Swimcloud
50 Fest #3
Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Francie Mulford
Uwcsea-East
335 +11.2% PB
2 Leonardo Li
Uwcsea-East
202 +5.2% PB
3 Abe John Hasler
Uwcsea-East
194 PB
4 Callum Lowe
Uwcsea-East
179 +2.9% PB
5 Hugo Lorens
Uwcsea-East
167
6 Adwita Jain
Uwcsea-East
237 +9.0% PB
7 Rudra Laroia
Uwcsea-East
160
8 Sienna Wallis
Uwcsea-East
220
9 Sayako Kennedy
Uwcsea-East
208 +7.7% PB
10 Rokhee Choi
Uwcsea-East
142 PB
11 Ozzie Vorbach
Uwcsea-East
141 +5.7% PB
12 Noah Wang
Uwcsea-East
198 +8.4% PB
13 Lucas Liu
Uwcsea-East
121
14 Hongzhen Yang
Uwcsea-East
172
15 Zwena Gambhir
Uwcsea-East
172
16 Nanami Wong
Uwcsea-East
165 +5.6% PB
17 Bhavika Maheshwari
Uwcsea-East
161
18 Hanchen Zhang
Uwcsea-East
109 +11.1% PB
19 Georgina Sabrina Guerra
Uwcsea-East
158 +1.0% PB
20 Chloe Shi
Uwcsea-East
156 +10.6% PB
21 Anson Tang
Uwcsea-East
107
22 Alex Servant
Uwcsea-East
103 +1.2% PB
23 Olivia Song
Uwcsea-East
148 -0.8%
24 Yizhen Yang
Uwcsea-East
102 PB
25 Ruixiang Ding
Uwcsea-East
98
26 Lena Mori
Uwcsea-East
142 -1.8%
27 Wilson Liu
Uwcsea-East
96
28 Jasper Chen
Uwcsea-East
96
29 Julien Georlette
Uwcsea-East
94 +17.6% PB
30 Nithya Golecha
Uwcsea-East
135 -1.0%
31 Shireen Chauhan
Uwcsea-East
127
32 Cynthia Sun
Uwcsea-East
126 +8.4% PB
33 Aanya Puri
Uwcsea-East
126
34 Parker Harris
Uwcsea-East
86
35 Anya Hannan
Uwcsea-East
121
36 Indigo Ware
Uwcsea-East
117
37 Ashton Song
Uwcsea-East
77 +9.3% PB
38 Anran Li
Uwcsea-East
107
39 Kaito Fujita
Uwcsea-East
63
40 Ria Kartik
Uwcsea-East
90 +0.6% PB
41 Ava Lin
Uwcsea-East
89 -1.6%
42 Kartisha Manocha
Uwcsea-East
88
43 Rocco Edgerton
Uwcsea-East
60
44 Michaela Harris
Uwcsea-East
85
45 Vanya Sharma
Uwcsea-East
83
46 Josei Aoki
Uwcsea-East
57
47 Alex Kentish
Uwcsea-East
53
48 Myrah Nillai Shah
Uwcsea-East
73 +6.0% PB
49 Yuhan Lin
Uwcsea-East
49
50 Zachary Christianto
Uwcsea-East
49
51 Jace Dondewala
Uwcsea-East
48
52 Aiden Alosious
Uwcsea-East
45
53 Handing Deng
Uwcsea-East
65
54 Edwin Davies
Uwcsea-East
40
55 Raymon Li
Uwcsea-East
38
56 Ellie Temple
Uwcsea-East
56
57 Ariel Liu
Uwcsea-East
54
58 Thomas Sun
Uwcsea-East
37
59 Deepanwita Kashyap
Uwcsea-East
52
60 Norah Christianto
Uwcsea-East
51
61 Hongpeng Jasper Fan
Uwcsea-East
33
62 Emma Liang
Uwcsea-East
47
63 Amber Zhang
Uwcsea-East
40
64 Ishita Shah
Uwcsea-East
38
65 Luca Yang
Uwcsea-East
21
66 Ivan Liang
Uwcsea-East
20
67 Isha Kartik
Uwcsea-East
29
68 Ayansh Dhanke
Uwcsea-East
16
69 Jia Parekh
Uwcsea-East
21
70 Fergus Mills
Uwcsea-East
13
71 Lucas Yue
Uwcsea-East
13
72 Dhani Milev
Uwcsea-East
11
73 Sunny Wu
Uwcsea-East
15
Aadhya Thusu
Uwcsea-East
NS
Yanik Dodanwela
Uwcsea-East
NS
Samedh Chandrayan
Uwcsea-East
NS
Sarah Barcham
Uwcsea-East
NS
Avyukt Gupta
Uwcsea-East
NS
Haixin Liu
Uwcsea-East
NS
Ahana Bhuchar
Uwcsea-East
NS
Shaurya Jain
Uwcsea-East
NS
Yash Agarwal
Uwcsea-East
NS
Soyoon Park
Uwcsea-East
NS
Atharv Bhuchar
Uwcsea-East
NS
Zihan Ding
Uwcsea-East
NS