Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Gabriela Gościńska
UKS SMS Galicja krakow
682 +0.7% PB
2 Antonina Szabała
UKS SP5 Swim
667 +1.2% PB
3 Lena Dudek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
655 +0.4% SB
4 Ewa Sujka
MKS JUVENIA Wroc
648 +1.1% PB
5 Aleksandra Romanowska
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
629 -0.6%
6 Rozalia Kwiatkowska
MUKS ''Piętnastka''
591
7 Gabriela Sobolak
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
584 PB
8 Oliwia Karpowicz
MUKP Orka MOSiR Kielce
522 -1.1%
B Final
Name Time FINA Imp
9 Maria Chmielewska
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
562 PB
10 Lena Kużaj
MMKS Kędzierzyn-Koźle
550 +3.9% PB
11 Paulina Lipkowska
UKP Polonia Warszawa
532 -0.9%
12 Karolina Kurzeja
STP Nowy Sącz
518 +4.0% PB
13 Milena Malarz
Victoria Kozy
508 PB
14 Anika Łuczak
UKS SP-149 Łódź
502 +2.4% PB
15 Ewa Parossa
MKS JUVENIA Wroc
500 -0.2%
16 Olga Kosińska
UKS Aquatica Pawłowice
455 -0.2%
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Antonina Szabała
UKS SP5 Swim
649 +0.4% PB
2 Aleksandra Romanowska
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
595 -2.4%
3 Gabriela Gościńska
UKS SMS Galicja krakow
575 -5.2%
4 Lena Dudek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
572 -4.2%
5 Rozalia Kwiatkowska
MUKS ''Piętnastka''
568
6 Ewa Sujka
MKS JUVENIA Wroc
565 -3.6%
7 Oliwia Karpowicz
MUKP Orka MOSiR Kielce
565 +1.5% PB
8 Gabriela Sobolak
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
564 PB
9 Aleksandra Prasał
MUKP Korona-Swim Kielce
561 -3.1%
10 Patrycja Gryko
Warta Poznań
536
11 Kaja Kostańczyk
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
535 -1.2%
12 Lena Kużaj
MMKS Kędzierzyn-Koźle
532 +2.9% PB
13 Paulina Lipkowska
UKP Polonia Warszawa
528 -1.2%
14 Maria Chmielewska
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
527
15 Oliwia Piwonska
MUKP Korona-Swim Kielce
518
16 Anika Łuczak
UKS SP-149 Łódź
500 +2.2% PB
17 Karolina Kurzeja
STP Nowy Sącz
500 +2.9% PB
18 Ewa Parossa
MKS JUVENIA Wroc
498 -0.4%
19 Milena Malarz
Victoria Kozy
481 PB
20 Paulina Bieżuńska
Squatina Ostrołęka
480 -5.6%
21 Olga Kosińska
UKS Aquatica Pawłowice
473 +1.1% PB
22 Justyna Gubała
Solne Miasto Wieliczka
469 +0.2% PB
23 Martyna Jaros
Neptun Świdnica
452 PB
24 Joanna Stambuła
MKS Oceanik Ostrzeszów
451
25 Laura Bałoz
MKS SMS Victoria Racibórz
445
26 Maja Ftara
Ikar Mielec
443
27 Martyna Mucha
UKS Orka Zamość
438
28 Pola Baniak
BOSiR Brzesko
429 +0.1% PB
29 Gabriela Grzywacz
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
420
30 Joanna Patyra
UKS SP-149 Łódź
408 +2.7% PB
31 Anika Kudarewska
Neptun Świdnica
401
32 Amelia Szewczyk
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
342
33 Martyna Kloc
Sikret Gliwice
342
34 Urszula Sosnowska
KS DELFIN Gdynia
329
35 Hanna Handzlik
Victoria Kozy
222

Events