Swimcloud
National Championship Children SC '22
Timed Finals
Name Time FINA Imp
1 Anton Tuparov
Chepinets
373 +1.8% PB
2 Oleksei Silinskii
Nereya
364 +2.6% PB
3 Filip Mihailov
Levski
335 +3.9% PB
4 Viktor Ginov
KVS Burgas
335 +4.7% PB
5 Kaloian Velkov
Nsa
330 +2.1% PB
6 Kaloyan Koykov
GD Sport
290 PB
7 Kaloyan Mladenov
Nsa
282 +6.7% PB
8 Nikola Karakolev
Vsi
282 PB
9 Alexander Velikov
Asteri
281 +3.6% PB
10 Nikolay Dylugerov
GD Sport
278 +2.2% PB
11 Lachezar Kafedghiev
Smolyan
274 -0.6%
11 Rusin Hristov
Iris
274
13 Aleks Gospodinov
Lokomotiv
271 +6.6% PB
14 Milen Zidarov
Metro
268 +4.2% PB
15 Daniel Burdjiev
Olimp
267 PB
16 Valeri Spasov
Briz
261 +2.1% PB
17 Ivailo Karaivanov
Torpedo
255 PB
18 Nikola Nachev
Bolyari 2009
254 +2.0% PB
19 Atanas Samarov
Pirin
254 PB
20 Nikola Gadban
Trayana
249 +3.9% PB
21 Dimitar Dimitrov
Lokomotiv
247 +10.5% PB
22 Petko Lazarov
Akulite
239 +0.9% PB
23 David Ambadzhidis
Zapochni da Pluvash
237 +1.7% PB
24 Pavel Goranov
Aqua Sport
235 PB
25 Stefan Vladimirov
Tsarevets
233 +0.3% PB
26 Boris Rashev
Zapochni da Pluvash
227 +5.4% PB
27 Krum Sarbov
Dobrudzha 2021
227 PB
27 Kristiyan Kolev
Zapochni da Pluvash
227 +2.8% PB
29 Maksimilian Topalov
Lokomotiv
224 +8.2% PB
30 Martin Mihov
Briz
220 PB
31 Mihail Ivanov
Cherno More
215 -2.5%
32 Todor Dimitrov
Torpedo
215 PB
32 Aleksandar Velibashev
Chepinets
215 +1.5% PB
34 Nikolai Nedyalkov
Trayana
214 +8.2% PB
35 Dimitar Yujikan
Briz
212
36 Luchezar Lyubchev
Torpedo
212 +1.4% PB
37 Anton Kraichev
Sandanski
208
38 Martin Stoilov
Beroe
206 -0.6%
39 Filip Mitev
Trayana
206 +2.7% PB
40 Martin Kiryazov
Phoenix
198 PB
41 Dimitar Kostov
Vsi
198 +3.9% PB
42 Kiril Kisov
Vsi
197 +2.9% PB
43 Kamen Negoev
Aqua Sport
197 +11.1% PB
44 Velizar Nikolov
Sandanski
191 PB
45 Dimitar Kantardjiev
Bolyari 2009
191
46 Boris Venkov
Zapochni da Pluvash
189
46 Yulian Pachev
Delfin PZ
189
48 Eren Feti
Dobrudzha 2021
179 -0.2%
49 Aleksandar Parunski
Smolyan
177 +4.7% PB
50 Yordan Halachev
Sandanski
177 PB
51 Sebastiyan Bobevski
Sandanski
176 +4.0% PB
52 Anastasios Dachev
KVS Burgas
172 +0.2% PB
53 Matey Kanev
Phoenix
172 PB
54 Martin Barumov
Torpedo
170 PB
55 Yavor Nedev
Plovdiv 2019
169 +0.8% SB
56 Konstantin Andonov
Levski
168
57 Yoan Desev
Tsarevets
163
58 Samuil Spasov
Cska
161 PB
59 Mark Antonevich
Vihren
158
60 Dimitar Devedjiev
Julian Rusev
156 PB
61 Daniel Dimitrov
Tsarevets
154 PB
62 Rostislav Nikolov
Tibris
150
63 Aleksandar Tokov
Vihren
149 +1.8% PB
64 Samuil Yanakiev
Dobrudzha 2021
144 -0.9%
65 Venko Arsenov
Pirin
141 PB
65 Martin Gadban
Trayana
141 +1.7% PB
67 Dimitar Minevski
Tsarevets
140 PB
68 Nikola Kotev
Akulite
138 -0.3%
69 Martin Zahariev
Delfin PZ
137
70 Georgi Karamanolev
GD Sport
134 PB
71 Aleksandar Chankov
KVS Burgas
131 -0.8%
72 Todor Semov
Akulite
128 PB
73 Presyan Georgiev
Delfin
108
Kristiyan Metodiev
GD Sport