Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Emilia Szaturska
UKS Fala Nieporęt
719 +1.6% PB
2 Zofia Minta
MUKS ''Piętnastka''
690 0.0%
3 Martyna Pieńkowska
KS Płetwal Szczytno
654 +3.4% PB
4 Oliwia Karpowicz
MUKP Orka MOSiR Kielce
651 +4.1% PB
5 Elżbieta Milancej
UKP Polonia Warszawa
650 -1.2%
6 Iga Molenda
MKS Piaseczno
590 +3.6% PB
7 Paulina Bieżuńska
Squatina Ostrołęka
573 +2.3% PB
8 Blanka Łukasik
Solne Miasto Wieliczka
529 +5.5% SB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Iga Kowalczyk
Toruński MKS CHAMPIONS
544 PB
10 Amelia Krzyszkowska
UKS SMS Galicja krakow
536 +0.2% PB
11 Barbara Borowiec
UKS Manta Warszawa Włochy
535
12 Nadia Kulik
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
533 +5.4% PB
13 Zuzanna Burza
MKS Piaseczno
522
14 Karolina Rozwadowska
SKS 137 Delfin Łódź
512 PB
15 Anastazja Gromala
MKS JUVENIA Wroc
511 +1.0% PB
15 Hanna Krzowska
UKS Aquatica Pawłowice
511 +0.3% SB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Zofia Minta
MUKS ''Piętnastka''
682 -0.4%
2 Martyna Pieńkowska
KS Płetwal Szczytno
661 +3.8% PB
3 Emilia Szaturska
UKS Fala Nieporęt
654 -1.6%
4 Oliwia Karpowicz
MUKP Orka MOSiR Kielce
647 +3.9% PB
5 Elżbieta Milancej
UKP Polonia Warszawa
627 -2.4%
6 Iga Molenda
MKS Piaseczno
562 +2.0% PB
7 Paulina Bieżuńska
Squatina Ostrołęka
561 +1.6% PB
8 Blanka Łukasik
Solne Miasto Wieliczka
546 +6.6% SB
9 Hanna Krzowska
UKS Aquatica Pawłowice
525 +1.1% SB
10 Amelia Krzyszkowska
UKS SMS Galicja krakow
523 -0.6%
11 Barbara Borowiec
UKS Manta Warszawa Włochy
521
12 Nadia Kulik
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
508 +3.9% PB
13 Anastazja Gromala
MKS JUVENIA Wroc
507 +0.8% PB
14 Iga Kowalczyk
Toruński MKS CHAMPIONS
506 PB
15 Urszula Kochańska
Olimp Gorzów Wlkp.
503
16 Karolina Rozwadowska
SKS 137 Delfin Łódź
499 PB
17 Zuzanna Burza
MKS Piaseczno
497
18 Zuzanna Szczepanik
UKS FENIKS Dębica
497 PB
19 Alicja Kras
MKS Piaseczno
491 +3.6% PB
20 Katarzyna Kownacka
UKP Polonia Warszawa
490
21 Zuzanna Styś
UKP Polonia Warszawa
481 -2.5%
21 Lena Kozak
UKP Jedynka Elbląg
481 +0.8% PB
23 Amelia Kłokowska
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
479 PB
24 Nina Kuboń
BOSiR Brzesko
471 -0.9%
25 Maja Ftara
Ikar Mielec
466 PB
26 Julia Wyrwiak
UKS SMS Galicja krakow
458 PB
27 Pola Baniak
BOSiR Brzesko
451 -0.9%
28 Oliwia Tatkowska
MKP Gdańsk
440
29 Katarzyna Domagała
UKS FENIKS Dębica
431
30 Paulina Latawiec
Motyl MOSiR St. Wola
428 PB
31 Zofia Zalewska
UKP Polonia Warszawa
423 -3.8%
32 Maja Czakon
UKS Aquatica Pawłowice
421 -4.5%
33 Milena Łazar
Olimp Gorzów Wlkp.
418
34 Joanna Patyra
UKS SP-149 Łódź
417 +1.9% PB
35 Dorota Milewska
Kormoran Olsztyn
409 PB
36 Aurelia Świdurska
Neptun Świdnica
408
37 Amelia Bidowaniec
UKS HS Team K³odzk
402
38 Laura Bałoz
MKS SMS Victoria Racibórz
397
39 Olivia Hus
Olimpijczyk Kraków
396 PB
40 Amelia Szewczyk
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
388 PB
41 Sofiia Lysak
KP "Totis Viribus"
376 PB
42 Magdalena Kaszubska
MKS CKS-SMS Szczecin
374
43 Urszula Sosnowska
KS DELFIN Gdynia
352 PB
44 Julia Kaczmarzyk
KKP Delfin Klobu
343 PB
45 Oliwia Zdrojewska
Toruński MKS CHAMPIONS
338 PB
46 Yelyzaveta Karpenko
UKS Orka Zamość
297
47 Liliana Klepczarek
UKS Kapry-Armexim Pruszków
215

Events