Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Piotr Tarasiewicz
UKP Polonia Warszawa
678 -1.1%
2 Szymon Zieliński
MKP Szczecin
612 +1.9% PB
3 Michał Dziedzic
UKS Orka Lubań
593 +2.5% PB
4 Wiktor Wojtal
UKP "UNIA" Oświęcim
576 +6.6% PB
5 Jacek Jankowski
MKP Szczecin
574 PB
6 Wojciech Boryś
UKP "UNIA" Oświęcim
569 +1.7% PB
7 Iwo Dolota
St KF KS Fenix'' Ożarów Maz
554 PB
8 Marcel Burzak
Warta Poznań
553 PB
B Final
Name Time FINA Imp
1 Bruno Gabor
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
567 PB
2 Michal Michalek
KS Korona Kraków
528
3 Antoni Lutomski
Uks Cityzen
520 +6.6% PB
4 Adam Kapka
MKS NEPTUN Stargard Szcz.
515 PB
5 Norbert Łętocha
UKS SMS Galicja krakow
501
6 Bartosz Binek
KS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
500 +1.7% PB
7 Igor Hamrol
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
479
8 Oskar Wrześniak
Solne Miasto Wieliczka
436 -1.0%
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Piotr Tarasiewicz
UKP Polonia Warszawa
573 -6.9%
2 Michał Dziedzic
UKS Orka Lubań
571 +1.2% PB
3 Jacek Jankowski
MKP Szczecin
564 PB
4 Marcel Burzak
Warta Poznań
561 PB
5 Wojciech Boryś
UKP "UNIA" Oświęcim
560 +1.3% PB
6 Wiktor Wojtal
UKP "UNIA" Oświęcim
558 +5.6% PB
7 Szymon Zieliński
MKP Szczecin
555 -1.4%
8 Iwo Dolota
St KF KS Fenix'' Ożarów Maz
552 PB
9 Tymon Janus
UKP Polonia Warszawa
551 -1.6%
10 Bruno Gabor
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
543 PB
11 Antoni Lutomski
Uks Cityzen
514 +6.3% PB
12 Michal Michalek
KS Korona Kraków
509
13 Adam Kapka
MKS NEPTUN Stargard Szcz.
508 PB
14 Bartosz Binek
KS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
485 +0.7% PB
15 Norbert Łętocha
UKS SMS Galicja krakow
480
16 Igor Hamrol
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
472
17 Oskar Wrześniak
Solne Miasto Wieliczka
463 +1.0% PB
18 Mikołaj Zabrocki
G-8 Bielany Warszawa
462 PB
19 Mateusz Drelich
UKS 190 ŁÓDŹ
459 +0.3% PB
20 Maksymilian Borgiel
UKS Karlik Katowice
450 +4.9% PB
21 Leon Kociołek
UKS NIKA Sport Team Kraków
447
22 Marcel Ogrodnik
KS DELFIN Gdynia
443 PB
23 Jakub Kamiński
Sikret Gliwice
443 PB
24 Artur Ciupka
UKS NIKA Sport Team Kraków
427 PB
25 Paweł Radek
MOSM Tychy
412 PB
26 Michał Gabatel
Uks Cityzen
399
27 Bartosz Ostrowski
MKS JUVENIA Wroc
393
28 Oliwier Andrzejewski
Iskra Konin
386 PB
29 Jan Gachewicz
Toruński MKS CHAMPIONS
384
30 Filip Rudczyk
UKS Butterfly Łomża
377
31 Kajetan Preg
Sikret Gliwice
362 -0.6%
32 Adam Adamowski
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
335
33 Michał Zdrojewski
Kormoran Olsztyn
326 PB
34 Wiktor Mioduszewski
MOS Katowice
318
35 Alan Mazur
UKS Orka Zamość
310
Michał Włodarczyk
UKP Polonia Warszawa
NS

Events