
Warta Poznań
600
14 Marcel Wieczorek
KU AZS UMCS Lublin
598 +0.5% PB
15 Borys Struszczak
Fundacja Pływamy i Ratujemy
587 +1.7% PB
16 Mikolaj Szymanski
MKS JUVENIA Wroc
585 PB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Mateusz Stawicki
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
736 -0.6%
2 Gracjan Drapała
MUKS ''Piętnastka''
671 +0.0% PB
3 Wiktor Chmurski
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
642 -1.2%
4 Remigiusz Wójcik
KU AZS UMCS Lublin
636 +1.0% PB
5 Piotr Wiraszka
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
632 -2.0%
6 Maciej Nalej
St Lok. SALOS Cortile Kielce
630 +2.8% PB
6 Alan Szelążek
MKP Szczecin
630 +0.8% PB
8 Piotr Tarasiewicz
UKP Polonia Warszawa
621 +0.5% PB
9 Konrad Duchnik
UKS SMS Galicja krakow
618 +0.1% PB
10 Franciszek Grzesik
KS KSZO Ostrowiec Św.
614 -1.3%
11 Michał Włodarczyk
UKP Polonia Warszawa
608 +3.8% PB
12 Wojciech Grajkowski
MKS Piaseczno
602 +0.9% PB
13 Marcel Wieczorek
KU AZS UMCS Lublin
599 +0.6% PB
14 Wiktor Wojtkowiak
Warta Poznań
596
15 Aleksander Songin
MKS Wodnik Radom
595
16 Borys Struszczak
Fundacja Pływamy i Ratujemy
593 +2.0% PB
17 Szymon Grabiński
WKS SLASK Wrocla
583 +1.7% PB
18 Mikolaj Szymanski
MKS JUVENIA Wroc
580 PB
19 Maksymilian Michalski
MUKS ''Piętnastka''
570
20 Krzysztof Bieńczyk
Mukp Warszawianka Wodny Park
564 +3.2% SB
21 Kacper Świdrak
STP Nowy Sącz
559 +1.8% PB
22 Aleksander Biniek
KS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
558 +3.2% PB
23 Bartosz Borek
G-8 Bielany Warszawa
551 +1.9% PB
24 Bartosz Binek
KS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
543 -0.1%
25 Filip Mielcarek
TP Skalar Słupsk
528 +11.5% PB
26 Maksymilian Borgiel
UKS Karlik Katowice
524 +2.9% PB
27 Michal Michalek
KS Korona Kraków
524 -0.9%
28 Michał Matysiak
UPKS Wodnik Rawicz
522
29 Piotr Szubert-Olszacki
KP Raw-Swim
517 +1.0% PB
30 Gabriel Żaczek
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
516 PB
31 Hubert Szaniawski
UKS Delfin Garwolin
510 +1.5% PB
32 Oliwier Andrzejewski
Iskra Konin
506 PB
33 Bartłomiej Karp
KS JUST SWIM Jelenia Góra
503 PB
34 Mateusz Radziwiński
UKS FENIKS Dębica
493 PB
35 Mateusz Miechowiecki
St KP Olimpia Świecie
493
36 Marcin Jarosz
AZS KU Uniwersytetu Warszawsk
487 +4.2% PB
37 Filip Nadaj
UKS Żabianka Gdańsk
483 PB
38 Filip Demski
MUKS ''Piętnastka''
478 PB
39 Olaf Jarosiewicz
Neptun Gdańsk
476 PB
40 Aleksander Mazur
UKS Pingwiny Warszawa
469 PB
41 Konstanty Kurowski
TP Skalar Słupsk
466
42 Filip Palkij
KS ,,Górnik'' Sosnowiec
464 PB
43 Adam Adamowski
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
463 +1.9% PB
44 Kajetan Preg
Sikret Gliwice
462 +2.1% PB
45 Leon Kociołek
UKS NIKA Sport Team Kraków
454 PB
46 Teofil Kowalczyk
Mukp Warszawianka Wodny Park
450 PB
47 Michał Gabatel
Uks Cityzen
445 PB
48 Odyseas Łankiewicz
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
443 PB
49 Kamil Blacha
Motyl MOSiR St. Wola
442
50 Klaudiusz Orpel
MOS Katowice
442
50 Błażej Fronczek
KU AZS UMCS Lublin
442 +0.4% PB
52 Franciszek Świtała
KP "Totis Viribus"
436 PB
53 Jan Sklodowski
UKS Pingwiny Warszawa
432 PB
54 Aleksander Czupryn
Płetwal Mława
432 -0.2%
55 Karol Podolecki
SWIMLAND Olsztyn
431
56 Jan Gachewicz
Toruński MKS CHAMPIONS
429 PB
57 Wiktor Gołębiowski
WKS SLASK Wrocla
427 PB
58 Krystian Kowalski
MKS SP 63 Bydgoszcz
422
59 Iwo Czyczerski
KS SWIM-ART Wrocław
420
60 Denys Kokodynskyi
Mukp Warszawianka Wodny Park
419 PB
61 Amadeusz Prządka
KP "Totis Viribus"
418
62 Igor Otręba
MUKS Gilus Gilowice
416
63 Antoni Wiśniewski
UKS Kapry-Armexim Pruszków
415 +1.9% PB
64 Jaroslaw Bryk
MKS Piaseczno
414
65 Igor Olszyca
G-8 Bielany Warszawa
412 PB
66 Wiktor Mioduszewski
MOS Katowice
410
67 Wiktor Herman
Płetwal Mława
409 +0.3% PB
68 Igor Olejnik
MUKS Wodnik Łask
409 PB
69 Franciszek Domański
MKS Piaseczno
406 +2.8% PB
70 Jerzy Wideł
UKS Manta Warszawa Włochy
404 PB
71 Oliwier Piotrowski
MUKS Wodnik Łask
393 PB
72 Michał Kusio
Neptun Gdańsk
390 PB
73 Michał Rudkiewicz
KP Raw-Swim
388 PB
73 Samuel Bartel
KP "Totis Viribus"
388 PB
75 Stanisław Kahan
UKS Orka Zamość
383 PB
76 Jakub Wierciński
IKS Konstancin
373 PB
77 Igor Lesner
KS DELFIN Gdynia
371
78 Konrad Maćkiewicz
MTKP Delfin Toruń
366
79 Stanisław Karaszewski
Neptun Gdańsk
350
80 Radosław Revel
KS DELFIN Gdynia
338 PB
81 Filip Sikora
KS SWIM-ART Wrocław
325 PB
82 Mateusz Szwast
MUKS ,,HURAGAN'' Koło
260
Michał Pilich
Diabły Siedlce
Maciej Wołoszyn
UKS Orka Zamość
Michał Sapkowski
Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki
NS

Events