Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Aleksandra Romanowska
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
723 +2.0% PB
2 Laura Gil
KS KSZO Ostrowiec Św.
706 0.0%
3 Ada Skrzypek
KU AZS AGH Krakow
659 +1.0% PB
4 Aleksandra Prasał
MUKP Korona-Swim Kielce
657 +1.0% SB
5 Ada Lewandowska
Champion Tomaszów Maz.
655 -0.7%
6 Gabriela Kubicka
Stowarzyszenie Szkolny KS i Turystyki GLOSATOR Kraków
637 +4.1% PB
7 Weronika Pietrzak
KU AZS UAM Poznań
624 PB
8 Amelia Kozub
KS KSZO Ostrowiec Św.
557 -3.7%
B Final
Name Time FINA Imp
9 Helena Batory
UKP Polonia Warszawa
613 +1.1% PB
10 Oliwia Piwonska
MUKP Korona-Swim Kielce
603 PB
11 Lena Dakowicz
UKS SMS Galicja krakow
601 -1.3%
12 Maja Dudkiewicz
UKP Polonia Warszawa
601 +1.3% SB
12 Weronika Rączka
UKS SMS Galicja krakow
601 +1.8% PB
14 Klaudia Szkiłądź
UKP Polonia Warszawa
578 -3.2%
15 Zuzanna Urbanek
UKS FENIKS Dębica
571 +0.7% PB
16 Paulina Gąska
Ikar Mielec
554 -0.1%
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Aleksandra Romanowska
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
701 +1.0% PB
2 Laura Gil
KS KSZO Ostrowiec Św.
662 -2.2%
3 Ada Lewandowska
Champion Tomaszów Maz.
661 -0.4%
4 Ada Skrzypek
KU AZS AGH Krakow
654 +0.8% PB
5 Aleksandra Prasał
MUKP Korona-Swim Kielce
649 +0.5% SB
6 Gabriela Kubicka
Stowarzyszenie Szkolny KS i Turystyki GLOSATOR Kraków
630 +3.7% PB
7 Weronika Pietrzak
KU AZS UAM Poznań
620 PB
8 Amelia Kozub
KS KSZO Ostrowiec Św.
613 -0.5%
9 Helena Batory
UKP Polonia Warszawa
607 +0.8% PB
10 Oliwia Piwonska
MUKP Korona-Swim Kielce
594 PB
11 Lena Dakowicz
UKS SMS Galicja krakow
590 -1.9%
12 Maja Dudkiewicz
UKP Polonia Warszawa
579 +0.1% SB
13 Weronika Rączka
UKS SMS Galicja krakow
575 +0.4% SB
14 Ewa Sujka
MKS JUVENIA Wroc
569 -2.5%
15 Zuzanna Urbanek
UKS FENIKS Dębica
556 -0.2%
16 Klaudia Szkiłądź
UKP Polonia Warszawa
555 -4.5%
17 Paulina Gąska
Ikar Mielec
549 -0.4%
18 Maria Chmielewska
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
548 PB
19 Zuzanna Ślęczek
UKS Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu
541 -0.8%
20 Weronika Poduszyńska
MKS Pałac Młodzieży Katowice
533
21 Maja Lesińska
MKS Piaseczno
529 +0.9% SB
22 Kornelia Gauden
MUKS ,,HURAGAN'' Koło
507 PB
23 Kaja Tomaszewska
UKP Polonia Warszawa
505 +2.7% SB
24 Milena Drzystek
KP Orlik Przeworsk
504 -2.3%
25 Zuzanna Kraszewska
UKS ,,GROT'' Koziegłowy
502 PB
26 Izabela Kochanik
UKS Tri-Team Rumia
502 +2.0% PB
27 Łucja Jankowska
KS Barrakuda Gdańsk
497 +3.1% PB
28 Anna Szczepanska
MKS Piaseczno
492 -0.3%
29 Kaja Kurpiewska
UKS Butterfly Łomża
491 -1.9%
30 Hanna Wędlik
GKP 7 Zdrój Trzebnica
487 PB
31 Katarzyna Duda
Victoria Kozy
481 -2.1%
31 Zuzanna Mongiałło
UKS Shark Rudna
481
33 Emilia Kuśka
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
476 PB
34 Zuzanna Szok
MKS Ochota Warszawa
476
35 Lena Wowtoniuk
MKP Wodnik Bielsk Podlaski
472 PB
36 Mila Jach-Bartha
MKS Piaseczno
470 -1.0%
37 Rozalia Cichowska
UKP Jedynka Elbląg
463 PB
38 Dorota Szubert
MUKS Wodnik Łask
457 +0.5% PB
39 Weronika Tomczak
OŚ AZS w Poznaniu
450
40 Aleksandra Mikołajczak
UKP "Na Fali" Jawor
449 -2.8%
41 Gabriela Grzywacz
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
446 +2.2% PB
42 Natalia Żemier
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
445
43 Justyna Gubała
Solne Miasto Wieliczka
442 -4.4%
44 Aurelia Świdurska
Neptun Świdnica
432
45 Wiktoria Sowińska
Klub Pływacki Ciechanow
415 -0.7%
46 Julia Szynkiewicz
Klub Pływacki Ciechanow
410 -2.8%
47 Hanna Kędzia
MKS JUVENIA Wroc
408
48 Tatiana Kloc
Sikret Gliwice
406
49 Zuzanna Świnoga
Champion Tomaszów Maz.
403 PB
50 Emilia Jaśniecka
UKS MOS Opole
396
51 Joanna Stambuła
MKS Oceanik Ostrzeszów
394 PB
52 Laura Dembek
KS DELFIN Gdynia
394 PB
53 Klara Kosecka
MTKP Delfin Toruń
387
54 Ewa Zduniak
Kormoran Olsztyn
383 +3.5% PB
55 Zuzanna Bachniak
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
376 +1.9% SB
56 Weronika Socha
MUKS ''Piętnastka''
353 -1.9%
57 Agata Kozak
Motyl MOSiR St. Wola
348
58 Hanna Handzlik
Victoria Kozy
327 PB
59 Yelyzaveta Karpenko
UKS Orka Zamość
305
60 Natasza Wojczys
KS DELFIN Gdynia
278
61 Alicja Skorobohaty
Utp "Aqua"
278
62 Liliana Klepczarek
UKS Kapry-Armexim Pruszków
226

Events