Swimcloud
Cheyenne Mountain Invitational
A Final
Name Time Score Imp
1 Kam Swanson
Pine Creek
24 +0.3% PB
2 Abigail Perry
Lewis Palmer
21 +1.5% PB
3 Lily Kemmerer
Pine Creek
20 -3.5%
4 Averie Gross
Pine Creek
19 -0.1%
5 Anna Clayton
Discovery Canyon
18 +0.0% SB
6 Sophia Mezei
Cheyenne Mountain
17 +2.6% SB
B Final
Name Time Score Imp
7 Emma Harper
Mountain Vista (Highlands Ranch)
15 -0.3%
8 Ashlyn DeCaires
Lewis Palmer
13 PB
9 Katie Basler
Pine Creek
12 +3.1% PB
10 Caley Brungardt
Littleton
11
11 Corrina Gapter
Littleton
10 -1.3%
12 Mia Claypool
Lewis Palmer
9
C Final
Name Time Score Imp
13 Chloe Carrell
Cheyenne Mountain
7
14 Rory Lavery
Cheyenne Mountain
5
15 Hailey Maurer
Pueblo West
4 +1.5% PB
16 Morgan Musso
Pueblo County
3 -0.2%
17 Emery Meares
Coronado
2 -1.0%
18 Mylin Windley
Thunderridge
1 +3.3% SB
Preliminaries
Name Time NISCA Imp
1 Abigail Perry
Lewis Palmer
106 -1.6%
2 Kam Swanson
Pine Creek
106 -3.4%
3 Lily Kemmerer
Pine Creek
96 -6.0%
4 Averie Gross
Pine Creek
84 -3.6%
5 Sophia Mezei
Cheyenne Mountain
82 +2.3% SB
6 Anna Clayton
Discovery Canyon
80 -2.4%
7 Emma Harper
Mountain Vista (Highlands Ranch)
79 -1.8%
8 Ashlyn DeCaires
Lewis Palmer
65 PB
9 Caley Brungardt
Littleton
63
10 Mia Claypool
Lewis Palmer
59
11 Katie Basler
Pine Creek
52 -1.5%
12 Corrina Gapter
Littleton
50 -2.1%
13 Chloe Carrell
Cheyenne Mountain
49
14 Kate Albright
Pine Creek
48 +1.3% PB
15 Devon Collins
Pine Creek
44 -3.6%
16 Emma Basler
Pine Creek
44 -2.3%
17 Mylin Windley
Thunderridge
42 +4.5% PB
18 Emery Meares
Coronado
40 -1.2%
19 Hailey Maurer
Pueblo West
35 -0.7%
20 Morgan Musso
Pueblo County
34 -2.7%
21 Rory Lavery
Cheyenne Mountain
33
22 Scarlet Crowe
Palmer
32
23 Rylee Hummer
Widefield
32 PB
24 Sydney Davis
La Junta
31
25 Jordan Dungca
Pine Creek
14 -1.0%
26 Sol Tirado- Jensen
La Junta
12
27 Madalyn Tafoya
La Junta
8
28 Amanda Alfonso
Pueblo County
7 PB
29 Jenifer Vela-Lopez
Liberty
5
30 Natalee Christian
Widefield
4 PB
Maggie Stegelmeier
Cheyenne Mountain
Abby Crews
Pine Creek
NS