Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Lena Reszko
UKP Polonia Warszawa
695 +2.2% PB
2 Gabriela Gościńska
UKS SMS Galicja krakow
671 -0.1%
3 Rozalia Kwiatkowska
MUKS ''Piętnastka''
669 +3.6% PB
4 Iga Polak
UKP "UNIA" Oświęcim
664 +0.9% PB
5 Michalina Wieczorek
UKP "UNIA" Oświęcim
647 +2.7% PB
6 Ewa Sujka
MKS JUVENIA Wroc
637 -0.7%
7 Julia Wegner
Olimp Gorzów Wlkp.
624
8 Lena Bednarek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
617 +1.4% PB
B Final
Name Time FINA Imp
1 Dagmara Mazurek
KU AZS UMCS Lublin
623 +0.8% PB
2 Gabriela Karkocha
UKP "UNIA" Oświęcim
618 -0.2%
3 Anna Okoń
LKS Jedność 32 Przyszowice
593 +2.6% PB
4 Hania Hajder
Toruński MKS CHAMPIONS
579 PB
5 Ewa Parossa
MKS JUVENIA Wroc
569
6 Olga Kiszczak
UKP "UNIA" Oświęcim
566 +1.6% PB
7 Ewelina Ciupa
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
547
8 Paulina Lipkowska
UKP Polonia Warszawa
530 +2.7% SB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Ewa Sujka
MKS JUVENIA Wroc
646 -0.2%
2 Lena Reszko
UKP Polonia Warszawa
645 -0.2%
3 Gabriela Gościńska
UKS SMS Galicja krakow
637 -1.9%
4 Rozalia Kwiatkowska
MUKS ''Piętnastka''
629 +1.6% PB
5 Michalina Wieczorek
UKP "UNIA" Oświęcim
626 +1.7% PB
5 Julia Wegner
Olimp Gorzów Wlkp.
626
7 Lena Bednarek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
610 +1.0% PB
7 Iga Polak
UKP "UNIA" Oświęcim
609 -2.0%
8 Gabriela Karkocha
UKP "UNIA" Oświęcim
608 -0.7%
9 Dagmara Mazurek
KU AZS UMCS Lublin
607 -0.1%
10 Paulina Lipkowska
UKP Polonia Warszawa
602 +6.8% PB
11 Urszula Kochańska
Olimp Gorzów Wlkp.
598 PB
12 Olga Kiszczak
UKP "UNIA" Oświęcim
589 +2.9% PB
13 Hania Hajder
Toruński MKS CHAMPIONS
560 PB
14 Ewa Parossa
MKS JUVENIA Wroc
555
15 Ewelina Ciupa
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
554
16 Anna Okoń
LKS Jedność 32 Przyszowice
550 +0.1% PB
17 Anika Łuczak
UKS SP-149 Łódź
545 +3.0% PB
18 Karolina Pęczek
UKP "UNIA" Oświęcim
542 +4.0% PB
18 Pola Chyczewska
Olimp Gorzów Wlkp.
542 PB
20 Nikola Długopolska
UKS SMS Galicja krakow
540 +1.4% SB
20 Zuzanna Starkiewicz
KU AZS UMCS Lublin
539 -1.1%
21 Nadia Gnaś
UKS Tri-Team Rumia
533 PB
22 Iga Sztreker-Wójcik
G-8 Bielany Warszawa
527 PB
23 Victoria Maik
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
523 PB
24 Oliwia Połeć
MKS CKS-SMS Szczecin
522 -0.9%
25 Milena Malarz
Victoria Kozy
514 +0.7% PB
26 Nikola Szczepanik
Olimp Gorzów Wlkp.
510
27 Weronika Poduszyńska
MKS Pałac Młodzieży Katowice
506 PB
28 Klaudia Borecka
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
505
29 Aleksandra Wolna
MKP Astromal-Leszno
494
29 Maria Chmielewska
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
494
31 Maja Mądry
AZS AWF Warszawa
487 +1.8% PB
31 Valeriia Drabych
KS KSZO Ostrowiec Św.
483 PB
32 Iga Bilińska
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
476 PB
33 Ada Balicka
OŚ AZS w Poznaniu
471 PB
34 Patrycja Pach
UKS NIKA Sport Team Kraków
471 PB
35 Natalia Żemier
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
459
36 Lena Jadowska
MKS Piaseczno
456
37 Joanna Stambuła
MKS Oceanik Ostrzeszów
449
38 Milena Żmudzińska
KS Barrakuda Gdańsk
432 PB
39 Zofia Wojciechowska
MKS CKS-SMS Szczecin
419 +0.4% SB
40 Konstancja Dzikowicka
Olimp Gorzów Wlkp.
415
41 Zofia Gramala
Warta Poznań
400
42 Zofia Żmuda
MKS Piaseczno
398 -1.2%
43 Maja Słychan
MTKP Delfin Toruń
393
44 Julita Kosmaty
Victoria Kozy
381
45 Zuzanna Świnoga
Champion Tomaszów Maz.
376 PB
46 Alicja Skorobohaty
Utp "Aqua"
355
47 Hanna Handzlik
Victoria Kozy
308 PB
48 Maja Kozioł
Diabły Siedlce
307
49 Julia Kaczmarzyk
KKP Delfin Klobu
293

Events