Swimcloud
NE CRA Winter Invitational
15 and over, A Final, #81
Name Time Score Imp
1 Riley Anderson
WHAT Swimming
11 +0.7% PB
2 Mia Hatzis
Western Connecticut YMCA
YMCA 9 +2.1% PB
3 Brittany Corbett
Empire Swimming
8 PB
4 Kate Fedor
Zeus Swim Team
7 +7.1% SB
5 Kylie McKirryher
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
YMCA 6 PB
6 Sabrina Schuster
LEHY Aquatics
5 -1.4%
7 Julia Stidolph
Zeus Swim Team
4 +3.8% SB
8 Amelia Doetsch
Charles River Aquatics
3 +5.9% SB
9 Jessie Crane
Empire Swimming
2 PB
10 Laura DeGennaro
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
1 0.0%
15 and over, B Final, #81
Name Time Pts Imp
11 Natalia Gajecki
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
734 PB
12 Annika Paluska
LEHY Aquatics
701 -0.9%
13 Nina Mazereeuw
Charles River Aquatics
716 +0.5% PB
14 Fiona Barr
Empire Swimming
686 PB
15 Grace Hricay
Empire Swimming
666 +1.6% PB
16 victoria mordaunt
Middies Wave Ryders
658
17 Aanya Kongettira
Wilton Y Wahoos Swim Club
640 -1.9%
18 Sofia Doersch
Western Connecticut YMCA
637 -0.8%
19 Alexa Kwarcinski
Western Connecticut YMCA
648 +1.9% PB
20 Gwen Serafin
Long Island Express
643 -1.2%
15 and over, Preliminaries, #81
Name Time Pts Imp
1 Riley Anderson
WHAT Swimming
865 -0.3%
2 Mia Hatzis
Western Connecticut YMCA
767 +0.9% SB
3 Anna McGrew
Charles River Aquatics
723 -2.3%
4 Brittany Corbett
Empire Swimming
716
5 Amelia Doetsch
Charles River Aquatics
713 +5.9% SB
6 Kylie McKirryher
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
698
7 Julia Stidolph
Zeus Swim Team
677 +3.1% SB
8 Sabrina Schuster
LEHY Aquatics
670 -2.5%
9 Jessie Crane
Empire Swimming
663
10 Laura DeGennaro
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
676 -0.1%
11 Kate Fedor
Zeus Swim Team
676 +4.1% SB
12 Nina Mazereeuw
Charles River Aquatics
679 -0.9%
13 Grace Hricay
Empire Swimming
654 +1.2% PB
14 Fiona Barr
Empire Swimming
666 PB
15 Saskia Aikman
Middies Wave Ryders
659 -2.8%
16 Annika Paluska
LEHY Aquatics
643 -3.2%
17 victoria mordaunt
Middies Wave Ryders
648
18 Gwen Serafin
Long Island Express
640 -1.3%
19 Alexa Kwarcinski
Western Connecticut YMCA
639 +1.6% PB
20 Sofia Doersch
Western Connecticut YMCA
623 -1.4%
21 Sena Bozkurt
Stamford Sailfish Aquatic Club
633 +0.8% SB
22 Natalia Gajecki
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
630
23 Aanya Kongettira
Wilton Y Wahoos Swim Club
613 -3.0%
24 Leni So
Stamford Sailfish Aquatic Club
627 -2.1%
25 Alana Leen
Charles River Aquatics
606 -1.5%
26 Davia Richardson
Middies Wave Ryders
622 -1.6%
27 Julia Snow
Unattached
601
28 Sophia Bondikov
Empire Swimming
607
29 Sophia Cukras
Charles River Aquatics
605 -1.4%
30 Zoe Petertonjes
Western Connecticut YMCA
603
31 Sydney Goldberg
Empire Swimming
587 +3.3% SB
32 Ariya Snelwar
Stamford Sailfish Aquatic Club
587 -0.8%
33 Francesca Fusco
Western Connecticut YMCA
591 +0.9% SB
34 Alexandra Loo
Charles River Aquatics
590 -1.5%
35 Jenney Liu
WHAT Swimming
588 -0.4%
36 Brooke Vos
Empire Swimming
572 +2.3% SB
36 Maggie Jelic
Empire Swimming
586 +4.0% PB
38 Helen Hao
Delmar Dolfins
591
39 Carly Cahill
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
584 -0.6%
40 CARA HILL
Charles River Aquatics
583 +3.3% SB
41 Samantha Schnappauf
Long Island Express
577 -0.7%
42 Julia Tejeda
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
573 PB
43 Alison Nunez
Long Island Express
570 -1.7%
43 Caroline Suter
Western Connecticut YMCA
576 PB
45 Lena D'Alessandro
Empire Swimming
555 -1.0%
46 Ella Chen
Empire Swimming
568 PB
47 Savanah Strabuk
Long Island Express
560 -0.5%
48 Jacqui Wong
92nd St. Y Flying Dolphins
559 0.0%
49 Katie Nalepka
Empire Swimming
559 +3.7% PB
50 Makeda West
Zeus Swim Team
562 +2.3% SB
51 Ava Wong
Charles River Aquatics
542 -0.9%
52 Elena Dudkina
Charles River Aquatics
541 -3.6%
53 Caterina Fogli
Empire Swimming
557 +0.0% SB
54 Serena Ke
Empire Swimming
549 +5.3% PB
55 Amelie Eng
Long Island Express
528 -0.6%
56 Shannon Reddington
Long Island Express
547 -1.4%
57 Lucy Boisoneau
LEHY Aquatics
538 +3.5% PB
58 Megan Lussier
Wilton Y Wahoos Swim Club
539 -3.9%
59 Skylar Ricard
Adirondack Bluefins
530 +0.2% SB
60 Kayla Lombardo
Empire Swimming
526 -0.6%
61 Caroline Gies
Zeus Swim Team
529 +1.2% PB
62 Brooke Serlin
Western Connecticut YMCA
508 -2.8%
63 Grace Hanke
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
508 -3.1%
64 Milena Brodowicz
LEHY Aquatics
521 -4.8%
65 Jess Walsh
Long Island Express
497 -0.6%
66 Erin Stariknok
Phoenix Swimming
506
67 Lisia Edwards
92nd St. Y Flying Dolphins
483 +0.5% SB
68 Madison Marini
Zeus Swim Team
482 +5.6% SB
68 Abbie Wildstein
LEHY Aquatics
501 +2.0% SB
70 Meghan MacLaren
Western Connecticut YMCA
476
71 Belle Christensen
LEHY Aquatics
472 -2.8%
72 Eva Zecar
92nd St. Y Flying Dolphins
469 +4.0% PB
73 Elizabeth Bodie
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
468
74 Zoey Wiese
Empire Swimming
485 +2.1% SB
75 Kaya Tray
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
464
76 Kathlyn Pomeroy
Long Island Express
464 +1.3% SB
77 Symantha White
Empire Swimming
472 -0.1%
78 Izzy Holmes
92nd St. Y Flying Dolphins
461 +2.2% PB
79 Tereza Horvátová
Empire Swimming
460 +0.2% PB
80 Morgan McDonough
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
442
80 Emily Behr
Zeus Swim Team
456 +3.2% SB
82 Hannah Natlo
Zeus Swim Team
433 +2.0% SB
83 Auden Sorensen
92nd St. Y Flying Dolphins
403 -2.5%
Kerry Frey
Charles River Aquatics
NS
Grace Saidmuratov
Stamford Sailfish Aquatic Club
NS
Bryce Gold
Stamford Sailfish Aquatic Club
NS
13 - 14, A Final, #81
Name Time Score Imp
1 Savannah Bowers
WHAT Swimming
11 +2.4% SB
2 Sofia Oliveira
Charles River Aquatics
9 -0.5%
3 Lola Frey
Empire Swimming
8 +2.3% PB
4 Emma Shao
Delmar Dolfins
7 +0.6% PB
5 Sophia Krutiy
Charles River Aquatics
6 -1.9%
6 Annri Katoh
92nd St. Y Flying Dolphins
5 +1.1% PB
7 Annie Superchi
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
4 -0.3%
8 Kate Masters
Empire Swimming
3 +4.8% SB
9 Julia Lembo
Unattached
2 +4.8% PB
10 Bella Zurolo
WHAT Swimming
1 +2.7% PB
13 - 14, B Final, #81
Name Time Pts Imp
11 Vedha Kongettira
Wilton Y Wahoos Swim Club
703 -1.1%
12 Evie Gao
Charles River Aquatics
713 +0.2% SB
13 Julia Kozma
Stamford Sailfish Aquatic Club
672 PB
14 Rachel Hui
Long Island Express
661 +0.3% PB
15 Express Harkins
Long Island Express
634 +1.4% PB
16 Gabrielle Williamson
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
631 +2.5% PB
13 - 14, C Final, #81
Name Time Pts Imp
21 Jane Lamberton
Empire Swimming
651 +3.3% PB
22 Ava Robitaille
Phoenix Swimming
623 +0.1% SB
23 Sophia Tolokh
Charles River Aquatics
649 +2.7% SB
24 Vanessa Anderson
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
571 -1.5%
25 Caroline Karellas
92nd St. Y Flying Dolphins
547 -0.2%
13 - 14, Preliminaries, #81
Name Time Pts Imp
1 Savannah Bowers
WHAT Swimming
778 +0.5% SB
2 Lola Frey
Empire Swimming
746 +0.8% SB
3 Sofia Oliveira
Charles River Aquatics
741 -2.3%
4 Emma Shao
Delmar Dolfins
761 +0.5% PB
5 Annri Katoh
92nd St. Y Flying Dolphins
696 +1.8% PB
6 Sophia Krutiy
Charles River Aquatics
690 -2.5%
7 Bella Zurolo
WHAT Swimming
679 +3.6% PB
8 Kate Masters
Empire Swimming
674 +4.8% SB
9 Annie Superchi
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
658 -1.1%
10 Julia Lembo
Unattached
643 +4.3% PB
11 Julia Kozma
Stamford Sailfish Aquatic Club
637 PB
11 Rachel Hui
Long Island Express
637 -0.7%
13 Evie Gao
Charles River Aquatics
667 -1.6%
14 Vedha Kongettira
Wilton Y Wahoos Swim Club
628 -4.1%
15 Express Harkins
Long Island Express
627 +1.1% PB
16 Blessing Williamson
Long Island Express
626 +3.1% PB
17 Gabrielle Williamson
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
602 +1.4% SB
18 Sophia Tolokh
Charles River Aquatics
629 +2.0% SB
19 Jane Lamberton
Empire Swimming
589 +0.9% PB
20 Vanessa Anderson
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
585 -0.9%
21 Ava Robitaille
Phoenix Swimming
577 -1.7%
22 Caroline Karellas
92nd St. Y Flying Dolphins
566 +0.6% PB
23 Michelle Asriyan
Charles River Aquatics
601
24 Misha Kovac
WHAT Swimming
549 -1.1%
25 Genesis Nunez
Phoenix Swimming
545 +2.2% SB
26 Cailin Wong
92nd St. Y Flying Dolphins
534 +1.0% SB
27 Fiamma Cioffi
Empire Swimming
521 +0.1% SB
28 Ansley Edelmann
Club Fit Jefferson Valley
513 0.0%
29 keira troccoli
Club Fit Jefferson Valley
534 +2.4% PB
30 Emma Casey
Empire Swimming
533 +0.9% PB
31 Angelina Lingeza
Middies Wave Ryders
487 -1.7%
32 Isabella Canales Alvizuri
Long Island Express
515 -0.9%
33 Ivana Zecar
92nd St. Y Flying Dolphins
471 +0.2% PB
34 Rachel Hassett
LEHY Aquatics
502 +6.9% PB
35 Carys Egleston
92nd St. Y Flying Dolphins
463 +0.4% PB
36 Mackenzie Cabello
Empire Swimming
462 +0.1% PB
37 Amanda Chin
Long Island Express
457 -2.1%
38 Heidi Chen
Empire Swimming
484 +2.3% PB
39 Bea Hogue
Empire Swimming
482 -1.5%
40 Nina Durkovic
92nd St. Y Flying Dolphins
475 +2.5% PB
41 Corinne Gleason
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
440 +2.7% SB
42 Sofia Fong-Causone
92nd St. Y Flying Dolphins
399 -2.5%
11 - 12, Finals, #79
Name Time Score Imp
1 Fiona Blaho
Empire Swimming
11 -0.9%
2 Vivi Volenec
WHAT Swimming
9 +1.6% PB
3 Sophia Fraguela
Western Connecticut YMCA
8 +0.7% PB
4 Gianna Mattrey
Amherst Triton Swim Team
7 +2.1% PB
5 Samara Javer
Empire Swimming
6 +6.4% PB
6 Anika Gupta
Charles River Aquatics
5 +2.0% PB
7 Lylah Bloch
Empire Swimming
4 +3.1% PB
8 Abby Asante
Zeus Swim Team
3 +2.0% PB
9 Elizabeth Xuan
Charles River Aquatics
2 -0.5%
10 Fiona Chen
Charles River Aquatics
1 +1.1% PB
11 - 12, Preliminaries, #79
Name Time Pts Imp
1 Vivi Volenec
WHAT Swimming
729 -0.1%
2 Fiona Blaho
Empire Swimming
818 -4.0%
3 Sophia Fraguela
Western Connecticut YMCA
694 -1.2%
4 Gianna Mattrey
Amherst Triton Swim Team
662 +1.1% PB
5 Samara Javer
Empire Swimming
661 +5.4% PB
6 Anika Gupta
Charles River Aquatics
637 +0.8% PB
7 Lylah Bloch
Empire Swimming
614 +2.0% PB
8 Abby Asante
Zeus Swim Team
604 +0.7% PB
9 Fiona Chen
Charles River Aquatics
645 +1.7% PB
9 Elizabeth Xuan
Charles River Aquatics
553 -0.4%
11 Kathryn Grant
WHAT Swimming
641 +2.3% PB
12 Emmy Bakayoko
WHAT Swimming
538 +1.8% PB
13 Mimi Bellino
WHAT Swimming
533 +2.7% PB
14 Ali Story
Phoenix Swimming
522
15 Grace Wang
Stamford Sailfish Aquatic Club
613 +0.4% PB
16 Katherine Zhang
Charles River Aquatics
513 -0.3%
17 Reya Ziegler
Empire Swimming
511 +3.8% PB
18 Sophia Voyko
Stamford Sailfish Aquatic Club
510 -2.4%
19 Summer Miller
WHAT Swimming
509 +1.9% PB
20 Kiara Serrano
Charles River Aquatics
506 PB
21 Sasha Balyakin
Charles River Aquatics
506 +0.7% SB
22 Emma DeFilippis
Empire Swimming
596 +1.3% PB
23 Sophia Forni
Charles River Aquatics
502 +1.3% PB
24 Mimi Hayes
Stamford Sailfish Aquatic Club
590 PB
25 Faith Vigo Catala
Phoenix Swimming
487
26 Eliza Villari
Stamford Sailfish Aquatic Club
470 +0.4% PB
27 Stella Stidolph
Zeus Swim Team
465 +3.3% PB
28 Kaitlyn Morais
Stamford Sailfish Aquatic Club
544 -5.2%
29 Cassie Croft
92nd St. Y Flying Dolphins
440 +2.2% PB
30 Elise Cameron
92nd St. Y Flying Dolphins
431 -0.6%
31 Gigi Langmaid
LEHY Aquatics
416 +0.9% PB
32 Mila Rana
92nd St. Y Flying Dolphins
415 PB
33 Safia Abdul-Knerr
Amherst Triton Swim Team
394 +0.0% PB
34 Paige Edelmann
Club Fit Jefferson Valley
377 -0.7%
35 Kaya Lele
92nd St. Y Flying Dolphins
375 -1.1%
36 Eden Bressler
92nd St. Y Flying Dolphins
371 +1.0% PB
37 Alyza Laufman
Club Fit Jefferson Valley
360 -2.2%
38 Ashlyn Kiley
92nd St. Y Flying Dolphins
343 PB
39 Julia Jin
Charles River Aquatics
332 -6.0%
40 Emi Winter
92nd St. Y Flying Dolphins
302 +1.6% PB
41 Cate Masella
92nd St. Y Flying Dolphins
288 +0.5% PB
42 Nora ye
92nd St. Y Flying Dolphins
290 +3.4% PB
10 and under, Finals, #97
Name Time Score Imp
1 Annabelle Hayes
Stamford Sailfish Aquatic Club
11 PB
2 Caitlyn Natalie
Zeus Swim Team
9 +4.5% PB
3 Cecelia Frey
Empire Swimming
8 +3.3% PB
4 Ella Tchong
Charles River Aquatics
7 +2.2% PB
5 Vivian Fraguela
Western Connecticut YMCA
6 -0.9%
6 Parker Schatz
Stamford Sailfish Aquatic Club
5 +3.9% PB
7 Emma Blaho
Empire Swimming
4 +1.9% PB
8 Sophia Zhang
Stamford Sailfish Aquatic Club
3 PB
9 Helena Williams
LEHY Aquatics
2 +5.3% PB
10 Morgan Gaidos
LEHY Aquatics
1 PB
10 and under, Preliminaries, #97
Name Time Pts Imp
1 Annabelle Hayes
Stamford Sailfish Aquatic Club
850 PB
2 Cecelia Frey
Empire Swimming
626 +3.8% PB
3 Vivian Fraguela
Western Connecticut YMCA
619 +0.4% PB
4 Caitlyn Natalie
Zeus Swim Team
616 +0.8% PB
5 Parker Schatz
Stamford Sailfish Aquatic Club
583 +3.8% PB
6 Ella Tchong
Charles River Aquatics
577 +1.2% PB
7 Sophia Zhang
Stamford Sailfish Aquatic Club
694 PB
8 Emma Blaho
Empire Swimming
688 +0.9% PB
9 Helena Williams
LEHY Aquatics
495 +5.1% PB
10 Morgan Gaidos
LEHY Aquatics
465 PB
11 Amelia Xu
Charles River Aquatics
616 +1.0% PB
12 Claire Richer
Stamford Sailfish Aquatic Club
446 -0.7%
13 Lily Comstock
Charles River Aquatics
431 +2.2% PB
14 Reya Aryal
Stamford Sailfish Aquatic Club
429 -0.3%
15 Emi Yamakawa
Charles River Aquatics
408 +4.8% PB
16 Ellie Hutson
92nd St. Y Flying Dolphins
401 -3.5%
17 Fiona Yang
Empire Swimming
370 -1.2%
18 Emma Guillemette
Amherst Triton Swim Team
250 +5.9% PB
19 Madison Acevedo
Empire Swimming
187 +2.7% PB
20 Naomi ye
92nd St. Y Flying Dolphins
310 +0.8% PB
21 Kavita Varshney
92nd St. Y Flying Dolphins
208 -2.5%
22 Audrey Kim
92nd St. Y Flying Dolphins
163 -3.1%
Macie Matkovic
92nd St. Y Flying Dolphins
NS
Norah Frawley
Club Fit Jefferson Valley
NS
Gabriella Croce
Charles River Aquatics
NS

Events