Swimcloud
50 Fest #3
Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Leonardo Li
Uwcsea-East
141
2 Francie Mulford
Uwcsea-East
180
3 Ahana Bhuchar
Uwcsea-East
174
4 Adwita Jain
Uwcsea-East
171
5 Sayako Kennedy
Uwcsea-East
167 +14.2% PB
6 Callum Lowe
Uwcsea-East
110 +0.8% PB
7 Ozzie Vorbach
Uwcsea-East
108 +1.5% PB
8 Nithya Golecha
Uwcsea-East
151
9 Abe John Hasler
Uwcsea-East
101 PB
10 Sienna Wallis
Uwcsea-East
145
11 Lucas Liu
Uwcsea-East
98 -1.3%
12 Hongzhen Yang
Uwcsea-East
127
13 Rudra Laroia
Uwcsea-East
86
14 Nanami Wong
Uwcsea-East
124
15 Yanik Dodanwela
Uwcsea-East
78
16 Chloe Shi
Uwcsea-East
111 +4.1% PB
17 Rokhee Choi
Uwcsea-East
76
17 Noah Wang
Uwcsea-East
111
19 Alex Servant
Uwcsea-East
74 -0.1%
20 Hugo Lorens
Uwcsea-East
74
21 Yizhen Yang
Uwcsea-East
73
22 Parker Harris
Uwcsea-East
73
23 Zwena Gambhir
Uwcsea-East
104
24 Jasper Chen
Uwcsea-East
71
25 Georgina Sabrina Guerra
Uwcsea-East
99
26 Tony Yu
Uwcsea-East
67 -1.0%
27 Wilson Liu
Uwcsea-East
67
28 Indigo Ware
Uwcsea-East
97
29 Lena Mori
Uwcsea-East
97 -7.2%
30 Hanchen Zhang
Uwcsea-East
67
31 Bhavika Maheshwari
Uwcsea-East
97
32 Ruixiang Ding
Uwcsea-East
64
33 Olivia Song
Uwcsea-East
92 -4.2%
34 Michaela Harris
Uwcsea-East
92 +0.7% PB
35 Zihan Ding
Uwcsea-East
87
36 Vedant Rajani
Uwcsea-East
59
37 Cynthia Sun
Uwcsea-East
84 +3.4% PB
38 Oskar Fancy
Uwcsea-East
53
39 Kaito Fujita
Uwcsea-East
53
40 Ava Lin
Uwcsea-East
73 -0.7%
41 Myrah Nillai Shah
Uwcsea-East
65 -8.6%
42 Handing Deng
Uwcsea-East
64
42 Alex Kentish
Uwcsea-East
44
44 Edwin Davies
Uwcsea-East
38
45 Raymon Li
Uwcsea-East
36
46 Yuhan Lin
Uwcsea-East
34
47 Zachary Christianto
Uwcsea-East
33
48 Ria Kartik
Uwcsea-East
48
49 Kartisha Manocha
Uwcsea-East
46
50 Aiden Alosious
Uwcsea-East
32
51 Ariel Liu
Uwcsea-East
46
52 Norah Christianto
Uwcsea-East
44
53 Jace Dondewala
Uwcsea-East
30
54 Ivan Liang
Uwcsea-East
28
55 Ishita Shah
Uwcsea-East
40
56 Ellie Temple
Uwcsea-East
39
57 Emma Liang
Uwcsea-East
38
58 Vanya Sharma
Uwcsea-East
36
59 Hongpeng Jasper Fan
Uwcsea-East
23
60 Lucas Yue
Uwcsea-East
19
61 Amber Zhang
Uwcsea-East
28
62 Deepanwita Kashyap
Uwcsea-East
26
63 Sunny Wu
Uwcsea-East
23
64 Ayansh Dhanke
Uwcsea-East
14
65 Isha Kartik
Uwcsea-East
19
66 Fergus Mills
Uwcsea-East
12
67 Dhani Milev
Uwcsea-East
6
Aadhya Thusu
Uwcsea-East
NS
Samedh Chandrayan
Uwcsea-East
NS
Sarah Barcham
Uwcsea-East
NS
Yash Agarwal
Uwcsea-East
NS
Avyukt Gupta
Uwcsea-East
NS
Anran Li
Uwcsea-East
NS
Aanya Puri
Uwcsea-East
NS
Shaurya Jain
Uwcsea-East
NS
Anvi Putrevu
Uwcsea-East
NS
Haixin Liu
Uwcsea-East
NS