Swimcloud
MSHSL Boys Section 8AA
Finals, 11 Dives
Name Pts Score
1 Hayden Zabinski
Sauk Rapids Rice
463.35 20
2 Mason Evenson
Buffalo
461.35 17
3 Connor Peterson
Elk River
420.50 16
4 William McKeown
Saint Michael
413.85 15
5 Nash Gabrielson
Brainerd
403.90 14
6 Vance Kroetsch
Moorhead
400.60 13
7 David Herath
Brainerd
369.55 12
8 Sebastian Tisdell
Brainerd
343.10 11
9 Jack Rodine
Sartell
336.85 9
10 Boe Rodine
Sartell
287.55 7
11 Craig Coonan
Brainerd
277.70 6
12 Nolan Frater
Saint Michael
266.65 5
13 Crockett Puschinsky
Bemidji
260.40 4
14 Kailar Lam
Sartell
258.80 3
15 Alexander Jensen
Elk River
243.70 2
16 Ethan Downing
St. Cloud Tech
228.10 1
Semifinals, 11 Dives
Name Pts
1 Hayden Zabinski
Sauk Rapids Rice
322.40
2 Mason Evenson
Buffalo
321.10
3 Vance Kroetsch
Moorhead
314.50
4 William McKeown
Saint Michael
298.95
5 Connor Peterson
Elk River
287.90
6 Nash Gabrielson
Brainerd
282.00
7 David Herath
Brainerd
275.35
8 Sebastian Tisdell
Brainerd
262.35
9 Jack Rodine
Sartell
228.45
10 Boe Rodine
Sartell
208.95
11 Craig Coonan
Brainerd
198.50
12 Nolan Frater
Saint Michael
195.20
13 Kailar Lam
Sartell
186.60
14 Crockett Puschinsky
Bemidji
186.05
15 Ethan Downing
St. Cloud Tech
180.10
16 Alexander Jensen
Elk River
177.30
17 Jacob Burggraff
Elk River
175.80
18 William Stadther
St. Cloud Tech
172.85
19 Trace Nelson
Sauk Rapids Rice
171.70
20 Michael Freeman
Elk River
157.20
Preliminaries, 11 Dives
Name Pts
1 Hayden Zabinski
Sauk Rapids Rice
220.80
2 Vance Kroetsch
Moorhead
206.80
3 William McKeown
Saint Michael
198.45
4 Nash Gabrielson
Brainerd
194.40
5 Mason Evenson
Buffalo
186.80
6 David Herath
Brainerd
182.35
7 Connor Peterson
Elk River
177.05
8 Sebastian Tisdell
Brainerd
175.05
9 Jack Rodine
Sartell
142.45
10 Boe Rodine
Sartell
136.55
11 Kailar Lam
Sartell
123.25
12 Craig Coonan
Brainerd
122.70
13 William Stadther
St. Cloud Tech
122.10
14 Nolan Frater
Saint Michael
121.10
15 Alexander Jensen
Elk River
120.00
16 Trace Nelson
Sauk Rapids Rice
119.00
17 Jacob Burggraff
Elk River
114.85
18 Crockett Puschinsky
Bemidji
111.00
19 Ethan Downing
St. Cloud Tech
107.90
20 Michael Freeman
Elk River
96.30
21 Jacob Woeste
Sauk Rapids Rice
86.55
22 Grady Robberson
Saint Michael
75.35