Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Mateusz Stawicki
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
712 -1.5%
2 Piotr Wiraszka
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
692 PB
3 Aleksander Bluj
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
650 +1.4% PB
4 Alan Szelążek
MKP Szczecin
649 +1.0% PB
4 Piotr Tarasiewicz
UKP Polonia Warszawa
649 -0.3%
6 Remigiusz Wójcik
KU AZS UMCS Lublin
632 +3.1% PB
7 Fabian Janiszewski
UKS 190 ŁÓDŹ
626 +1.7% PB
8 Jacek Jankowski
MKP Szczecin
586 +2.1% PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Szymon Grabiński
WKS SLASK Wrocla
578 +2.6% PB
10 Patryk Cichoń
Neptun Świdnica
573 PB
11 Maksymilian Michalski
MUKS ''Piętnastka''
572 +4.6% PB
12 Filip Mielcarek
TP Skalar Słupsk
568 +1.6% PB
13 Szymon Batugowski
KS KSZO Ostrowiec Św.
558 +0.8% PB
14 Borys Struszczak
Fundacja Pływamy i Ratujemy
554 +1.0% PB
15 Jan Paluszkiewicz
UPKS Wodnik Rawicz
495
16 Michał Włodarczyk
UKP Polonia Warszawa
484 -5.0%
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Mateusz Stawicki
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
682 -2.9%
2 Piotr Wiraszka
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
639 PB
3 Piotr Tarasiewicz
UKP Polonia Warszawa
631 -1.3%
4 Aleksander Bluj
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
629 +0.4% PB
5 Remigiusz Wójcik
KU AZS UMCS Lublin
627 +2.8% PB
6 Fabian Janiszewski
UKS 190 ŁÓDŹ
618 +1.2% PB
7 Alan Szelążek
MKP Szczecin
618 -0.7%
8 Jacek Jankowski
MKP Szczecin
589 +2.3% PB
9 Michał Włodarczyk
UKP Polonia Warszawa
582 +1.2% PB
10 Dawid Zieliński
MKP Szczecin
580 -0.4%
11 Marcel Wieczorek
KU AZS UMCS Lublin
558 +2.1% PB
12 Maksymilian Michalski
MUKS ''Piętnastka''
557 +3.8% PB
13 Borys Struszczak
Fundacja Pływamy i Ratujemy
555 +1.1% PB
14 Filip Mielcarek
TP Skalar Słupsk
554 +0.8% PB
15 Patryk Cichoń
Neptun Świdnica
545 PB
16 Szymon Batugowski
KS KSZO Ostrowiec Św.
543 -0.2%
17 Szymon Grabiński
WKS SLASK Wrocla
532 -0.1%
18 Jan Paluszkiewicz
UPKS Wodnik Rawicz
495
19 Bartosz Binek
KS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
492 -1.4%
20 Filip Nadaj
UKS Żabianka Gdańsk
481 -1.0%
21 Hubert Szaniawski
UKS Delfin Garwolin
478 +1.8% PB
22 Błażej Fronczek
KU AZS UMCS Lublin
477 +0.7% PB
23 Oskar Wrześniak
Solne Miasto Wieliczka
472 PB
24 Aleksander Biniek
KS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
471 +2.6% PB
25 Jakub Kamiński
Sikret Gliwice
461 PB
26 Wiktor Gołębiowski
WKS SLASK Wrocla
454 PB
27 Igor Wróblewski
MKP Wodnik Bielsk Podlaski
447 PB
28 Filip Palkij
KS ,,Górnik'' Sosnowiec
444 PB
29 Bartosz Ostrowski
MKS JUVENIA Wroc
436
30 Aleksander Mazur
UKS Pingwiny Warszawa
428 +5.1% PB
31 Krzysztof Spadło
UKS Huragan przy SP nr 45 w Sosnowcu
410 PB
32 Mateusz Komar
TP Skalar Słupsk
402 +5.0% SB
33 Tymon Ryniejski
UKS ,,KORAL'' Wrocław
397 PB
34 Aleksander Czupryn
Płetwal Mława
394 +0.8% PB
35 Oliwier Piotrowski
MUKS Wodnik Łask
390
36 Igor Olszyca
G-8 Bielany Warszawa
382 PB
37 Odyseas Łankiewicz
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
380 PB
38 Krystian Kowalski
MKS SP 63 Bydgoszcz
376 PB
39 Konrad Maćkiewicz
MTKP Delfin Toruń
371
40 Michał Rudkiewicz
KP Raw-Swim
363
41 Franciszek Domański
MKS Piaseczno
363 -1.2%
42 Igor Safronov
Olimpijczyk Kraków
344
43 Samuel Bartel
KP "Totis Viribus"
340
44 Michał Zdrojewski
Kormoran Olsztyn
331 PB
45 Mateusz Szwast
MUKS ,,HURAGAN'' Koło
289
Michał Sapkowski
Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki
NS

Events