Swimcloud
Sharks Cup Burgas
18 and over, Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Josif Miladinov
Sprint Sofia
668
2 Emilian Nikolov
Dorostol
631 +2.1% SB
3 Eduard Kostov
Levski
620 +3.7% PB
4 Simeon Stanoev
Plovdiv 2019
609 +0.8% SB
5 Georgi Tanev
KVS Burgas
520 -1.1%
6 Iliyan-Alexander Petrov
Asteri
491 +3.4% PB
7 Deyan Vlahov
Plovdiv 2019
436
8 Deyan Velkov
Asteri
423
9 Denis Hristov
Julian Rusev
410 -0.5%
10 Stoian Dimitrov
Delfin
365 -1.1%
11 Georgi Chorlev
Vsi
349 PB
12 Ivaylo Spasov
Tsarevets
322
15 - 17, Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Nikola Zhekov
Cherno More
574 +1.9% PB
2 Daniel Kostadinov
Julian Rusev
567 -0.7%
3 Ljubomir Lichev
Bolyari 2009
553 +2.5% SB
4 Daniel Kralev
Cherno More
542 +0.1% SB
5 Teodor Nedkov
Mladost'91
541 +4.4% PB
6 Teodor Trimchevski
Nereya
518 +0.6% PB
7 Hristo Strumski
Dorostol
509 +2.7% PB
8 Nikolay Tonkov
Aqua Sport
508 +3.2% SB
9 Krasimir Krastev
Trayana
486
10 Stoycho Iliev
Akulite
468 +2.6% PB
11 Boris Lazarov
Cherno More
465 +1.1% PB
12 Kaloyan Apostolov
Trayana
444 +2.4% PB
13 Iliya Petkov
Levski
417 -2.2%
14 Kaloyan Dragnev
Plovdiv 2019
415 PB
15 Aleks Tashev
Lokomotiv
392 +1.5% PB
16 Nikola Karchedjikov
Plovdiv 2019
382 PB
17 Ivailo Nachkov
Plovdiv 2019
381 +2.8% PB
18 Petar Ivanov
Zapochni da Pluvash
380 +3.8% PB
19 Ivan Milev
Smolyan
375 +4.2% PB
20 Matei Atanasov
Cherno More
362 +2.6% PB
21 Martin Kostov
Invictus
362 +2.7% PB
22 Mihail Strahinski
Smolyan
361 +2.4% PB
23 Kristian Lichev
Bolyari 2009
350 +1.0% SB
24 Kristiyan Hristov
Olimpia
340 +5.8% PB
25 Bozhidar Bichev
Mladost'91
329 +2.9% PB
26 Dian Petrov
Galata-Varna
311 +2.2% PB
27 Stoyan Georgiev
Etar
281
28 Nikolay Kolev
Dobrudzha
272 +2.1% PB
29 Kalin Penev
Lokomotiv
265 +1.3% PB
30 Ivaylo Demirov
Smolyan
258 +3.7% PB
31 Toni Konev
KVS Burgas
243 +1.8% PB
32 Georgi Dimitrov
KVS Burgas
242 PB
33 Stiliyan Krastev
Akulite
219
34 Atanas Atanasov
Zapochni da Pluvash
204 PB
Stilian Marinov
Delfin
13 - 14, Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Viktor Stanev
Lokomotiv
445 +3.7% PB
2 Teodor Stanchev
Dobrudzha 2021
410 +2.2% PB
3 Valentin Rosnev
Vsi
399 +1.0% SB
4 Maksim Nedyalkov
Levski
386 +2.1% PB
5 Dimitar Petkov
Bolyari 2009
373 +1.5% PB
6 Alexandar Stefanov
Aqua Sport
369 +3.2% PB
7 Viktor Yasenov
Smolyan
327 +3.0% SB
8 Aikan Veisalov
Lokomotiv
327 +2.6% PB
9 Momchil Baev
Viking 2008
309 +3.1% PB
10 Daniel Mandazhiev
Akulite
299 +0.9% PB
11 Kostadin Murdzhev
Smolyan
299 +1.3% PB
12 Daniel Stoyanov
Smolyan
291 PB
13 Mariyan Belchev
Chernomorets
270 +4.9% SB
14 Emil Anchev
Smolyan
260 +8.6% PB
15 Iliyan Dimitrov
Akulite
257 +7.5% PB
16 Ivelin Raikov
Plovdiv 2019
249
17 Denis Toshev
Levski 2014
236
18 Harun Ali
KVS Burgas
235 +3.0% PB
19 Anastasios Dachev
KVS Burgas
227
20 Vladislav Marinov
Etar
226 +2.0% PB
21 Boyan Minchev
Torpedo
203 +2.5% PB
22 Aleksandar Ivanov
Metro
180 +0.4% PB
23 Tunch Fuchidji
Dorostol
167
24 Daniel Kostov
Metro
156 -0.2%
25 Plamen Stanchev
Zapochni da Pluvash
145
26 Ivan. Valchev
Tsarevets
117
27 Dimitar Atanasov
Zapochni da Pluvash
113
11 - 12, Timed Finals
Name Time Score Imp
1 Martin Davchev
Plovdiv 2019
-2.6%
2 Steliyan Stoyanov
Neftochimic
+3.0% PB
3 Efe Mustafa
Mladost'91
+2.1% PB
4 Boris Statelov
Cherno More
+1.6% PB
5 Mihail Tarnarov
Plovdiv 2019
-1.6%
6 Deivid Stoykov
Neftochimic
+7.1% PB
7 Hristo Koev
Bolyari 2009
+2.5% PB
8 Samuil Hadzhiivanov
Tsarevets
+2.2% PB
9 Stefan Klinchev
Vsi
+2.1% PB
10 Denis Iskrenov
Vsi
+1.7% PB
11 Angel Angelov
Zapochni da Pluvash
+5.8% PB
12 Vladimir Gerdzhikov
Etar
+1.6% PB
13 Gencho Stoyanov
Bolyari 2009
+2.5% PB
14 Borimir Danev
Tsarevets
+4.4% PB
15 Kiril Kirilov
Lokomotiv
-0.3%
16 Stafan Stoev
Mladost'91
17 Maxim Kacarov
Orenda
PB
18 Boyan Ivanov
Bolyari 2009
PB
19 Ivan Bonev
Orenda
PB
20 Teodor Petrov
Dobrudzha
-0.8%
21 Denislav Lyubomirov
Julian Rusev
+2.8% PB
22 Nikola Petrov
Dobrudzha 2021
+0.3% PB
23 Nikola Kalinov
Dobrudzha 2021
24 Igor Nikolov
Julian Rusev
+6.9% PB
25 Viktor Panayotov
Orenda
+3.7% PB
26 Bojidar Vlasev
Plovdiv 2019
27 Georgi Karagyulev
Cska
-0.2%
28 Viktor Petrov
Bolyari 2009
PB
29 Dimitar Nazlumov
Vsi
30 Nikola Nikolov
Dobrudzha 2021
+6.2% PB
31 Dimitat Kiryakov
Julian Rusev
32 Vladislav Ruskov
Akulite
+0.7% PB
33 Emir Niyaziev
Orenda
PB
34 Shterion Dailov
Chernomorets
PB
35 Stefan Marinov
Etar
+4.4% PB
36 Nikola Mitev
Akulite
+4.8% PB
37 Vladimir Enchev
Zapochni da Pluvash
38 Antoan Tevekeliev
Lokomotiv
-1.3%
39 Martin Tsirkov
Lokomotiv
+4.8% PB
40 Stanimir Georgiev
Plovdiv 2019
-3.7%
41 Kaloyan Petrov
Orenda
PB
42 Krasimir Mladenov
Etar
+6.2% PB
43 Martin Yoninov
Levent
92 -5.0%
44 Dimitar Stamatov
Akulite
90 PB
45 Alek Cifundarev
Akulite
84
Aleksandar Chankov
KVS Burgas
NS
9 - 10, Timed Finals
Name Time Score Imp
1 Kaloyan Baldzhiev
St George
+3.3% PB
1 Kaloyan Petrov
Akulite
+2.1% PB
3 Svyatoslav Brikanov
Sandanski
4 Victor Aleksandrov
Vihren
+3.3% PB
5 Nikola Krastev
St George
+3.5% PB
6 Viktor Gadzhev
Plovdiv 2019
+4.1% PB
7 Avram Grancharski
Vsi
8 Matvei Kuzenko
Plovdiv 2019
PB
9 Todor Tsonkov
St George
+2.8% PB
10 Atanas Todorov
Trayana
+4.7% PB
11 Mihail Rusev
Plovdiv 2019
-1.5%
12 Nikola Petrov
Cherno More
13 Tzvetomir Varbanov
Cherno More
+7.6% PB
14 Danail Simeonov
Bolyari 2009
+1.3% PB
15 Ivo Ilarionov
Tsarevets
16 Miroslav Stefanov
Tsarevets
100 +9.1% PB
17 Kaloyan Georgiev
Cherno More
97 PB
18 Aleksandar Lazarov
Bolyari 2009
92
19 Martin Dimitrov
Akulite
87 PB
20 Preslav Mladenov
Etar
86 +13.0% PB
21 Pavel Marinov
Neftochimic
85
22 Mihail Minkov
Orenda
64
David Simeonov
Galata-Varna
Pavel Penev
Etar