Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Franciszek Grzesik
KS KSZO Ostrowiec Św.
678 +1.7% PB
2 Wiktor Chmurski
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
656 +2.1% PB
3 Gracjan Drapała
MUKS ''Piętnastka''
648 -0.9%
4 Kamil Łajewski
KP Bałtyk Kołobrzeg
648 +4.7% PB
5 Hubert Hałas-Agatowski
MUKS ''Piętnastka''
630 +3.0% PB
6 Konrad Duchnik
UKS SMS Galicja krakow
610 +2.3% PB
7 Wiktor Wilant
G-8 Bielany Warszawa
596 +2.2% PB
8 Mateusz Sekściński
MKS Trójka
591 +1.0% PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Marcel Jonczak
Sparta Biłgoraj
603 +1.6% PB
10 Mateusz Bilski
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
600 +2.5% PB
11 Michal Michalek
KS Korona Kraków
591 +5.4% PB
12 Filip Schabowski
UKS SMS Galicja krakow
567 PB
13 Borys Struszczak
Fundacja Pływamy i Ratujemy
558 +1.6% PB
14 Maciej Nalej
St Lok. SALOS Cortile Kielce
556 +0.6% PB
15 Kacper Świdrak
STP Nowy Sącz
540 +1.3% PB
16 Wiktor Wojtkowiak
Warta Poznań
535 0.0%
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Franciszek Grzesik
KS KSZO Ostrowiec Św.
643 -0.1%
2 Gracjan Drapała
MUKS ''Piętnastka''
642 -1.2%
3 Hubert Hałas-Agatowski
MUKS ''Piętnastka''
616 +2.2% PB
4 Wiktor Chmurski
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
615 0.0%
5 Kamil Łajewski
KP Bałtyk Kołobrzeg
601 +2.3% PB
6 Mateusz Sekściński
MKS Trójka
589 +0.9% PB
6 Wiktor Wilant
G-8 Bielany Warszawa
589 +1.8% PB
8 Konrad Duchnik
UKS SMS Galicja krakow
586 +1.0% PB
9 Marcel Jonczak
Sparta Biłgoraj
582 +0.5% SB
10 Mateusz Bilski
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
566 +0.6% PB
11 Michal Michalek
KS Korona Kraków
557 +3.5% PB
12 Filip Schabowski
UKS SMS Galicja krakow
552 PB
13 Borys Struszczak
Fundacja Pływamy i Ratujemy
552 +1.2% PB
14 Kacper Świdrak
STP Nowy Sącz
549 +1.9% PB
15 Maciej Nalej
St Lok. SALOS Cortile Kielce
541 -0.3%
16 Wiktor Wojtkowiak
Warta Poznań
538 +0.2% PB
17 Mateusz Cudziło
Warta Poznań
536 PB
18 Franciszek Cysarz
Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot
533 +2.0% PB
19 Krzysztof Bieńczyk
Mukp Warszawianka Wodny Park
531 +1.9% PB
19 Marcel Burzak
Warta Poznań
531 +0.7% PB
21 Aleksander Songin
MKS Wodnik Radom
527 +2.8% PB
22 Maciej Szczepaniak
UKP Polonia Warszawa
525 +1.2% PB
23 Oliwier Andrzejewski
Iskra Konin
524 PB
24 Mateusz Radziwiński
UKS FENIKS Dębica
517 PB
24 Tymon Brzeziński
SKS 137 Delfin Łódź
517 +0.1% PB
26 Stanisław Kamieński
UKP Polonia Warszawa
515 +1.6% PB
27 Wiktor Wojtal
UKP "UNIA" Oświęcim
514 -0.4%
28 Franciszek Potrzebowski
UKP Polonia Warszawa
513 -1.1%
28 Mikolaj Szymanski
MKS JUVENIA Wroc
513 +4.7% PB
30 Szymon Grabiński
WKS SLASK Wrocla
512 +3.0% PB
31 Adam Kapka
MKS NEPTUN Stargard Szcz.
506 +3.9% PB
32 Franciszek Piguła
G-8 Bielany Warszawa
500 +0.9% PB
33 Jan Paluszkiewicz
UPKS Wodnik Rawicz
499 +2.5% PB
34 Bartłomiej Karp
KS JUST SWIM Jelenia Góra
496 +9.8% PB
35 Wiktor Cis
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
480 +6.5% PB
36 Piotr Szubert-Olszacki
KP Raw-Swim
473 +2.6% PB
37 Michał Matysiak
UPKS Wodnik Rawicz
472 +2.7% PB
38 Daniil Vasiukevich
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
470 +4.5% PB
39 Marcel Wieczorek
KU AZS UMCS Lublin
468 -1.5%
40 Hubert Szaniawski
UKS Delfin Garwolin
458 +0.7% PB
41 Bartosz Brożyna
MKS Pałac Młodzieży Katowice
457 PB
41 Franciszek Świtała
KP "Totis Viribus"
457 +11.7% PB
43 Antoni Kowalczyk
UKP Kmita Zabierzów
449
44 Mateusz Komar
TP Skalar Słupsk
441 +0.9% PB
45 Wiktor Mioduszewski
MOS Katowice
440 +14.6% PB
46 Konstanty Piotrowski
UKS Fala Nieporęt
439 PB
46 Konstanty Kurowski
TP Skalar Słupsk
439
46 Kacper Kadula
UKS NIKA Sport Team Kraków
439 -0.9%
49 Mateusz Miechowiecki
St KP Olimpia Świecie
435 +10.1% PB
50 Gabriel Żaczek
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
434 +1.4% PB
50 Volodymyr Ponomarenko
MKP Kołobrzeg
434 +5.8% PB
52 Jakub Zaremba
UKS Fala Swarzędz
421
53 Jakub Kamiński
Sikret Gliwice
419 PB
54 Oskar Wrześniak
Solne Miasto Wieliczka
418 +1.4% PB
55 Igor Wróblewski
MKP Wodnik Bielsk Podlaski
417 PB
56 Igor Otręba
MUKS Gilus Gilowice
408 +6.7% PB
57 Bartosz Borek
G-8 Bielany Warszawa
404
58 Michał Kusio
Neptun Gdańsk
401 +9.8% PB
59 Adam Adamowski
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
399 +4.0% PB
60 Klaudiusz Orpel
MOS Katowice
397 +3.1% PB
61 Karol Szymański
UKS Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu
396 +4.6% PB
62 Olaf Jarosiewicz
Neptun Gdańsk
391 +3.4% PB
63 Michał Gabatel
Uks Cityzen
389 +3.0% PB
64 Amadeusz Prządka
KP "Totis Viribus"
386 +12.6% PB
65 Stanisław Kahan
UKS Orka Zamość
385 +2.0% PB
66 Teofil Kowalczyk
Mukp Warszawianka Wodny Park
378 +5.9% PB
67 Fabian Wentrych
UKS NIKA Sport Team Kraków
365 +3.4% PB
68 Iwo Czyczerski
KS SWIM-ART Wrocław
360 +8.7% PB
69 Filip Palkij
KS ,,Górnik'' Sosnowiec
344 PB
70 Filip Sikora
KS SWIM-ART Wrocław
327 PB
71 Oliwier Piotrowski
MUKS Wodnik Łask
304
72 Franciszek Moczek
MKS Pałac Młodzieży Katowice
303 PB
73 Jakub Wierciński
IKS Konstancin
297 +5.3% SB
74 Michał Rudkiewicz
KP Raw-Swim
295 PB
75 Antoni Wiśniewski
UKS Kapry-Armexim Pruszków
289 -1.1%
76 Stanisław Karaszewski
Neptun Gdańsk
281
77 Karol Podolecki
SWIMLAND Olsztyn
272
Michał Pilich
Diabły Siedlce
Marcin Jarosz
AZS KU Uniwersytetu Warszawsk

Events