Swimcloud
Tampa Bay Classic
A Final
Name Time Score Imp
1 Diego Balbi
Saint Andrews
20 +4.6% SB
2 Adam Varga
Saint Petersburg Catholic
17 -0.7%
3 Joey Campagnola
Saint Petersburg Catholic
16 +7.6% PB
4 Wyatt Ball
Carrollwood Day
15 PB
5 Nathaniel Fentsor
Calvary Christian (Clearwater)
14 PB
6 William Brockman
Shorecrest Prep
13 PB
7 Bodi Burrill
Carrollwood Day
12 +7.1% PB
8 Anton Ho
Shorecrest Prep
11
B Final
Name Time Score Imp
9 Jayden Kieffer
Calvary Christian (Clearwater)
9 -1.5%
10 Topher Cook
Saint Andrews
7 +6.2% PB
11 Garret Richter
Berkeley Prep
6
12 Michael Navarro-Lenza
Cardinal Mooney
5 +3.1% SB
13 Peyton Balseiro
Tampa Catholic
4 +2.7% PB
14 Michael Mizrahi
Shorecrest Prep
3 +1.5% PB
15 Nicholas Radford
Indian Rocks Christian
2 +2.1% PB
16 Sean Feinberg
Clearwater Central Catholic
1 +1.6% PB
Preliminaries
Name Time NISCA Imp
1 Diego Balbi
Saint Andrews
146 +2.9% SB
2 Adam Varga
Saint Petersburg Catholic
122 -4.9%
3 Joey Campagnola
Saint Petersburg Catholic
114 +7.5% PB
4 Wyatt Ball
Carrollwood Day
107 PB
5 Anton Ho
Shorecrest Prep
91
6 William Brockman
Shorecrest Prep
90
7 Blair Wootson
Saint Stephens Episcopal
87 -2.5%
8 Nathaniel Fentsor
Calvary Christian (Clearwater)
85
9 Bodi Burrill
Carrollwood Day
82 +8.3% PB
10 Jayden Kieffer
Calvary Christian (Clearwater)
74 -3.8%
11 Garret Richter
Berkeley Prep
65
12 Michael Navarro-Lenza
Cardinal Mooney
64 +3.2% SB
13 Topher Cook
Saint Andrews
64 +5.5% PB
14 Peyton Balseiro
Tampa Catholic
61 +2.8% PB
15 Michael Mizrahi
Shorecrest Prep
47 -1.5%
16 Sean Feinberg
Clearwater Central Catholic
46 +0.4% PB
17 Nicholas Radford
Indian Rocks Christian
46 +0.3% SB
18 Everett Jennings
Canterbury (Saint Petersburg)
41 +0.0% SB
19 Jonah Pollock
Academy at the Lakes
40
20 Cooper Dean
Canterbury (Saint Petersburg)
29 -4.3%
21 Ethan Beswetherick
Indian Rocks Christian
17 PB
22 Asher Stoltzfus
Tampa Bay HEA
17
23 Ben Mohrman
Admiral Farragut
13 +1.2% PB
24 Logan Chambers
Clearwater Central Catholic
11 +1.2% PB
25 Max Karmazyn
Tampa Prep
26 Samuel Crumble
Admiral Farragut
27 Yousef Alutaibi Pop
Tampa Prep
28 Arizona Clark
Northside Christian
PB
29 David Bennett
Indian Rocks Christian
30 Skyler Fletcher
Berkeley Prep
PB
31 Josh Dang
Keswick Christian
32 Collin Cook
Berkeley Prep
33 Luke Andrews
Academy at the Lakes
34 Steele Gebicke
Shorecrest Prep
35 Oliver Kurtz
Admiral Farragut
PB
36 Jack Moore
Calvary Christian (Clearwater)
37 Ellis McCarthy
Tampa Prep
38 Kalel Martinez
Tampa Prep
Braden Gibbs
Calvary Christian (Clearwater)
Alex Andrews
Academy at the Lakes
NS
Saharsh Ramineni
Berkeley Prep
NS