Swimcloud
Sharks Cup Burgas
18 and over, Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Josif Miladinov
Sprint Sofia
760
2 Ivan Manolov
Cherno More
668 +1.6% SB
3 Nikola Karaivanov
Asteri
668 +3.3% PB
4 Matey Rezashki
Mladost'91
657
5 Iliyan Iliev
Asteri
629 -0.5%
6 Emilian Nikolov
Dorostol
612 +2.9% SB
7 Stefan Kushlev
Smolyan
607 +1.8% PB
8 Atanas Totlyakov
Metro
577 +4.0% PB
9 Georgi Milachkov
Orenda
576 +0.1% SB
10 Nikola Zdravkov
Asteri
576 PB
11 Krum Krasin
Smolyan
552
12 Eduard Kostov
Levski
492 PB
13 Vasil Dimitrov
Trayana
481 PB
14 Nikolay Sandev
Akulite
459
14 Deyan Vlahov
Plovdiv 2019
459 +4.3% SB
16 Georgi Tanev
KVS Burgas
446 PB
17 Maksim Balabanov
Torpedo
425 PB
18 Nikolay Terziev
SKP Kamengrad
421 PB
19 Ivan Ivanov
Dorostol
408
20 Georgi Todorov
Dobrudzha
397 PB
21 Ivaylo Spasov
Tsarevets
342 PB
22 Egor Berezhkov
Sandanski
334
23 Viktor Balabanov
Torpedo
328 PB
15 - 17, Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Vasil Lalov
Invictus
574 PB
2 Daniel Kralev
Cherno More
567 +2.5% PB
3 Emiliyan Tsolov
Invictus
564 +1.6% PB
4 Martin Mihailov
Cherno More
562 +2.1% PB
5 Radoslav Todorov
Dobrudzha
553 PB
6 Anton Buts
Levski 2014
527 +3.9% PB
7 Daniel Kostadinov
Julian Rusev
514 -0.6%
8 Nikola Stoyanov
Dobrudzha 2021
510 +2.1% PB
9 DImitar Dimitrov
Etar
496 +2.7% PB
10 Pavel Mihaylov
Dobrudzha 2021
496 +2.5% PB
11 Valentin Mitev
Akulite
466 +3.3% PB
12 Stoyan Velikov
Invictus
461 +10.8% PB
13 Ivan Milev
Smolyan
450 +4.3% PB
14 Milko Panchev
Plovdiv 2019
449 +2.4% PB
15 Maksim Dimitrov
Lokomotiv
427 +4.9% PB
16 Nikola Trifonov
Lokomotiv
418 +0.9% PB
17 Deyan Belov
Damini
417
18 Dian Ivanov
Asteri
416 -0.9%
19 Ivailo Ianev
Chernomorets
412 +5.4% PB
20 Mariyan Georgiev
Etar
409 PB
21 Ivan Dimitrov
Bolyari 2009
407 +4.3% SB
22 Julian Nikolov
Akulite
399 +3.7% PB
23 Jordan Tsvetanov
Bolyari 2009
394 -1.4%
23 Veselin Yanchev
Etar
394 PB
25 Krasimir Krastev
Trayana
392
26 Stelian Machkovski
Trayana
384 PB
27 Velislav Toshkov
Aqua Sport
380
28 Aleksandro Hinchev
Metro
376 -0.9%
28 Kostas Vulchev
Akulite
376 +4.3% PB
30 Iliyan Yakimov
Dobrudzha 2021
375 -0.1%
31 Nedislav Tolev
Chernomorets
374 +5.1% PB
32 Erik Sarafski
Levski 2014
373 +4.8% PB
33 Aleks Tashev
Lokomotiv
366 +0.9% PB
34 Nikolay Tonkov
Aqua Sport
364
35 Asen Djorev
Levski 2014
361 +4.9% PB
36 Hristeyan Stoev
Trayana
356
37 Angel Angelov
Julian Rusev
356 -0.4%
38 Lyubomir Borisov
Dorostol
353 +5.1% PB
39 Danail Georgiev
Akulite
347
40 David Hulev
Chernomorets
345 PB
41 Iliia Kerechiev
Mladost'91
339 PB
42 Nikolay Kutsarov
Tsarevets
335 PB
43 Georgi Dimitrov
Tsarevets
321 PB
43 Nikola. Klimentov
Tsarevets
321 PB
45 Iliya Bonev
Etar
304
46 Bozhidar Bichev
Mladost'91
290
47 Viktor Dimitrov
Dorostol
279 +1.6% PB
48 Matei Atanasov
Cherno More
272 +3.5% PB
49 Nikolai Kinanev
Asteri
271 PB
50 Boris Stoyanov
Levski
258 +6.0% PB
51 Atanas Atanasov
Zapochni da Pluvash
189 PB
Daniel Dimitrov
Trayana
NS
13 - 14, Timed Finals
Name Time Score Imp
1 Ivan Lozanov
Cherno More
+1.6% PB
2 Kristian Todorov
Plovdiv 2019
+3.5% PB
3 Valeri Alipiev
Invictus
PB
4 Grant Avagian
Mladost'91
+3.0% PB
5 Adis Petrov
Lokomotiv
+3.5% PB
6 Dimitar Uzunov
Dobrudzha 2021
+1.7% PB
7 Aleksandar Tsonev
Cska
+1.5% PB
8 Stilyan Indzhov
Metro
+4.1% PB
9 Darian Tzanov
Cherno More
PB
10 Fedor Shtuchkin
Nereya
11 Ivailo Karaivanov
Torpedo
+2.8% PB
12 Viktor Yasenov
Smolyan
PB
12 Dimitar Damyanov
GD Sport
14 Teodor Atanasov
Akulite
PB
15 Radostin Haydutov
Metro
-1.4%
16 Milen Angelov
Orenda
+3.6% PB
17 Alexander Velikov
Asteri
+2.5% PB
18 Georgi Ivanov
Dorostol
+9.6% PB
19 Kostadin Murdzhev
Smolyan
PB
20 Boris Venkov
Zapochni da Pluvash
+0.7% PB
21 Boris Rashev
Zapochni da Pluvash
22 Ivail Ivanov
Cherno More
+1.8% PB
23 Aleksandar Georgiev
Akulite
+2.3% PB
24 Harun Ali
KVS Burgas
PB
25 Eray Ali
KVS Burgas
+2.5% PB
26 Svetoslav Nikolov
Torpedo
PB
27 Kristiyan Ivanov
Torpedo
28 Krum Sarbov
Dobrudzha 2021
PB
29 Alex Spasov
Nereya
+8.0% PB
30 Nikolai Murdzhev
Smolyan
PB
31 Bozhidar Gaidarov
Cherno More
32 Kristiyan Kolev
Zapochni da Pluvash
+5.5% PB
33 Zhasmin Stoyanov
Orenda
+5.9% PB
34 Petar Petrov
Levski
+4.5% PB
35 Nikolay Nikolov
Akulite
+4.7% PB
36 Stefan Mihaylov
Asteri
+7.4% PB
37 Anastasios Dachev
KVS Burgas
38 Todor Mandzhukov
Plovdiv 2019
39 Xristo Terziev
Torpedo
40 Georgi Pereverzev
Asteri
41 Denislav Karev
Mladost'91
PB
42 Ivan Binchev
Zapochni da Pluvash
81 PB
11 - 12, Timed Finals
Name Time Score Imp
1 Hristo Petkov
Plovdiv 2019
+3.1% PB
2 Martin Davchev
Plovdiv 2019
PB
3 Alexandar Yovchev
Chernomorets
+0.9% PB
4 Daniel Filipov
Beroe
PB
5 Viktor Ginov
KVS Burgas
PB
6 Stefan Vladimirov
Tsarevets
7 Georgi Chuhovski
Bolyari 2009
+4.7% PB
8 Yoan Desev
Tsarevets
PB
9 Boris Statelov
Cherno More
-1.6%
10 Matey Nedev
Delfin
PB
11 Samuil Hadzhiivanov
Tsarevets
PB
12 Boris Nikolov
Lokomotiv
+8.6% PB
13 Angel Angelov
Zapochni da Pluvash
+6.3% PB
14 Taylar Atanasov
Vihren
+10.1% PB
15 Artem Beskorsii
Cherno More
+5.7% PB
16 Samuil Andreev
Cherno More
PB
17 Ivailo Ivanov
Asteri
18 Boris Georgiev
Akulite
+5.0% SB
19 Eren Feti
Dobrudzha 2021
20 Steliyan Stoyanov
Neftochimic
PB
21 Deivid Stoykov
Neftochimic
+5.0% PB
22 Berat Huseinov
Nereya
23 Nikola Kotev
Akulite
PB
23 Matei Kirilov
Lokomotiv
+7.7% PB
25 Dimitar Nazlumov
Vsi
26 Georgiev Georgiev
Cherno More
PB
27 Andrey Garov
Zapochni da Pluvash
28 Joan Todorov
Plovdiv 2019
PB
29 Radoslav Velchev
Orenda
+11.1% PB
30 Pavel Hulev
Chernomorets
PB
31 Nikola Nikolov
Dobrudzha 2021
-5.9%
32 Dimitar Minevski
Tsarevets
PB
33 Stiliyan Alexandrov
Julian Rusev
34 Martin Kolev
Zapochni da Pluvash
96 -1.4%
35 Eser Ridvan
Dobrudzha 2021
94
36 Viktor Vasilev
Julian Rusev
92
37 Viktor Panayotov
Orenda
78 +2.9% PB
38 Zdravko Krastev
Cherno More
72
39 Павлин Неделчев
KVS Burgas
56
40 Emir Niyaziev
Orenda
54
41 Valentin Kairyakov
Orenda
51
42 Георги Иванов
KVS Burgas
30
Georgi Lozanov
Cherno More
Martin Dimitrov
Cherno More
Stanislav Stratev
Orenda
9 - 10, Timed Finals
Name Time Score Imp
1 Kristyan Baldzhiev
St George
+2.1% PB
2 Daniel Georgiev
Aqua Sport
+4.7% PB
3 Aleksandar Donchev
Vihren
+3.1% PB
4 Daniel Genov
GD Sport
-3.8%
5 Svyatoslav Brikanov
Sandanski
6 Momchil Monev
Beroe
+2.7% PB
7 Vasil Stefanov
St George
+4.5% PB
8 Mihail Rusev
Plovdiv 2019
PB
9 Kercho Ivanov
Chernomorets
-1.9%
10 Viktor Kalchev
Asteri
11 Georgi Zhelev
Dobrudzha 2021
-0.5%
12 Kaloyan Kanchev
Plovdiv 2019
PB
13 Ivo Atanasov
KVS Burgas
95 PB
14 Velislav Karaivanov
Torpedo
84
15 Ivo Ilarionov
Tsarevets
77
16 David Simeonov
Galata-Varna
76
17 Momchil Vasilev
Trayana
75
18 Nikola Petrov
Cherno More
68
19 David Stoyanov
Cherno More
67 PB
20 Tomislav Mladenov
Etar
60 +5.6% PB
21 Konstantin Dragoev
Neftochimic
26
Boyan Mihailov
Cherno More
Kristian Penchev
Bolyari 2009
NS
Denislav Penchev
Bolyari 2009
NS