Swimcloud
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w Pływaniu
A Final
Name Time FINA Imp
1 Lena Reszko
UKP Polonia Warszawa
695 +2.2% PB
2 Gabriela Gościńska
UKS SMS Galicja krakow
671 -0.1%
3 Rozalia Kwiatkowska
MUKS ''Piętnastka''
669 +3.6% PB
4 Iga Polak
UKP "UNIA" Oświęcim
664 +0.9% PB
5 Michalina Wieczorek
UKP "UNIA" Oświęcim
647 +2.7% PB
6 Ewa Sujka
MKS JUVENIA Wroc
637 -0.7%
7 Julia Wegner
Olimp Gorzów Wlkp.
624
8 Lena Bednarek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
617 +1.4% PB
B Final
Name Time FINA Imp
9 Dagmara Mazurek
KU AZS UMCS Lublin
623 +0.8% PB
10 Gabriela Karkocha
UKP "UNIA" Oświęcim
618 -0.2%
11 Anna Okoń
LKS Jedność 32 Przyszowice
593 +2.6% PB
12 Hania Hajder
Toruński MKS CHAMPIONS
579 PB
13 Ewa Parossa
MKS JUVENIA Wroc
569
14 Olga Kiszczak
UKP "UNIA" Oświęcim
566 +1.6% PB
15 Ewelina Ciupa
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
547
16 Paulina Lipkowska
UKP Polonia Warszawa
530 +2.7% SB
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Ewa Sujka
MKS JUVENIA Wroc
646 -0.2%
2 Lena Reszko
UKP Polonia Warszawa
645 -0.2%
3 Gabriela Gościńska
UKS SMS Galicja krakow
637 -1.9%
4 Rozalia Kwiatkowska
MUKS ''Piętnastka''
629 +1.6% PB
5 Michalina Wieczorek
UKP "UNIA" Oświęcim
626 +1.7% PB
5 Julia Wegner
Olimp Gorzów Wlkp.
626
7 Lena Bednarek
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
610 +1.0% PB
8 Iga Polak
UKP "UNIA" Oświęcim
609 -2.0%
9 Gabriela Karkocha
UKP "UNIA" Oświęcim
608 -0.7%
10 Dagmara Mazurek
KU AZS UMCS Lublin
607 -0.1%
11 Paulina Lipkowska
UKP Polonia Warszawa
602 +6.8% PB
12 Urszula Kochańska
Olimp Gorzów Wlkp.
598 PB
13 Olga Kiszczak
UKP "UNIA" Oświęcim
589 +2.9% PB
14 Hania Hajder
Toruński MKS CHAMPIONS
560 PB
15 Ewa Parossa
MKS JUVENIA Wroc
555
16 Ewelina Ciupa
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
554
17 Anna Okoń
LKS Jedność 32 Przyszowice
550 +0.1% PB
18 Anika Łuczak
UKS SP-149 Łódź
545 +3.0% PB
19 Karolina Pęczek
UKP "UNIA" Oświęcim
542 +4.0% PB
19 Pola Chyczewska
Olimp Gorzów Wlkp.
542 PB
21 Nikola Długopolska
UKS SMS Galicja krakow
540 +1.4% SB
22 Zuzanna Starkiewicz
KU AZS UMCS Lublin
539 -1.1%
23 Nadia Gnaś
UKS Tri-Team Rumia
533 PB
24 Iga Sztreker-Wójcik
G-8 Bielany Warszawa
527 PB
25 Victoria Maik
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
523 PB
26 Oliwia Połeć
MKS CKS-SMS Szczecin
522 -0.9%
27 Milena Malarz
Victoria Kozy
514 +0.7% PB
28 Nikola Szczepanik
Olimp Gorzów Wlkp.
510
29 Weronika Poduszyńska
MKS Pałac Młodzieży Katowice
506 PB
30 Klaudia Borecka
CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
505
31 Aleksandra Wolna
MKP Astromal-Leszno
494
31 Maria Chmielewska
UKS Maratończyk przy S.P. Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim
494
33 Maja Mądry
AZS AWF Warszawa
487 +1.8% PB
34 Valeriia Drabych
KS KSZO Ostrowiec Św.
483 PB
35 Iga Bilińska
UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska
476 PB
36 Ada Balicka
OŚ AZS w Poznaniu
471 PB
37 Patrycja Pach
UKS NIKA Sport Team Kraków
471 PB
38 Natalia Żemier
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
459
39 Lena Jadowska
MKS Piaseczno
456
40 Joanna Stambuła
MKS Oceanik Ostrzeszów
449
41 Milena Żmudzińska
KS Barrakuda Gdańsk
432 PB
42 Zofia Wojciechowska
MKS CKS-SMS Szczecin
419 +0.4% SB
43 Konstancja Dzikowicka
Olimp Gorzów Wlkp.
415
44 Zofia Gramala
Warta Poznań
400
45 Zofia Żmuda
MKS Piaseczno
398 -1.2%
46 Maja Słychan
MTKP Delfin Toruń
393
47 Julita Kosmaty
Victoria Kozy
381
48 Zuzanna Świnoga
Champion Tomaszów Maz.
376 PB
49 Alicja Skorobohaty
Utp "Aqua"
355
50 Hanna Handzlik
Victoria Kozy
308 PB
51 Maja Kozioł
Diabły Siedlce
307
52 Julia Kaczmarzyk
KKP Delfin Klobu
293

Events