Swimcloud
Sharks Cup Burgas
18 and over, Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Ivan Manolov
Cherno More
718
2 Nikola Karaivanov
Asteri
686 +3.1% PB
3 Iliyan Iliev
Asteri
655 +2.8% SB
4 Stefan Kushlev
Smolyan
614 PB
5 Atanas Totlyakov
Metro
573 PB
6 Niko Balenta
PK Tresnjevka
566
7 Martin Galabov
Cherno More
464 PB
8 Deyan Vlahov
Plovdiv 2019
417
15 - 17, Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Martin Mihailov
Cherno More
563 +2.3% PB
2 Boris Ivanov
Olimpia
539 +2.6% PB
3 Pavel Mihaylov
Dobrudzha 2021
512 +0.4% PB
4 Emiliyan Tsolov
Invictus
511 +0.5% PB
5 Anton Buts
Levski 2014
507
6 Todor Todorov
Invictus
456 PB
7 Daniel Nedyalkov
Levski
448 PB
8 Milko Panchev
Plovdiv 2019
442
9 Valentin Mitev
Akulite
441 PB
10 Jordan Tsvetanov
Bolyari 2009
439 PB
11 Dian Ivanov
Asteri
429 -1.0%
12 Ivan Milev
Smolyan
412 PB
13 Aleksandro Hinchev
Metro
403 PB
14 Maksim Dimitrov
Lokomotiv
395 +4.3% PB
15 Iliyan Yakimov
Dobrudzha 2021
383 +3.3% PB
16 Ivailo Ianev
Chernomorets
379 PB
17 Ivan Nenkov
Invictus
379
18 Ivan Dimitrov
Bolyari 2009
376 PB
19 Kristian Bilyanov
Plovdiv 2019
374 PB
20 Stoyan Velikov
Invictus
354
21 Darin Vladimirov
Etar
330
22 Nedislav Tolev
Chernomorets
320 PB
23 Asen Djorev
Levski 2014
308 +7.4% PB
Mariyan Georgiev
Etar
NS
13 - 14, Timed Finals
Name Time Score Imp
1 Kristian Todorov
Plovdiv 2019
PB
2 Ivan Lozanov
Cherno More
+1.4% PB
3 Grant Avagian
Mladost'91
PB
4 Adis Petrov
Lokomotiv
+7.9% PB
5 Ivailo Karaivanov
Torpedo
+3.4% PB
6 Stilyan Indzhov
Metro
PB
7 Aleksandar Tsonev
Cska
+8.8% PB
8 Radostin Haydutov
Metro
PB
9 Alexander Velikov
Asteri
+4.5% PB
10 Georgi Kamburov
Chernomorets
PB
11 Ivail Ivanov
Cherno More
12 Nikola Georgiev
Lokomotiv
+3.4% PB
13 Boris Venkov
Zapochni da Pluvash
+4.6% PB
14 Eray Ali
KVS Burgas
PB
15 Alex Spasov
Nereya
+5.0% PB
16 Aleks Kostadinov
Levski
17 Petar Petrov
Levski
+17.8% PB
18 Ivaylo Zhekov
Metro
19 Zhasmin Stoyanov
Orenda
20 Rostislav Petkov
Mladost'91
89
11 - 12, Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Hristo Petkov
Plovdiv 2019
405 PB
2 Alexandar Yovchev
Chernomorets
298 +1.8% SB
3 Georgi Chuhovski
Bolyari 2009
255 PB
4 Martin Popov
Mladost'91
232
5 Boris Nikolov
Lokomotiv
177 +11.5% PB
6 Deivid Stoykov
Neftochimic
162
7 Nikola Nikolov
Dobrudzha 2021
103
8 Radoslav Velchev
Orenda
102
9 - 10, Timed Finals
Name Time Score
1 Kristyan Baldzhiev
St George
PB
2 Daniel Georgiev
Aqua Sport
PB
3 Kaloyan Baldzhiev
St George
PB
4 Aleksandar Donchev
Vihren
5 Momchil Monev
Beroe
PB
6 Kercho Ivanov
Chernomorets
7 Vasil Stefanov
St George
8 Denislav Penchev
Bolyari 2009
9 Georgi Zhelev
Dobrudzha 2021
96 PB
10 Kaloian Georgiev
Mladost'91
93
Viktor Ivanov
Vsi
Mihail Genov
Mladost'91