Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Rozalia Kwiatkowska
MUKS ''Piętnastka''
713 +7.7% PB
2 Ewa Sujka
MKS JUVENIA Wroc
678 +1.7% PB
3 Iga Molenda
MKS Piaseczno
651 +2.1% PB
4 Lena Reszko
UKP Polonia Warszawa
645 -1.1%
5 Gabriela Gościńska
UKS SMS Galicja krakow
641 +0.1% PB
6 Agata Łuczak
Solne Miasto Wieliczka
630 PB
7 Karolina Pęczek
UKP "UNIA" Oświęcim
591 +1.6% PB
Maja Rutkowska
UKS SP-149 Łódź
B Final
Name Time FINA Imp
9 Maria Chmielewska
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
608 PB
10 Hania Hajder
Toruński MKS CHAMPIONS
602 PB
11 Paulina Bieżuńska
Squatina Ostrołęka
597 +0.6% PB
12 Lena Bednarek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
564 +1.4% PB
13 Anna Domańska
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
560 +0.2% PB
14 Ewa Parossa
MKS JUVENIA Wroc
556 +0.6% PB
15 Weronika Poduszyńska
MKS Pałac Młodzieży Katowice
546 PB
16 Maja Lesińska
MKS Piaseczno
520 +1.1% SB
Swim-off
Name Time FINA Imp
1 Karolina Pęczek
UKP "UNIA" Oświęcim
599 +2.0% PB
2 Hania Hajder
Toruński MKS CHAMPIONS
590 PB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Rozalia Kwiatkowska
MUKS ''Piętnastka''
656 +5.1% PB
2 Iga Molenda
MKS Piaseczno
623 +0.6% PB
3 Agata Łuczak
Solne Miasto Wieliczka
612 PB
4 Ewa Sujka
MKS JUVENIA Wroc
611 -1.8%
5 Lena Reszko
UKP Polonia Warszawa
610 -3.0%
6 Gabriela Gościńska
UKS SMS Galicja krakow
609 -1.6%
7 Maja Rutkowska
UKS SP-149 Łódź
606 +1.3% SB
8 Hania Hajder
Toruński MKS CHAMPIONS
592 PB
8 Karolina Pęczek
UKP "UNIA" Oświęcim
592 +1.7% PB
10 Paulina Bieżuńska
Squatina Ostrołęka
588 +0.1% PB
11 Lena Dudek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
584 -1.0%
12 Maria Chmielewska
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
583 PB
13 Zoya Żak
UKS SMS Galicja krakow
583 +1.0% SB
14 Anna Domańska
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
567 +0.6% PB
15 Ewa Parossa
MKS JUVENIA Wroc
562 +1.0% PB
16 Maja Lesińska
MKS Piaseczno
559 +3.5% SB
17 Lena Bednarek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
554 +0.8% PB
18 Weronika Poduszyńska
MKS Pałac Młodzieży Katowice
554 PB
19 Julia Wegner
Olimp Gorzów Wlkp.
546
20 Blanka Łukasik
Solne Miasto Wieliczka
545 +2.1% PB
21 Milena Malarz
Victoria Kozy
543 +0.6% PB
22 Zuzanna Starkiewicz
KU AZS UMCS Lublin
534 -1.5%
23 Klaudia Borecka
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
533 +5.4% PB
24 Aleksandra Wolna
MKP Astromal-Leszno
532
25 Oliwia Połeć
MKS CKS-SMS Szczecin
531 -0.1%
26 Kaja Kurpiewska
UKS Butterfly Łomża
526 +1.7% PB
27 Zoja Dzik
UKP Polonia Warszawa
522 -0.9%
28 Martyna Mucha
UKS Orka Zamość
518
29 Patrycja Pach
UKS NIKA Sport Team Kraków
515 +1.6% PB
30 Anna Okoń
LKS Jedność 32 Przyszowice
514 PB
31 Iga Sztreker-Wójcik
G-8 Bielany Warszawa
512
32 Victoria Maik
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
509 PB
33 Kalina Kościelnik
WKS SLASK Wrocla
503
34 Hanna Krzowska
UKS Aquatica Pawłowice
499 PB
35 Paulina Lipkowska
UKP Polonia Warszawa
497 -3.6%
36 Aleksandra Mikołajczak
UKP "Na Fali" Jawor
497 +1.3% PB
37 Nadia Kulik
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
496
38 Nikola Szczepanik
Olimp Gorzów Wlkp.
494 -1.3%
39 Natalia Żemier
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
492
40 Urszula Kochańska
Olimp Gorzów Wlkp.
488 PB
41 Barbara Borowiec
UKS Manta Warszawa Włochy
483
42 Natasza Makowska
G-8 Bielany Warszawa
482 PB
43 Julia Pikoń
UKP Polonia Warszawa
470 -0.4%
44 Oliwia Czarnecka
KS DELFIN Gdynia
462
45 Magdalena Kaszubska
MKS CKS-SMS Szczecin
457
46 Olga Kosińska
UKS Aquatica Pawłowice
454
47 Zofia Gramala
Warta Poznań
451 +2.3% PB
48 Wiktoria Sowińska
Klub Pływacki Ciechanow
450
49 Zofia Rzepczyk
Iskra Konin
448 PB
50 Kornelia Gauden
MUKS ,,HURAGAN'' Koło
447
51 Iga Bilińska
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
446 PB
52 Tatiana Kloc
Sikret Gliwice
440 PB
53 Mila Jach-Bartha
MKS Piaseczno
437 -1.8%
54 Oliwia Tatkowska
MKP Gdańsk
433 PB
55 Lena Jadowska
MKS Piaseczno
433
56 Kornelia Strąg
BOSiR Brzesko
430
57 Sara Nitka
MUKS ''Piętnastka''
428
58 Konstancja Dzikowicka
Olimp Gorzów Wlkp.
419
59 Magdalena Stachewicz
AZS AWF Warszawa
417
60 Agata Kozak
Motyl MOSiR St. Wola
415 PB
61 Julita Kosmaty
Victoria Kozy
412
62 Julia Szynkiewicz
Klub Pływacki Ciechanow
412 PB
63 Sandra Szostek
Diabły Siedlce
402
64 Zofia Wojciechowska
MKS CKS-SMS Szczecin
402
65 Alicja Gołębiewska
Klub Pływacki Ciechanow
400 PB
66 Zuzanna Świnoga
Champion Tomaszów Maz.
394 PB
67 Maja Kozioł
Diabły Siedlce
348
68 Hanna Handzlik
Victoria Kozy
340
69 Martyna Kloc
Sikret Gliwice
338
70 Natasza Wojczys
KS DELFIN Gdynia
294
71 Liliana Klepczarek
UKS Kapry-Armexim Pruszków
293

Events