Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Arkadiusz Powierza
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
647 +0.2% PB
2 Michał Giruć
Sparta Biłgoraj
625 +4.3% PB
3 Krzysztof Walerych
KS Barrakuda Gdańsk
619 +4.4% PB
4 Wiktor Cis
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
611 +3.8% PB
5 Tymon Janus
UKP Polonia Warszawa
583 +1.4% PB
6 Stanisław Kamieński
UKP Polonia Warszawa
576 +0.4% PB
7 Franciszek Kusz
UKS SMS Galicja krakow
576 -0.2%
8 Aleksander Krawczuk
MUKS ''Piętnastka''
538 +1.3% PB
B Final
Name Time FINA Imp
1 Filip Schabowski
UKS SMS Galicja krakow
541 +0.6% PB
2 Kacper Ławrynowicz
MUKS ''Piętnastka''
539 PB
3 Franciszek Łyszkowski
UKS Posejdon Pułtusk
518 +2.4% SB
4 Adam Gorra
MKP Szczecin
494 PB
5 Artur Ciupka
UKS NIKA Sport Team Kraków
486 PB
6 Adrian Wesecki
UKP "UNIA" Oświęcim
482
7 Patryk Grabiński
Iskra Konin
468
8 Bartosz Pełka
UKS Wodnik Siemianowice Śl.
466
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Arkadiusz Powierza
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
611 -1.7%
2 Michał Giruć
Sparta Biłgoraj
608 +3.4% PB
3 Krzysztof Walerych
KS Barrakuda Gdańsk
598 +3.3% PB
4 Tymon Janus
UKP Polonia Warszawa
596 +2.1% PB
5 Wiktor Cis
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
594 +2.8% PB
6 Franciszek Kusz
UKS SMS Galicja krakow
589 +0.5% PB
7 Stanisław Kamieński
UKP Polonia Warszawa
565 -0.3%
8 Aleksander Krawczuk
MUKS ''Piętnastka''
553 +2.2% PB
9 Kacper Ławrynowicz
MUKS ''Piętnastka''
552 PB
10 Franciszek Łyszkowski
UKS Posejdon Pułtusk
535 +3.4% PB
11 Filip Schabowski
UKS SMS Galicja krakow
535 +0.2% PB
12 Hubert Hałas-Agatowski
MUKS ''Piętnastka''
520 +1.2% PB
13 Adam Gorra
MKP Szczecin
484 PB
14 Artur Ciupka
UKS NIKA Sport Team Kraków
481 PB
15 Patryk Grabiński
Iskra Konin
475
16 Adrian Wesecki
UKP "UNIA" Oświęcim
469
17 Bartosz Pełka
UKS Wodnik Siemianowice Śl.
468
18 Kacper Kadula
UKS NIKA Sport Team Kraków
465 -4.1%
19 Piotr Szubert-Olszacki
KP Raw-Swim
455 +1.1% PB
20 Filip Demski
MUKS ''Piętnastka''
455 PB
21 Dominik Hubert
MKP Kołobrzeg
455
22 Jan Hyrnik
MKP ,,Wodnik 29'' Tychy
442 -0.7%
23 Heorhii Martovoi
MKS Piaseczno
439 PB
24 Michał Bieniek
SKP DELFIN Kozienice
430 +0.8% PB
25 Jerzy Nadolny
UKP Polonia Warszawa
427 PB
26 Mateusz Cudziło
Warta Poznań
423
27 Adrian Zakrawacz
GKP 7 Zdrój Trzebnica
413
28 Bartosz Sobczyk
UKS Wodnik Siemianowice Śl.
408 PB
29 Denys Kokodynskyi
Mukp Warszawianka Wodny Park
408 +0.8% PB
30 Mateusz Smykiewicz
SKP DELFIN Kozienice
407 +0.6% PB
31 Jaroslaw Bryk
MKS Piaseczno
403 PB
32 Franciszek Wołyński
UKS "V" Łomianki
399 PB
33 Daniil Vasiukevich
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
387 PB
34 Jan Gachewicz
Toruński MKS CHAMPIONS
386 PB
35 Bartosz Brożyna
MKS Pałac Młodzieży Katowice
384 PB
36 Konstanty Kurowski
TP Skalar Słupsk
382
37 Krystian Kowalski
MKS SP 63 Bydgoszcz
381 PB
38 Fabian Wentrych
UKS NIKA Sport Team Kraków
363 PB
39 Gabriel Żaczek
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
363
40 Igor Safronov
Olimpijczyk Kraków
329
41 Igor Lesner
KS DELFIN Gdynia
308
42 Igor Olejnik
MUKS Wodnik Łask
277 PB
43 Samuel Bartel
KP "Totis Viribus"
264
44 Franciszek Moczek
MKS Pałac Młodzieży Katowice
223
Radosław Revel
KS DELFIN Gdynia
Michał Zdrojewski
Kormoran Olsztyn

Events