Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Karol Zalcman
UKS Shark Rudna
619 PB
2 Michał Nawojczyk
MKS JUVENIA Wroc
604 +1.0% PB
3 Cezary Rudawski
KU AZS UMCS Lublin
594 +2.8% PB
4 Piotr Lesiak
SKS 137 Delfin Łódź
577 +1.6% PB
5 Fabian Woźniak
MKP Szczecin
558 +3.8% PB
6 Szymon Trznadel
UKS FENIKS Dębica
551 +1.3% PB
6 Wojciech Grajkowski
MKS Piaseczno
551 -1.3%
8 Tomasz Luśtyk
SKP DELFIN Kozienice
549 +0.3% PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Tymoteusz Strojek
UKS FENIKS Dębica
554 +2.0% PB
10 Mikołaj Pytel
UKP Polonia Warszawa
529 +2.7% PB
11 Marcel Jonczak
Sparta Biłgoraj
520 -0.7%
12 Bartosz Zgoda
UKP Polonia Warszawa
519 +4.2% PB
13 Oskar Debski
MKS Jedynka Łódź
509 +0.5% SB
14 Michał Matysiak
UPKS Wodnik Rawicz
499 PB
15 Kacper Świdrak
STP Nowy Sącz
484 +1.0% PB
16 Mateusz Bilski
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
467
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Karol Zalcman
UKS Shark Rudna
614 PB
2 Wojciech Grajkowski
MKS Piaseczno
598 +1.4% PB
3 Michał Nawojczyk
MKS JUVENIA Wroc
589 +0.2% PB
4 Piotr Lesiak
SKS 137 Delfin Łódź
584 +2.0% PB
5 Cezary Rudawski
KU AZS UMCS Lublin
570 +1.5% PB
6 Tomasz Luśtyk
SKP DELFIN Kozienice
562 +1.1% PB
7 Fabian Woźniak
MKP Szczecin
557 +3.7% PB
8 Szymon Trznadel
UKS FENIKS Dębica
539 +0.5% PB
9 Mikołaj Pytel
UKP Polonia Warszawa
537 +3.1% PB
10 Marcel Jonczak
Sparta Biłgoraj
535 +0.3% SB
11 Wiktor Wilant
G-8 Bielany Warszawa
512 +8.3% PB
12 Oskar Debski
MKS Jedynka Łódź
508 +0.5% SB
13 Tymoteusz Strojek
UKS FENIKS Dębica
502 -1.2%
14 Timur Shpak
KS Barrakuda Gdańsk
486 PB
15 Michał Matysiak
UPKS Wodnik Rawicz
485 PB
16 Kacper Świdrak
STP Nowy Sącz
484 +1.0% PB
17 Bartosz Zgoda
UKP Polonia Warszawa
481 +1.7% SB
18 Mateusz Bilski
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
464
19 Antoni Lutomski
Uks Cityzen
462 +1.3% PB
20 Bartosz Trzeciak
SWIMLAND Olsztyn
458 PB
21 Wiktor Gruchała
UKS Żabianka Gdańsk
456 PB
22 Franciszek Piguła
G-8 Bielany Warszawa
450
23 Filip Rudczyk
UKS Butterfly Łomża
445 -0.4%
24 Michał Piwowarski
UKS 307 Warszawa
444 +2.9% PB
25 Franciszek Wołyński
UKS "V" Łomianki
441 PB
26 Maksymilian Borgiel
UKS Karlik Katowice
430 +3.3% PB
27 Aleksander Biniek
KS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
429 +2.8% PB
28 Igor Hamrol
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
428 +4.7% PB
29 Grzegorz Narloch
Neptun Gdańsk
428 PB
30 Jan Paluszkiewicz
UPKS Wodnik Rawicz
420 PB
31 Jan Sklodowski
UKS Pingwiny Warszawa
409 PB
32 Maciej Nalej
St Lok. SALOS Cortile Kielce
408 -2.9%
33 Mikołaj Zabrocki
G-8 Bielany Warszawa
405 -0.9%
34 Szymon Chwałczyński
WKS SLASK Wrocla
403 +1.6% PB
35 Aleksander Mazur
UKS Pingwiny Warszawa
397 +3.2% PB
36 Bartosz Borek
G-8 Bielany Warszawa
395 -0.8%
37 Szymon Świeży
Olimpijczyk Kraków
389 PB
38 Antoni Wiśniewski
UKS Kapry-Armexim Pruszków
384 PB
39 Kamil Blacha
Motyl MOSiR St. Wola
368 PB
40 Jakub Zaremba
UKS Fala Swarzędz
363 PB
41 Wiktor Herman
Płetwal Mława
362 -3.2%
42 Jerzy Nadolny
UKP Polonia Warszawa
360 +2.6% PB
43 Filip Kryza
UKP "UNIA" Oświęcim
359 +5.2% PB
44 Tymon Ryniejski
UKS ,,KORAL'' Wrocław
358
45 Alan Mazur
UKS Orka Zamość
346 PB
46 Adam Woźniak
GKP 7 Zdrój Trzebnica
338 PB
47 Amadeusz Prządka
KP "Totis Viribus"
337
48 Iwo Czyczerski
KS SWIM-ART Wrocław
336
49 Jerzy Wideł
UKS Manta Warszawa Włochy
329 -1.2%
50 Marcel Machura
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
329
51 Artur Dwernicki
Olimpijczyk Kraków
325
52 Samuel Bartel
KP "Totis Viribus"
293 PB
53 Karol Podolecki
SWIMLAND Olsztyn
285
54 Maciej Wołoszyn
UKS Orka Zamość
265
55 Michał Rudkiewicz
KP Raw-Swim
245 PB
56 Igor Olejnik
MUKS Wodnik Łask
243 PB

Events