Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simon BUCHER
Austria
|
Austria | 845 | +0.7% | SB | |
2 |
Tibor Tistan
Po Ružomberok
|
Po Ružomberok | 820 | +2.0% | PB | |
3 |
Jan Sefl
Ústecká akademie plaveckých sportu
|
Ústecká akademie plaveckých sportu | 816 | -0.3% | ||
4 |
Sebastián Luňák
Univerzitní sportovní klub Praha
|
Univerzitní sportovní klub Praha | 710 | – | PB | |
5 |
Josh Ang
Golden Sea Eagles
|
Golden Sea Eagles | 687 | -1.3% | ||
5 |
Jakub Kreta
Podtatranská akadémia plávania Svit
|
Podtatranská akadémia plávania Svit | 687 | -2.1% | ||
7 |
Martin Kubica
PK Azeta
|
PK Azeta | 665 | +0.2% | PB | |
8 |
Juraj Hlávek
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 661 | -1.5% | ||
9 |
Adam Hornak
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 648 | – | PB | |
10 |
Radoslav Polcic
XBS swimming
|
XBS swimming | 643 | -2.9% |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin Kubica
PK Azeta
|
PK Azeta | 679 | +0.9% | PB | |
2 |
Lubor KOKA
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 663 | +0.9% | SB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tibor Tistan
Po Ružomberok
|
Po Ružomberok | 826 | +2.2% | PB | |
2 |
Jan Sefl
Ústecká akademie plaveckých sportu
|
Ústecká akademie plaveckých sportu | 787 | -1.6% | ||
3 |
Simon BUCHER
Austria
|
Austria | 779 | -2.0% | ||
4 |
Jakub Kreta
Podtatranská akadémia plávania Svit
|
Podtatranská akadémia plávania Svit | 693 | -1.8% | ||
5 |
Josh Ang
Golden Sea Eagles
|
Golden Sea Eagles | 683 | -1.5% | ||
6 |
Radoslav Polcic
XBS swimming
|
XBS swimming | 677 | -1.1% | ||
7 |
Juraj Hlávek
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 671 | -1.0% | ||
8 |
Sebastián Luňák
Univerzitní sportovní klub Praha
|
Univerzitní sportovní klub Praha | 663 | – | ||
9 |
Adam Hornak
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 649 | – | PB | |
10 |
Martin Kubica
PK Azeta
|
PK Azeta | 648 | -0.6% | ||
10 |
Lubor KOKA
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 648 | +0.2% | SB | |
12 |
Sebastián Masár
PO Slávia ŠG Trenčín
|
PO Slávia ŠG Trenčín | 642 | -0.7% | ||
13 |
Kamil Kobilic
SKP Košice
|
SKP Košice | 613 | +1.5% | PB | |
14 |
Simon Dedík
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 609 | -1.0% | ||
15 |
Tomas Mika
Lokomotiva Beroun
|
Lokomotiva Beroun | 604 | -2.8% | ||
16 |
Adam Hupka
PK Azeta
|
PK Azeta | 603 | -1.7% | ||
17 |
Tomas Peciar
SK Delfín Nitra
|
SK Delfín Nitra | 594 | – | ||
18 |
Lukas KALNIK
ŠK UMB Banská Bystrica
|
ŠK UMB Banská Bystrica | 588 | +0.3% | SB | |
19 |
Samuel Semanko
PK STU Trnava
|
PK STU Trnava | 584 | -1.4% |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan Sefl
Ústecká akademie plaveckých sportu
|
Ústecká akademie plaveckých sportu | 800 | -1.0% | ||
2 |
Tibor Tistan
Po Ružomberok
|
Po Ružomberok | 778 | +0.3% | PB | |
3 |
Simon BUCHER
Austria
|
Austria | 757 | -3.0% | ||
4 |
Radoslav Polcic
XBS swimming
|
XBS swimming | 678 | -1.1% | ||
5 |
Jakub Kreta
Podtatranská akadémia plávania Svit
|
Podtatranská akadémia plávania Svit | 674 | -2.8% | ||
6 |
Josh Ang
Golden Sea Eagles
|
Golden Sea Eagles | 660 | -2.6% | ||
7 |
Juraj Hlávek
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 659 | -1.6% | ||
8 |
Adam Hornak
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 642 | – | PB | |
9 |
Sebastián Luňák
Univerzitní sportovní klub Praha
|
Univerzitní sportovní klub Praha | 639 | – | ||
10 |
Lubor KOKA
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 628 | -0.9% | ||
11 |
Tomas Mika
Lokomotiva Beroun
|
Lokomotiva Beroun | 623 | -1.7% | ||
12 |
Adrian Philipp Eichler
Philippines
|
Philippines | 623 | – | PB | |
13 |
Sebastián Masár
PO Slávia ŠG Trenčín
|
PO Slávia ŠG Trenčín | 618 | -2.0% | ||
14 |
Valentin Gavran
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 614 | -0.8% | ||
14 |
Martin Kubica
PK Azeta
|
PK Azeta | 614 | -2.4% | ||
16 |
Simon Dedík
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 611 | -1.0% | ||
17 |
Tomas Peciar
SK Delfín Nitra
|
SK Delfín Nitra | 609 | – | ||
18 |
Kamil Kobilic
SKP Košice
|
SKP Košice | 597 | +0.6% | PB | |
19 |
Samuel Semanko
PK STU Trnava
|
PK STU Trnava | 596 | -0.8% | ||
20 |
Lukas KALNIK
ŠK UMB Banská Bystrica
|
ŠK UMB Banská Bystrica | 592 | +0.5% | SB | |
21 |
Adam Hupka
PK Azeta
|
PK Azeta | 588 | -2.5% | ||
22 |
Alexander Trampitsch
Austria
|
Austria | 572 | -6.0% | ||
23 |
Oliver Verba
PK Humenné
|
PK Humenné | 568 | -0.8% | ||
23 |
Adam Odler
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 568 | -0.4% | ||
25 |
Juraj Zlámala
XBS swimming
|
XBS swimming | 562 | -2.4% | ||
26 |
Oliver Tomas
KP Aquacity Poprad
|
KP Aquacity Poprad | 560 | -0.5% | ||
26 |
Teo Szendrey
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 560 | -0.1% | ||
26 |
Richard Áron
SKP Košice
|
SKP Košice | 560 | -1.5% | ||
29 |
Adam Černák
PK Martin
|
PK Martin | 557 | -3.0% | ||
30 |
Jan Sciranka
DSC Prešov
|
DSC Prešov | 554 | -2.8% | ||
31 |
Samuel Sedlák
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 552 | -1.3% | ||
32 |
Jakub Palkovič
PK STU Trnava
|
PK STU Trnava | 552 | -2.4% | ||
33 |
Matiáš Ondrej Krištof
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 539 | +0.5% | PB | |
34 |
Valentin Bayer
Austria
|
Austria | 538 | -4.3% | ||
34 |
Richard Schwartz
PK STU Trnava
|
PK STU Trnava | 538 | +0.3% | PB | |
36 |
Samuel Fuzy
ŠK UMB Banská Bystrica
|
ŠK UMB Banská Bystrica | 538 | -0.2% | ||
37 |
Marek Repovský
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 533 | +0.0% | PB | |
38 |
Peter Mozola
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 531 | – | ||
39 |
Marek Koreň
ŠK UMB Banská Bystrica
|
ŠK UMB Banská Bystrica | 527 | – | PB | |
40 |
Peter Komka
DSC Prešov
|
DSC Prešov | 522 | +1.4% | PB | |
41 |
Hugo Čarský
ŠPK Pezinok
|
ŠPK Pezinok | 522 | -0.3% | ||
42 |
Maximilián Potocký
PK ŠG Nitra
|
PK ŠG Nitra | 521 | – | ||
43 |
Mário Minárik
PIRANA Sport Club
|
PIRANA Sport Club | 514 | -1.4% | ||
44 |
Samuel Hodal
SK Delfín Nitra
|
SK Delfín Nitra | 512 | +1.9% | PB | |
45 |
Lukáš Hazucha
PK STU Trnava
|
PK STU Trnava | 511 | 0.0% | ||
46 |
Samuel Daniel
DSC Prešov
|
DSC Prešov | 507 | -1.7% | ||
47 |
Oliver Gray
PK Azeta
|
PK Azeta | 506 | -0.6% | ||
48 |
Jakub Javorčík
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 504 | -2.0% | ||
49 |
Miloš Kollár
XBS swimming
|
XBS swimming | 500 | -2.0% | ||
49 |
Adam Bielik
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 500 | +5.7% | PB | |
51 |
Matúš Pilek
PK Nové Zámky
|
PK Nové Zámky | 494 | -2.0% | ||
52 |
Jakub Sobolič
XBS swimming
|
XBS swimming | 488 | +4.0% | PB | |
53 |
Šimon Peter Suchánsky
SK Aquasport Levice SVK
|
SK Aquasport Levice SVK | 488 | – | ||
54 |
Šimon Peťkovský
PK Nové Zámky
|
PK Nové Zámky | 474 | -1.4% | ||
55 |
Richard Tatarka
SKP Košice
|
SKP Košice | 469 | – | ||
56 |
Filip Pörsök
XBS swimming
|
XBS swimming | 462 | 0.0% | ||
57 |
Patrik Gajdoš
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 455 | +2.1% | PB | |
58 |
Tomáš Jakubček
Piešťanský plavecký klub
|
Piešťanský plavecký klub | 445 | -3.6% | ||
59 |
Matúš Vašíček
PK Záhorák Senica
|
PK Záhorák Senica | 436 | – | PB | |
60 |
Lukas Kacani
ROYAL plavecký klub
|
ROYAL plavecký klub | 424 | -1.1% | ||
61 |
Michal Kubán
XBS swimming
|
XBS swimming | 420 | – | PB | |
62 |
Sebastián Bláha
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 414 | -3.0% | ||
63 |
Tomáš Ilkanič
ŠK UMB Banská Bystrica
|
ŠK UMB Banská Bystrica | 412 | -3.7% | ||
64 |
Jakub Ivan Dolinský
PK Banská Bystrica
|
PK Banská Bystrica | 407 | +3.5% | PB | |
65 |
Oliver Tichý
ŠPK Pezinok
|
ŠPK Pezinok | 402 | -3.8% | ||
66 |
Gabriel Vislocky
Vysokoskolsky klub Univerzity
|
Vysokoskolsky klub Univerzity | 401 | -2.7% | ||
67 |
Richard Boháč
PK Orca Bratislava
|
PK Orca Bratislava | 389 | +0.8% | PB | |
68 |
Šimon Baláž
PK Banská Bystrica
|
PK Banská Bystrica | 386 | -0.2% | ||
69 |
Dominik Búry
PK Banská Bystrica
|
PK Banská Bystrica | 372 | -0.8% | ||
70 |
Michal Matúš
PK Pezinok
|
PK Pezinok | 371 | -3.8% | ||
71 |
Branislav Čéry
PO Komko Komárno
|
PO Komko Komárno | 361 | -0.6% | ||
71 |
Jakub Mojžíš
PK Pezinok
|
PK Pezinok | 361 | -1.4% | ||
73 |
Kristián Žiak
PK ŠG Nitra
|
PK ŠG Nitra | 344 | -4.6% | ||
74 |
Daniel Bubeliny
XBS swimming
|
XBS swimming | 329 | -2.4% | ||
75 |
Samuel Šabík
PK ŠG Nitra
|
PK ŠG Nitra | 328 | -7.8% | ||
76 |
Šimon Račko
PK Humenné
|
PK Humenné | 328 | +2.7% | PB | |
77 |
Jakub Serečun
PK Prešov
|
PK Prešov | 318 | -3.5% | ||
78 |
Simon Titus Glasa
PK Pezinok
|
PK Pezinok | 296 | -1.0% | ||
79 |
Samuel Holík
PK Pezinok
|
PK Pezinok | 295 | -5.0% | ||
80 |
Marián Pekarčík
PK STU Trnava
|
PK STU Trnava | 282 | -2.0% |