Swimcloud
MSHSL Boys Section 8AA
A Final
Name Time Score Imp
1 Rylan Close
Buffalo
20 +2.1% PB
2 George Larson
Sartell
17 +0.3% SB
3 Sahan Nagodavithana
Moorhead
16 +0.7% PB
4 Jackson Hovda
Sartell
15 -0.7%
5 Matthew Katkov
Elk River
14 PB
6 Conner Smith
Saint Michael
13 +3.5% PB
7 Dane Barthel
Saint Michael
12 +0.9% PB
8 Matthew Brendemuhl
Moorhead
11 +3.2% PB
B Final
Name Time Score Imp
9 Cam Cich
Buffalo
9 +3.2% PB
10 Hunter Wolcenski
Elk River
7 PB
11 Will Dorfsman
Saint Michael
6 PB
12 Atreyu Marcelo
Brainerd
5 +5.7% PB
13 Spencer Porter
Brainerd
4 +4.1% PB
14 Luke Schumacher
Sartell
3 -0.1%
15 Adam Allery
Bemidji
2 +6.1% PB
16 Andrew Adamson
Brainerd
1 +3.4% PB
Preliminaries
Name Time NISCA Imp
1 Rylan Close
Buffalo
116 +2.7% PB
2 George Larson
Sartell
104 -1.0%
3 Jackson Hovda
Sartell
102 -0.2%
4 Sahan Nagodavithana
Moorhead
100 -0.6%
5 Matthew Katkov
Elk River
100 PB
6 Conner Smith
Saint Michael
97 +3.3% PB
7 Dane Barthel
Saint Michael
96 +2.1% PB
8 Matthew Brendemuhl
Moorhead
95 +4.8% PB
9 Cam Cich
Buffalo
94 +3.8% PB
10 Hunter Wolcenski
Elk River
90 PB
11 Atreyu Marcelo
Brainerd
86 +6.0% PB
12 Will Dorfsman
Saint Michael
84 PB
13 Spencer Porter
Brainerd
83 +4.4% PB
14 Luke Schumacher
Sartell
81 +0.6% PB
15 Adam Allery
Bemidji
74 +5.8% PB
16 Andrew Adamson
Brainerd
74 +4.0% PB
17 John Scherling
Bemidji
73 +5.0% PB
18 Joseph Venables
Sartell
72 +5.8% PB
19 Ethan Christianson
Elk River
72
20 Sawyer Byce
Elk River
70 PB
21 Henry McCulley
Brainerd
69 +1.9% PB
22 Brett Behn
Saint Michael
65 +8.8% PB
23 Hayden Buth
Moorhead
64 +0.3% PB
23 Zach Roberts
Bemidji
64 +5.5% PB
25 Garett Lane
St. Cloud Tech
63 +4.1% PB
26 Gavin Butkowski
Sauk Rapids Rice
53 +5.1% PB
27 Hudson Hanschen
Bemidji
52 +3.9% PB
28 Aaron Volk
Moorhead
51 +8.5% PB
29 Charlie Neumann
Buffalo
47 +3.6% PB
30 Christopher Anderson
Sauk Rapids Rice
43 +7.9% PB
30 Ian Eichers
Sauk Rapids Rice
43 +3.1% PB
32 Carter Sogn
Buffalo
43 +7.0% PB
33 Blake Nelson
Sauk Rapids Rice
41
34 Aiden Sorenson
St. Cloud Tech
29