Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Piotr Wiraszka
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
750 +1.7% PB
2 Alan Szelążek
MKP Szczecin
703 +1.6% PB
3 Fabian Janiszewski
UKS 190 ŁÓDŹ
701 +1.8% PB
4 Aleksander Bluj
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
680 PB
5 Remigiusz Wójcik
KU AZS UMCS Lublin
674 +1.3% PB
6 Dawid Zieliński
MKP Szczecin
654 -0.2%
7 Eryk Korona
MKP Szczecin
652 -0.5%
8 Mieszko Nowacki
KU AZS UMCS Lublin
648 +1.2% PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Filip Mielcarek
TP Skalar Słupsk
600 +1.2% PB
10 Patryk Cichoń
Neptun Świdnica
597 PB
11 Dominik Ćwirko
Akademia Sms Racibórz
564 +3.2% PB
12 Wiktor Wojtkowiak
Warta Poznań
555 PB
13 Bartosz Skoczylas
KU AZS UMCS Lublin
551 +2.8% PB
14 Filip Nadaj
UKS Żabianka Gdańsk
541 +1.0% PB
15 Jan Rozumek
Solne Miasto Wieliczka
541 +5.8% PB
16 Błażej Fronczek
KU AZS UMCS Lublin
505 +0.2% PB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Remigiusz Wójcik
KU AZS UMCS Lublin
651 +0.2% PB
2 Fabian Janiszewski
UKS 190 ŁÓDŹ
650 -0.7%
3 Piotr Wiraszka
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
641 -3.5%
4 Aleksander Bluj
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
638 PB
5 Alan Szelążek
MKP Szczecin
636 -1.8%
6 Dawid Zieliński
MKP Szczecin
636 -1.2%
7 Mieszko Nowacki
KU AZS UMCS Lublin
635 +0.5% PB
8 Eryk Korona
MKP Szczecin
635 -1.4%
9 Filip Mielcarek
TP Skalar Słupsk
594 +0.9% PB
10 Marcin Maryjowski
WKS SLASK Wrocla
592 PB
11 Patryk Cichoń
Neptun Świdnica
581 PB
12 Maksymilian Michalski
MUKS ''Piętnastka''
576 +3.1% PB
13 Szymon Jankiewicz
MKP Szczecin
552 -0.4%
14 Dominik Ćwirko
Akademia Sms Racibórz
550 +2.4% PB
15 Filip Nadaj
UKS Żabianka Gdańsk
532 +0.4% PB
16 Błażej Fronczek
KU AZS UMCS Lublin
532 +1.9% PB
17 Wiktor Wojtkowiak
Warta Poznań
532 PB
18 Bartosz Skoczylas
KU AZS UMCS Lublin
529 +1.5% PB
19 Jan Rozumek
Solne Miasto Wieliczka
508 +3.8% SB
20 Leon Kociołek
UKS NIKA Sport Team Kraków
506 PB
21 Bartosz Rutkowski
St KF KS Fenix'' Ożarów Maz
503 PB
22 Hubert Szaniawski
UKS Delfin Garwolin
502 +1.7% PB
23 Wiktor Gołębiowski
WKS SLASK Wrocla
485
24 Kajetan Tkaczyk
UKP "UNIA" Oświęcim
479
25 Krzysztof Spadło
UKS Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu
476
26 Patryk Więcek
MKP Szczecin
472
27 Filip Palkij
KS ,,Górnik'' Sosnowiec
461 PB
28 Szymon Świeży
Olimpijczyk Kraków
460 PB
29 Kajetan Preg
Sikret Gliwice
449 -0.5%
30 Igor Wróblewski
MKP Wodnik Bielsk Podlaski
444
31 Stanisław Kahan
UKS Orka Zamość
429
32 Aleksander Mazur
UKS Pingwiny Warszawa
425 PB
33 Franciszek Domański
MKS Piaseczno
420 PB
34 Marcin Jarosz
AZS KU Uniwersytetu Warszawsk
417
35 Karol Szymański
UKS Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu
415 PB
36 Odyseas Łankiewicz
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
414 PB
37 Aleksander Czupryn
Płetwal Mława
401
38 Oliwier Piotrowski
MUKS Wodnik Łask
387
39 Marcel Machura
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
359
40 Mateusz Szwast
MUKS ,,HURAGAN'' Koło
327
Michał Sapkowski
Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki
NS
Mateusz Stawicki
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
NS

Events