Swimcloud
50 Fest #3
Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Francie Mulford
Uwcsea-East
178
2 Leonardo Li
Uwcsea-East
126
3 Sienna Wallis
Uwcsea-East
133
4 Hugo Lorens
Uwcsea-East
90
5 Rokhee Choi
Uwcsea-East
87
6 Abe John Hasler
Uwcsea-East
77
7 Noah Wang
Uwcsea-East
96
8 Callum Lowe
Uwcsea-East
72 +2.0% PB
9 Aanya Puri
Uwcsea-East
93 0.0%
10 Sayako Kennedy
Uwcsea-East
91
11 Ozzie Vorbach
Uwcsea-East
68
12 Yanik Dodanwela
Uwcsea-East
66
13 Adwita Jain
Uwcsea-East
79
14 Zwena Gambhir
Uwcsea-East
79
15 Georgina Sabrina Guerra
Uwcsea-East
78
16 Alex Servant
Uwcsea-East
59
17 Jasper Chen
Uwcsea-East
59
18 Lucas Liu
Uwcsea-East
58
19 Lena Mori
Uwcsea-East
70 -12.4%
20 Chloe Shi
Uwcsea-East
70
21 Nanami Wong
Uwcsea-East
67
22 Nithya Golecha
Uwcsea-East
66
23 Indigo Ware
Uwcsea-East
66
24 Rudra Laroia
Uwcsea-East
47
25 Hongzhen Yang
Uwcsea-East
59
26 Bhavika Maheshwari
Uwcsea-East
58
27 Ava Lin
Uwcsea-East
57
28 Hanchen Zhang
Uwcsea-East
41
29 Yizhen Yang
Uwcsea-East
40
30 Cynthia Sun
Uwcsea-East
53
31 Shireen Chauhan
Uwcsea-East
53
32 Anson Tang
Uwcsea-East
40
33 Tony Yu
Uwcsea-East
37 +6.4% PB
34 Olivia Song
Uwcsea-East
46
35 Julien Georlette
Uwcsea-East
33
36 Anya Hannan
Uwcsea-East
43
37 Zihan Ding
Uwcsea-East
42
38 Handing Deng
Uwcsea-East
41
39 Myrah Nillai Shah
Uwcsea-East
40
40 Ruixiang Ding
Uwcsea-East
29
41 Vanya Sharma
Uwcsea-East
35
42 Ashton Song
Uwcsea-East
26
43 Oskar Fancy
Uwcsea-East
25
44 Alex Kentish
Uwcsea-East
24
45 Thomas Sun
Uwcsea-East
19
46 Rocco Edgerton
Uwcsea-East
19
47 Soyoon Park
Uwcsea-East
24
48 Josei Aoki
Uwcsea-East
16
49 Vedant Rajani
Uwcsea-East
14
50 Kartisha Manocha
Uwcsea-East
17
51 Zachary Christianto
Uwcsea-East
13
52 Yuhan Lin
Uwcsea-East
11
53 Jia Parekh
Uwcsea-East
10
54 Luca Yang
Uwcsea-East
8
55 Lucas Yue
Uwcsea-East
7
Aadhya Thusu
Uwcsea-East
NS
Samedh Chandrayan
Uwcsea-East
NS
Yash Agarwal
Uwcsea-East
NS
Atharv Bhuchar
Uwcsea-East
NS
Sarah Barcham
Uwcsea-East
NS
Haixin Liu
Uwcsea-East
NS
Anran Li
Uwcsea-East
NS
Anvi Putrevu
Uwcsea-East
NS