Swimcloud
Pumpkin Plunge
15 and over, Timed Finals
Name Time Pts Imp
1 NOAH UNZELMAN
Sebastopol Sea Serpents
489 PB
2 Jake Gibbs
Sebastopol Sea Serpents
430
3 Michael Lin
Koret Youth Swim Club
400 +1.2% PB
4 Spencer Perdue
Sebastopol Sea Serpents
439
5 Luke Ressler
Sebastopol Sea Serpents
342
6 Timothy Peterson
Lake County Channel Cats
90
7 Sean Restivo
Piranha Swimming
51 -4.6%
13 - 14, Timed Finals
Name Time Pts Imp
1 ALEX POLTORATSKIY
Koret Youth Swim Club
676 -1.1%
1 Dominic RESTIVO
Piranha Swimming
456 +0.8% PB
2 Caspian Morast
Sebastopol Sea Serpents
454
2 Connor Ivanoff
St Helena Swim Club
447 -2.5%
3 Tomas Herrero
St Helena Swim Club
337 -0.8%
3 Sha'anan Levy
Sebastopol Sea Serpents
300
1 Alexander Chin
Fog City Hammerheads
234
Ian McKenzie
Piranha Swimming
NS
11 - 12, Timed Finals
Name Time Pts Imp
1 Charlie Adams
Ukiah Dolphins
651 +0.7% PB
2 Alex Shwe
Koret Youth Swim Club
535 -3.5%
3 Nick Dobusch
Lake County Channel Cats
474 -3.8%
4 Zach Zauhar-Kurr
Unattached
582
5 Tanner Jones
Roundhill Sea Monkeys
438
6 EDISON Tang
Koret Youth Swim Club
514 PB
7 Morgan Lee
YMCA Pacific Aquatic Club
380 -3.1%
1 Benjamin Kroninger
Mendocino Coast
305 +1.3% PB
2 Mitchel Walker
Mendocino Coast
288 +0.1% SB
3 Sunil Prabhu
Koret Youth Swim Club
252 -1.9%
4 Atticus Cohen
Sonoma Sea Drago
342 -3.1%
5 Sam West
Mendocino Coast
196 -3.6%
1 Ty Dannenbring
Sebastopol Sea Serpents
170
6 Rowan Knight
St Helena Swim Club
237 +0.7% SB
7 Ian Hyland
AC Swim Club
120
2 Gavin Patchet
AC Swim Club
114 +1.8% PB
3 Jackson Mason
Unattached
104
4 Rory Morgan
AC Swim Club
170 +0.7% PB
5 Sam Perdue
Sebastopol Sea Serpents
147 PB
6 Mikey Lewis
Piranha Swimming
17 +3.4% SB
7 Travis Devries
Piranha Swimming
46 +2.0% PB
8 Jack Kroninger
Mendocino Coast
2
9 Clay Stolp
AC Swim Club
2
10 Colin Campbell
Sebastopol Sea Serpents
2
11 Tobin Vaske
AC Swim Club
2
Michael Duffy
Piranha Swimming
9 - 10, Timed Finals
Name Time Pts Imp
1 Justin Wong
Piranha Swimming
639 +1.4% SB
2 Nicky Glenn
Unattached
731 +0.8% PB
3 Miron English
Piranha Swimming
451 -0.9%
1 Sam Wilson-Wong
Koret Youth Swim Club
403 +0.4% PB
4 Andrey Blinkov
Koret Youth Swim Club
282
1 Reid Ivanoff
St Helena Swim Club
39 -2.9%
2 Jonathan Locala
YMCA Pacific Aquatic Club
107 -6.9%
3 William Dappen
St Helena Swim Club
6 +4.4% PB
4 Colin Scully
St Helena Swim Club
2 -8.3%
5 Pavel Karabelov
Neptune Swimming
2 -0.4%
6 Cameron Jones
Piranha Swimming
2
7 Matias Unzelman
Sebastopol Sea Serpents
2
Kevin Tran
Fog City Hammerheads
NS
8 and under, Timed Finals
Name Time Pts Imp
1 A.J. Fong
Unattached
669 -1.0%
2 Greyson McCaw
Sonoma Sea Drago
300 -0.6%
1 Ethan Obbagy
Sonoma Sea Drago
2 +3.1% SB
1 Mac Portello
Sonoma Sea Drago
2
2 Ethan Friedman
Sebastopol Sea Serpents
2
2 Ben Boles
Sonoma Sea Drago
2
3 Alfonso Jimenez-Hernandez
Fort Bragg Aquatics
2 +10.9% PB
4 Jeremiah Kellison
Neptune Swimming
2 +6.6% PB
5 Colin Miclea
Fort Bragg Aquatics
2 +8.0% PB
6 Emiliano Ramos
Fort Bragg Aquatics
2
7 Travis Padgett
Sonoma Sea Drago
2 -19.4%
8 Santiago Salinas-Moreno
Fort Bragg Aquatics
2 PB