Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Lena Reszko
UKP Polonia Warszawa
703 +1.8% PB
2 Iga Polak
UKP "UNIA" Oświęcim
663 0.0%
3 Aleksandra Kuczmar
UKP Polonia Warszawa
657 +1.5% PB
4 Michalina Wieczorek
UKP "UNIA" Oświęcim
602 PB
5 Anna Okoń
LKS Jedność 32 Przyszowice
598 +1.6% PB
6 Gabriela Karkocha
UKP "UNIA" Oświęcim
591 -0.6%
7 Dagmara Mazurek
KU AZS UMCS Lublin
576 +0.1% PB
8 Olga Kiszczak
UKP "UNIA" Oświęcim
562 PB
B Final
Name Time FINA Imp
1 Julia Ziętek
UKP Ruda Śląska
591 +2.8% PB
2 Lena Bednarek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
582 +1.1% PB
3 Nadia Gnaś
UKS Tri-Team Rumia
568 +3.5% PB
4 Anika Łuczak
UKS SP-149 Łódź
560
5 Ewelina Ciupa
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
560
6 Nikola Długopolska
UKS SMS Galicja krakow
544 +1.4% SB
7 Agata Łuczak
Solne Miasto Wieliczka
540 +2.0% PB
8 Victoria Maik
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
502 PB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Lena Reszko
UKP Polonia Warszawa
629 -1.9%
2 Aleksandra Kuczmar
UKP Polonia Warszawa
628 +0.0% PB
3 Iga Polak
UKP "UNIA" Oświęcim
623 -2.2%
4 Gabriela Karkocha
UKP "UNIA" Oświęcim
588 -0.7%
5 Michalina Wieczorek
UKP "UNIA" Oświęcim
582 PB
6 Anna Okoń
LKS Jedność 32 Przyszowice
577 +0.5% PB
7 Olga Kiszczak
UKP "UNIA" Oświęcim
572 PB
8 Dagmara Mazurek
KU AZS UMCS Lublin
566 -0.4%
9 Anika Łuczak
UKS SP-149 Łódź
566
10 Julia Ziętek
UKP Ruda Śląska
564 +1.2% PB
11 Lena Bednarek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
564 +0.1% PB
12 Nadia Gnaś
UKS Tri-Team Rumia
562 +3.1% PB
13 Agata Łuczak
Solne Miasto Wieliczka
561 +3.2% PB
14 Julia Wegner
Olimp Gorzów Wlkp.
549
15 Antonina Kapka
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
548 +1.1% PB
16 Ewelina Ciupa
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
543
17 Amelia Chalupka
MKS Piaseczno
531 PB
18 Victoria Maik
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
526 PB
19 Pola Chyczewska
Olimp Gorzów Wlkp.
525
20 Nikola Długopolska
UKS SMS Galicja krakow
519 -0.2%
21 Natalia Bogielczyk
Neptun Świdnica
514 PB
22 Nikola Szczepanik
Olimp Gorzów Wlkp.
492
23 Ada Balicka
OŚ AZS w Poznaniu
492 PB
24 Aleksandra Wolna
MKP Astromal-Leszno
489
25 Iga Sztreker-Wójcik
G-8 Bielany Warszawa
486
26 Valeriia Drabych
KS KSZO Ostrowiec Św.
482 PB
27 Zuzanna Starkiewicz
KU AZS UMCS Lublin
476 -1.0%
28 Maja Mądry
AZS AWF Warszawa
474 PB
29 Iga Bilińska
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
473 -0.7%
30 Milena Żmudzińska
KS Barrakuda Gdańsk
426 PB
31 Julia Pikoń
UKP Polonia Warszawa
423
32 Konstancja Dzikowicka
Olimp Gorzów Wlkp.
422
33 Lena Jadowska
MKS Piaseczno
418
34 Alicja Gołębiewska
Klub Pływacki Ciechanow
408 PB
35 Zofia Wojciechowska
MKS CKS-SMS Szczecin
404 -1.2%
36 Maja Słychan
MTKP Delfin Toruń
390
37 Magdalena Stachewicz
AZS AWF Warszawa
387
38 Zofia Żmuda
MKS Piaseczno
386 -2.7%
39 Ewa Zduniak
Kormoran Olsztyn
370 -0.7%
40 Julita Kosmaty
Victoria Kozy
348
41 Klara Kosecka
MTKP Delfin Toruń
346
42 Maja Kozioł
Diabły Siedlce
280

Events