Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Szymon Zieliński
MKP Szczecin
640 +1.8% PB
2 Franciszek Potrzebowski
UKP Polonia Warszawa
634 +7.3% PB
3 Michał Dziedzic
UKS Orka Lubań
624 +1.8% PB
4 Marcin Maryjowski
WKS SLASK Wrocla
584 +4.7% PB
5 Mateusz Sekściński
MKS Trójka
564 -0.2%
6 Wiktor Wojtal
UKP "UNIA" Oświęcim
555 +1.0% PB
7 Kamil Łajewski
KP Bałtyk Kołobrzeg
543
8 Szymon Jankiewicz
MKP Szczecin
526 -0.7%
B Final
Name Time FINA Imp
9 Patryk Cichoń
Neptun Świdnica
527 PB
10 Maciej Szczepaniak
UKP Polonia Warszawa
523 +7.7% PB
11 Bartosz Skoczylas
KU AZS UMCS Lublin
512 +5.0% PB
12 Szymon Batugowski
KS KSZO Ostrowiec Św.
505 +2.7% PB
13 Mateusz Drelich
UKS 190 ŁÓDŹ
504 +1.6% PB
14 Marcel Burzak
Warta Poznań
496 PB
15 Mateusz Komar
TP Skalar Słupsk
494 +2.2% PB
16 Tymon Brzeziński
SKS 137 Delfin Łódź
459 -1.6%
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Michał Dziedzic
UKS Orka Lubań
592 +0.0% PB
2 Franciszek Potrzebowski
UKP Polonia Warszawa
570 +4.0% PB
3 Szymon Zieliński
MKP Szczecin
564 -2.4%
4 Wiktor Wojtal
UKP "UNIA" Oświęcim
546 +0.5% PB
5 Szymon Jankiewicz
MKP Szczecin
538 +0.1% PB
6 Kamil Łajewski
KP Bałtyk Kołobrzeg
537
7 Mateusz Sekściński
MKS Trójka
534 -2.0%
8 Marcin Maryjowski
WKS SLASK Wrocla
528 +1.4% PB
9 Patryk Cichoń
Neptun Świdnica
523 PB
10 Mateusz Drelich
UKS 190 ŁÓDŹ
508 +1.9% PB
11 Maciej Szczepaniak
UKP Polonia Warszawa
500 +6.3% PB
12 Bartosz Skoczylas
KU AZS UMCS Lublin
499 +4.2% PB
13 Marcel Burzak
Warta Poznań
490 PB
14 Szymon Batugowski
KS KSZO Ostrowiec Św.
488 +1.6% PB
15 Tymon Brzeziński
SKS 137 Delfin Łódź
484 +0.2% PB
16 Mateusz Komar
TP Skalar Słupsk
483 +1.5% PB
17 Aleksander Bluj
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
479
18 Jan Rozumek
Solne Miasto Wieliczka
475 +2.1% SB
19 Kajetan Tkaczyk
UKP "UNIA" Oświęcim
435 -0.2%
20 Franciszek Cysarz
Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot
421 PB
21 Mateusz Bilski
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
397 PB
22 Oskar Wrześniak
Solne Miasto Wieliczka
385 -2.4%
23 Volodymyr Ponomarenko
MKP Kołobrzeg
372
24 Paweł Radek
MOSM Tychy
363 PB
25 Karol Szymański
UKS Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu
362 PB
26 Stanisław Kahan
UKS Orka Zamość
309

Events