Swimcloud
KHSAA Region 3 Championship
A Final
Name Time Score Imp
1 Micaela Godfrey
Elizabethtown
20 +5.5% PB
2 Audrey Wright
Central Hardin
17 +3.2% PB
3 Marlei Devore
Russell County
16 +1.0% PB
4 Pailee Conley
Marion County
15 +6.1% PB
5 Karmai Misinay
Pulaski County
14 +6.4% PB
6 Bella Woodroof
Somerset
13 +4.3% PB
7 Lilly Sageser
Marion County
12 -0.2%
Raegan Stephens
Russell County
B Final
Name Time Score Imp
9 Aubrey Myers
Elizabethtown
9 +2.2% PB
10 Lilly Dobbs
Bardstown
7
11 Alana Jimenez
Meade County
6 +4.5% PB
12 Lexi Derringer
Taylor County
5
13 Anna-Beth Sharpe
Adair Co
4 +2.8% PB
14 Olivia Parkerson
Elizabethtown
3 -0.3%
15 Nora Riley
Bardstown
2 -0.8%
16 Samantha Willis
Campbellsville
1 -0.6%
Preliminaries
Name Time NISCA Imp
1 Micaela Godfrey
Elizabethtown
109 +2.5% PB
2 Audrey Wright
Central Hardin
47 +3.1% PB
3 Pailee Conley
Marion County
46 +7.5% PB
4 Marlei Devore
Russell County
38 0.0%
5 Bella Woodroof
Somerset
36 +6.2% PB
6 Raegan Stephens
Russell County
29 -8.5%
7 Karmai Misinay
Pulaski County
28 +4.0% PB
8 Lilly Sageser
Marion County
27 +0.2% SB
9 Lilly Dobbs
Bardstown
23 PB
10 Olivia Parkerson
Elizabethtown
18 +3.7% PB
11 Aubrey Myers
Elizabethtown
16 +0.5% PB
12 Alana Jimenez
Meade County
12 +2.7% PB
13 Lexi Derringer
Taylor County
10
14 Nora Riley
Bardstown
9 +1.4% SB
15 Anna-Beth Sharpe
Adair Co
7 +1.7% PB
16 Samantha Willis
Campbellsville
4 +1.5% PB
17 Whitney Elder
Bethlehem
3 +0.9% PB
18 Haley Bragg
Somerset
+3.4% PB
19 Olivia Minor
Bethlehem
+0.1% PB
20 Abby Millay
Meade County
21 Emma Lovelace
Bardstown
+0.8% PB
22 Morgan Hedrick
Bardstown
+0.2% PB
23 Anna Allender
Marion County
+4.6% PB
24 Kinley Wiley
Meade County
+3.8% PB
25 Sarah Ricks
North Hardin
+5.5% PB
26 Hailey WeIker
Ft Knox
27 Martha Zetina
Elizabethtown
+3.1% PB
28 Katherine Adams
Pulaski County
-2.2%
29 Aubrey Greenwell
Central Hardin
+3.0% PB
30 MeMe Liebl
Campbellsville
-2.7%
31 Bradyn Wright
Taylor County
-5.8%
32 Addison Black
Central Hardin
+5.5% PB
33 Chloe Lindsey
Marion County
+2.9% PB
34 MaryRose Fausnaugh
Ft Knox
PB
35 Olivia Ingram
Central Hardin
+1.2% PB
36 Lyric Stanfield
Taylor County
-1.1%
37 Olivia Disponett
North Hardin
+6.3% PB
38 Jaylynn Van Mersbergen
Taylor County
+4.6% PB
39 Gracey Slaven
Pulaski County
+2.7% SB
40 Daria Cheng
Adair Co
+5.1% PB
41 Ruth Hagan
Nelson County
+1.0% PB
42 Leilani Leopoldo
Ft Knox
43 Reiss Anderson
Bethlehem
+3.1% PB
44 Hailey Slaven
Pulaski County
+8.9% PB
45 Bailey Coffey
Adair Co
PB
46 Ellie Weddle
Southwestern
-6.7%
47 Daniella Soto-Castillo
Ft Knox
48 Leo Wing
Thomas Nelson
+2.1% PB
49 Kristie Day
Nelson County
-1.6%
50 Siren Tucker
Adair Co
-5.2%
Khloe Roberts
Nelson County
NS