Swimcloud
KHSAA Region 3 Championship
A Final
Name Time Score Imp
1 Savannah Grimm
North Hardin
20 +1.9% PB
2 Lilly Stiff
Meade County
17 +1.9% PB
3 Audrey Wright
Central Hardin
16 +2.3% PB
4 Alexa Stephens
Russell County
15 +2.4% PB
5 Reese Williams
Meade County
14 -0.3%
6 Aubrey Myers
Elizabethtown
13 +6.0% PB
7 Pailee Conley
Marion County
12 +3.6% PB
8 Grayce Hastings
Meade County
11 +2.9% PB
B Final
Name Time Score Imp
9 Ava Culver
Bardstown
9 -3.5%
10 Lilly Sageser
Marion County
7 +0.7% SB
11 Sarah West
Elizabethtown
6 +5.6% PB
12 Jolie Burks
Elizabethtown
5 +4.2% PB
13 Madeline Dunn
Bardstown
4 +4.0% PB
14 Lara Deaton
Meade County
3 +4.1% PB
15 Samantha Willis
Campbellsville
2 -0.2%
16 Haley Bragg
Somerset
1 +4.0% PB
Preliminaries
Name Time NISCA Imp
1 Savannah Grimm
North Hardin
91 +0.2% PB
2 Lilly Stiff
Meade County
69 +0.2% SB
3 Audrey Wright
Central Hardin
59 +2.1% PB
4 Pailee Conley
Marion County
55 +4.4% PB
5 Alexa Stephens
Russell County
52 +0.3% SB
6 Reese Williams
Meade County
49 -3.2%
7 Grayce Hastings
Meade County
43 +3.6% PB
8 Aubrey Myers
Elizabethtown
40 +2.2% PB
9 Ava Culver
Bardstown
37 -2.8%
10 Lilly Sageser
Marion County
34 +1.3% PB
11 Sarah West
Elizabethtown
32 +6.8% PB
12 Samantha Willis
Campbellsville
26 +0.9% SB
13 Haley Bragg
Somerset
25 +6.7% PB
14 Madeline Dunn
Bardstown
25 +4.3% PB
15 Lara Deaton
Meade County
21 +3.5% PB
16 Jolie Burks
Elizabethtown
20 +2.9% PB
17 MJ Kees
North Hardin
19 +4.3% PB
18 Grace Black
Taylor County
18 +0.1% SB
19 Lilly Pickett
Bardstown
18 +6.7% PB
20 Olivia Minor
Bethlehem
14 +2.6% PB
21 Whitney Elder
Bethlehem
11 +4.3% PB
22 Emma Sexton
Marion County
11 +6.7% PB
23 Kaylee Lamer
Campbellsville
11 -0.3%
24 Natalie Johnson
Taylor County
8 -2.7%
25 Morgan Phillips
Elizabethtown
7 +2.3% SB
26 Cayden Taylor
Bardstown
1 +0.8% SB
27 Sarah Ricks
North Hardin
+2.9% PB
28 Bradyn Wright
Taylor County
-1.1%
29 Grace Noce
Bethlehem
+1.6% PB
30 Addison Black
Central Hardin
+4.3% PB
31 Liza Dale
Central Hardin
+11.3% PB
32 Emmah Myers
Campbellsville
-5.0%
33 Daria Cheng
Adair Co
+8.7% PB
34 Ren Wood
Southwestern
+4.0% PB
35 Hadley Castenir
Central Hardin
+9.7% PB
36 Danielle Lee
North Hardin
+0.7% PB
37 Blake Atwell
Pulaski County
+2.3% SB
38 Ella Mattingly
Nelson County
-4.8%
39 Katie Dalton
Pulaski County
+4.7% SB
40 Ellie Weddle
Southwestern
-9.5%
41 Reiss Anderson
Bethlehem
-2.5%
42 Abby Draper
Taylor County
-25.8%
43 Julia Howard
Pulaski County
+4.3% PB
44 Olivia Lindsey
Marion County
+8.7% PB
45 Kristie Day
Nelson County
+1.5% SB
46 Abigail Harbison
Pulaski County
+5.1% PB
47 Leo Wing
Thomas Nelson
+1.3% PB
48 Daniella Soto-Castillo
Ft Knox
+5.6% PB
49 Brayleigh Hargrove
Adair Co
-6.1%
50 Siren Tucker
Adair Co
-1.3%
51 Leah Howard
Adair Co
-9.6%
52 Macy Epperson
Southwestern
-3.4%
Khloe Roberts
Nelson County
NS