Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Antonina Szabała
UKS SP5 Swim
705 -0.7%
2 Rozalia Kwiatkowska
MUKS ''Piętnastka''
633 +4.7% PB
3 Hanna Idzkiewicz
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
608 +2.3% PB
4 Maja Rutkowska
UKS SP-149 Łódź
598 +4.4% PB
5 Kaja Kostańczyk
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
580 +1.4% PB
6 Zoya Żak
UKS SMS Galicja krakow
578 +2.0% PB
7 Hanna Młotek
UKS SMS Galicja krakow
578 +1.0% PB
8 Zuzanna Urbanek
UKS FENIKS Dębica
545 +2.0% PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Gabriela Jablonska
MKS Piaseczno
557 +1.7% PB
10 Karolina Pęczek
UKP "UNIA" Oświęcim
543 +2.1% PB
11 Maja Chrabaszcz
MUKP Korona-Swim Kielce
512 +3.9% PB
12 Aleksandra Mikołajczak
UKP "Na Fali" Jawor
509 +1.5% PB
12 Zuzanna Burza
MKS Piaseczno
509
14 Agata Łuczak
Solne Miasto Wieliczka
497 -1.2%
15 Lena Kużaj
MMKS Kędzierzyn-Koźle
488 -0.3%
16 Ewa Parossa
MKS JUVENIA Wroc
487 +0.7% PB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Antonina Szabała
UKS SP5 Swim
721 +0.1% PB
2 Rozalia Kwiatkowska
MUKS ''Piętnastka''
588 +2.3% PB
3 Maja Rutkowska
UKS SP-149 Łódź
575 +3.1% PB
4 Ada Lewandowska
Champion Tomaszów Maz.
568 -0.1%
5 Hanna Młotek
UKS SMS Galicja krakow
562 +0.1% PB
6 Hanna Idzkiewicz
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
545 -1.3%
7 Kaja Kostańczyk
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
544 -0.7%
8 Zoya Żak
UKS SMS Galicja krakow
535 -0.6%
9 Zuzanna Urbanek
UKS FENIKS Dębica
527 +0.9% PB
10 Karolina Pęczek
UKP "UNIA" Oświęcim
525 +1.0% SB
11 Gabriela Jablonska
MKS Piaseczno
525 -0.3%
12 Elżbieta Milancej
UKP Polonia Warszawa
524 -2.7%
13 Zuzanna Burza
MKS Piaseczno
513
14 Maja Chrabaszcz
MUKP Korona-Swim Kielce
511 +3.8% PB
15 Lena Kużaj
MMKS Kędzierzyn-Koźle
501 +0.6% PB
16 Aleksandra Mikołajczak
UKP "Na Fali" Jawor
495 +0.5% PB
17 Ewa Parossa
MKS JUVENIA Wroc
493 +1.2% PB
18 Agata Łuczak
Solne Miasto Wieliczka
491 -1.6%
19 Anna Domańska
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
490 +2.2% PB
20 Natalia Żemier
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
489 PB
21 Olga Kosińska
UKS Aquatica Pawłowice
484 +2.5% PB
22 Karolina Kurzeja
STP Nowy Sącz
482 +1.9% PB
23 Oliwia Czarnecka
KS DELFIN Gdynia
481 +12.2% PB
24 Natasza Makowska
G-8 Bielany Warszawa
475 PB
25 Patrycja Pach
UKS NIKA Sport Team Kraków
472 +3.4% PB
26 Nadia Kulik
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
471
27 Dagmara Mazurek
KU AZS UMCS Lublin
465 -0.6%
28 Klaudia Borecka
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
464 +4.9% PB
29 Natalia Bogielczyk
Neptun Świdnica
460 -0.6%
30 Dorota Szubert
MUKS Wodnik Łask
445 +2.5% PB
30 Julia Oślak
Victoria Kozy
445 +6.4% PB
32 Hanna Krzowska
UKS Aquatica Pawłowice
440 PB
33 Milena Malarz
Victoria Kozy
439 -0.4%
34 Aleksandra Wolna
MKP Astromal-Leszno
438
35 Sara Nitka
MUKS ''Piętnastka''
434
36 Maja Dudkiewicz
UKP Polonia Warszawa
432 -2.7%
37 Oliwia Połeć
MKS CKS-SMS Szczecin
428
38 Wiktoria Kościarz
UKS NIKA Sport Team Kraków
427 +0.3% SB
39 Mila Jach-Bartha
MKS Piaseczno
426 PB
40 Kalina Kościelnik
WKS SLASK Wrocla
424
41 Zuzanna Woźniak
UKS 190 ŁÓDŹ
422 -1.9%
42 Julia Pikoń
UKP Polonia Warszawa
421 -0.8%
43 Milena Drzystek
KP Orlik Przeworsk
420 PB
44 Zuzanna Szok
MKS Ochota Warszawa
412 +3.5% PB
45 Katarzyna Kownacka
UKP Polonia Warszawa
408
46 Zofia Rzepczyk
Iskra Konin
401 +16.6% PB
47 Aleksandra Stachewicz
G-8 Bielany Warszawa
400 +6.1% PB
48 Celina Orłowska
MKS NEPTUN Stargard Szcz.
397 +0.2% SB
49 Adrianna Wieczorek
UKP Wodnik Włocławek
394 +8.7% SB
50 Weronika Socha
MUKS ''Piętnastka''
389 -0.2%
51 Martyna Mucha
UKS Orka Zamość
378
52 Zuzanna Świnoga
Champion Tomaszów Maz.
374 PB
53 Sofiia Lysak
KP "Totis Viribus"
369 +9.3% SB
54 Konstancja Dzikowicka
Olimp Gorzów Wlkp.
367
55 Lena Wowtoniuk
MKP Wodnik Bielsk Podlaski
359
56 Maja Czakon
UKS Aquatica Pawłowice
356 -1.7%
57 Tatiana Kloc
Sikret Gliwice
354 PB
58 Wiktoria Sowińska
Klub Pływacki Ciechanow
352
59 Zuzanna Rajkowska
UKS Dragon Będzin
331 +5.2% PB
60 Agata Kozak
Motyl MOSiR St. Wola
331
61 Kornelia Strąg
BOSiR Brzesko
324
62 Barbara Wieczorek
MKS SP 63 Bydgoszcz
322 PB
63 Zofia Milej
MKS SP 63 Bydgoszcz
307 +5.1% SB
64 Julia Szynkiewicz
Klub Pływacki Ciechanow
304
65 Julia Kaczmarzyk
KKP Delfin Klobu
299 PB
66 Martyna Kloc
Sikret Gliwice
268 PB
67 Alicja Skorobohaty
Utp "Aqua"
264
68 Emilia Jaśniecka
UKS MOS Opole
250
69 Zofia Gramala
Warta Poznań
235
70 Alicja Gołębiewska
Klub Pływacki Ciechanow
226
Sandra Szostek
Diabły Siedlce

Events