Swimcloud
GHSA 1-5A State Championship
A Final
Name Time Score Imp
1 Sarah Paisley Owen
Midtown
24 -0.2%
2 Abigail Heizer
Greater Atlanta
21 +0.0% PB
3 Olivia Widdowson
Northgate
20 +2.4% PB
4 Sadie Clayton
Westminster School
19 +2.8% SB
5 Sasara Crowley
Northview
18 -1.6%
6 Lillian Tong
Northview
17 +2.0% PB
7 Bella Peek
Calhoun High
16 +3.0% PB
8 Riley Smith
Cherokee Bluff
15 +5.0% PB
9 Ansley Sgrosso
Westminster School
14 +0.1% PB
10 Sonia Peters
Chamblee
13 -1.5%
B Final
Name Time Score Imp
11 Tatum Lunsford
North Oconee
11 +14.3% PB
12 Audrey Atwell
Northgate
9 +2.6% PB
13 Zoe Liu
Mcintosh
8 +2.3% PB
14 Ansley Bauch
Chattahoochee
7 +1.2% PB
15 Alethea He
North Oconee
6 +1.6% SB
16 Caroline johnson
Chamblee
5 +1.5% SB
17 Liv McKenley
Decatur
4
18 Quincy Maley
Chattahoochee
3 -0.5%
19 Madden Weir
Kell
2 +0.2% SB
20 Rylie Hill
Greater Atlanta
1 -0.3%
Preliminaries
Name Time FINA Imp
1 Sarah Paisley Owen
Midtown
779 -2.0%
2 Abigail Heizer
Greater Atlanta
726 -0.9%
1 Maela McKallip
Mary Persons High School
680 -3.0%
3 Sasara Crowley
Northview
611 -2.0%
4 Lillian Tong
Northview
610 +2.2% PB
5 Sadie Clayton
Westminster School
606 +1.7% SB
6 Ansley Sgrosso
Westminster School
605 +0.4% PB
7 Olivia Widdowson
Northgate
592 -0.3%
8 Bella Peek
Calhoun High
589 +2.1% PB
9 Riley Smith
Cherokee Bluff
579 +3.6% PB
2 Daniela Elias- da Silva
Paideia
577 PB
10 Sonia Peters
Chamblee
572 -0.7%
11 Audrey Atwell
Northgate
570 +3.2% PB
3 Camryn Baraniak
Saint Vincents
560 +0.9% SB
12 Zoe Liu
Mcintosh
553 +2.1% PB
4 Sarah Beth Raley
Mount Pisgah Christian
548 +1.2% PB
13 Madden Weir
Kell
543 +1.2% SB
13 Alethea He
North Oconee
543 +1.1% SB
15 Rylie Hill
Greater Atlanta
539 +1.4% PB
16 Ansley Bauch
Chattahoochee
536 +0.2% PB
16 Caroline johnson
Chamblee
536 +1.3% SB
16 Tatum Lunsford
North Oconee
536 +12.9% PB
19 Quincy Maley
Chattahoochee
531 -0.6%
19 Liv McKenley
Decatur
531
21 Lucy Greene
Holy Innocents Episcopal
531 +3.6% PB
22 Aerin Jones
Midtown
529 +1.5% SB
23 Lyla Nelson
The Lovett School
525 +1.4% PB
24 Anna Lee O'Steen
Coffee
524 +2.7% PB
25 Ansley Nunnally
Jefferson
519 +1.9% SB
5 Addy Thompson
Hebron
514 +1.8% SB
6 Mary Caroline Harrison
Wesleyan
514 PB
7 Ella Dillon
Athens Academy
506 +1.2% SB
26 Blair Endicott
Loganville
504 -3.1%
27 Kate Nawyn
Tucker
502 +1.3% PB
28 Caylon Trundle
Calhoun High
500 -0.2%
8 Lily Corbitt
Wesleyan
499 +0.9% PB
9 Catherine Browne
Whitefield Academy
498
29 Abby Harber
Cambridge
496 +0.6% SB
10 Ansley Chapman
Wesleyan
495 +0.4% PB
30 Samantha Dubovy
Pace Academy
494 PB
31 Ella Reagon Roth
Pace Academy
494
32 Sophie Cochran
Ware County
493 +0.9% PB
33 Kyleigh Ryan
Loganville
490 +2.3% SB
34 Anna Hidell
Greater Atlanta
474 +0.6% SB
35 Margherita Miniati
Cartersville
473 +0.4% PB
36 Chloe Tucker
Starr's Mill
472 +4.8% PB
37 Laura Durbin
Decatur
470 +7.7% PB
11 Abbey Stembridge
Mary Persons High School
466 -0.7%
12 Harlow Delk
Cook
463
13 Mella Weldon
Morgan County
458 -1.8%
Carlie Montgomery
Troup

Events