Swimcloud
NE CRA Winter Invitational
15 and over, A Final, #93
Name Time Score Imp
1 Brittany Corbett
Empire Swimming
11 PB
2 Julia Stidolph
Zeus Swim Team
9 +3.7% SB
3 Laura DeGennaro
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
YMCA 8 PB
4 Madison Marini
Zeus Swim Team
7
5 Kylie McKirryher
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
6
6 Amelia Doetsch
Charles River Aquatics
5 +5.5% SB
7 Sofia Doersch
Western Connecticut YMCA
4 +0.2% SB
8 Lauren McCauley
Stamford Sailfish Aquatic Club
3 +2.2% SB
9 Asley Carvente Carvente
Zeus Swim Team
2 +2.7% PB
10 Francesca Fusco
Western Connecticut YMCA
1 +0.9% PB
15 and over, B Final, #93
Name Time Pts Imp
11 Fiona Barr
Empire Swimming
650
12 Joelle Lee
Long Island Express
635 +0.8% PB
13 Julia Tejeda
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
638
14 Sophia Cukras
Charles River Aquatics
635 +3.0% PB
15 Audrey Spiridopoulos
Amherst Triton Swim Team
623
16 Davia Richardson
Middies Wave Ryders
591 +6.7% SB
17 Elizabeth Bodie
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
571
18 Caroline Suter
Western Connecticut YMCA
522 +2.2% SB
Stella Green
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
NS
Erin Stariknok
Phoenix Swimming
NS
15 and over, Preliminaries, #93
Name Time Pts Imp
1 Brittany Corbett
Empire Swimming
747
2 Julia Stidolph
Zeus Swim Team
744 +2.0% SB
3 Madison Marini
Zeus Swim Team
707 PB
4 Laura DeGennaro
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
679 PB
5 Amelia Doetsch
Charles River Aquatics
676 +5.0% SB
6 Kylie McKirryher
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
671
7 Gwen Serafin
Long Island Express
662 -1.0%
8 Sofia Doersch
Western Connecticut YMCA
642 -1.3%
9 Amelie Eng
Long Island Express
626 -0.1%
10 Lauren McCauley
Stamford Sailfish Aquatic Club
617 -0.8%
11 Alison Nunez
Long Island Express
610 +0.5% SB
12 Asley Carvente Carvente
Zeus Swim Team
608 +2.0% PB
13 Francesca Fusco
Western Connecticut YMCA
607 +2.6% PB
14 Joelle Lee
Long Island Express
595 -1.1%
15 Julia Tejeda
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
595
16 Audrey Spiridopoulos
Amherst Triton Swim Team
580
17 Jacqui Wong
92nd St. Y Flying Dolphins
571 PB
18 Emilia Plotner
Amherst Triton Swim Team
563
19 Fiona Barr
Empire Swimming
563
20 Grace Hanke
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
556
21 Sophia Cukras
Charles River Aquatics
547 -1.0%
22 Izzy Holmes
92nd St. Y Flying Dolphins
544
23 Stella Green
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
551
24 Elizabeth Bodie
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
533
25 victoria mordaunt
Middies Wave Ryders
520
26 Caroline Suter
Western Connecticut YMCA
526 +2.3% SB
27 Lucy Boisoneau
LEHY Aquatics
502
28 Lisia Edwards
92nd St. Y Flying Dolphins
493 +2.9% SB
29 Erin Stariknok
Phoenix Swimming
461 PB
30 Meghan MacLaren
Western Connecticut YMCA
448
31 Davia Richardson
Middies Wave Ryders
451 +0.5% SB
32 Auden Sorensen
92nd St. Y Flying Dolphins
445 -0.2%
33 Hannah Natlo
Zeus Swim Team
325
Riley Anderson
WHAT Swimming
NS
Megan Hu
Long Island Express
NS
Samantha Schnappauf
Long Island Express
NS
Aanya Kongettira
Wilton Y Wahoos Swim Club
NS
Zoe Petertonjes
Western Connecticut YMCA
NS
13 - 14, A Final, #93
Name Time Score Imp
1 Rachel Hui
Long Island Express
11 +0.4% PB
2 Julia Lembo
Unattached
9 +3.4% PB
3 Genesis Nunez
Phoenix Swimming
8 +4.1% PB
4 Annri Katoh
92nd St. Y Flying Dolphins
7 +1.9% PB
5 Sophia Krutiy
Charles River Aquatics
6 PB
6 Bella Zurolo
WHAT Swimming
5 +2.7% SB
7 Ava Robitaille
Phoenix Swimming
4 -0.5%
8 Isabella Canales Alvizuri
Long Island Express
3 +1.4% PB
9 Sophia Tolokh
Charles River Aquatics
2 +1.3% PB
10 Ava Maltz
Wilton Y Wahoos Swim Club
1 +4.5% PB
13 - 14, B Final, #93
Name Time Pts Imp
11 Maxene Meroy
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
592 PB
12 Sienna Sciortino
Long Island Express
451 -1.9%
13 - 14, Preliminaries, #93
Name Time Pts Imp
1 Sophia Krutiy
Charles River Aquatics
705 PB
2 Rachel Hui
Long Island Express
693 -1.7%
3 Julia Lembo
Unattached
689 +2.1% PB
4 Genesis Nunez
Phoenix Swimming
657 +2.5% SB
5 Annri Katoh
92nd St. Y Flying Dolphins
651 +1.2% PB
6 Ava Robitaille
Phoenix Swimming
637 +0.9% PB
7 Bella Zurolo
WHAT Swimming
613 +2.2% SB
8 Isabella Canales Alvizuri
Long Island Express
614 +0.9% PB
9 Ava Maltz
Wilton Y Wahoos Swim Club
569 +4.2% PB
10 Sophia Tolokh
Charles River Aquatics
563 -0.6%
11 Maxene Meroy
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
529 PB
12 Rachel Hassett
LEHY Aquatics
512 +0.6% PB
13 Sienna Sciortino
Long Island Express
444 -2.2%
14 Ivana Zecar
92nd St. Y Flying Dolphins
422 +4.6% SB
Evie Gao
Charles River Aquatics
NS
11 - 12, Finals, #91
Name Time Score Imp
1 Gianna Mattrey
Amherst Triton Swim Team
11 PB
2 Fiona Blaho
Empire Swimming
9 PB
3 Katherine Zhang
Charles River Aquatics
8 -2.4%
4 Gigi Langmaid
LEHY Aquatics
7
11 - 12, Preliminaries, #91
Name Time Pts Imp
1 Gianna Mattrey
Amherst Triton Swim Team
632 PB
2 Katherine Zhang
Charles River Aquatics
574 -2.5%
3 Fiona Blaho
Empire Swimming
653
4 Gigi Langmaid
LEHY Aquatics
484
5 Cassie Croft
92nd St. Y Flying Dolphins
484 PB

Events