Swimcloud
Pumpkin Plunge
15 and over, Timed Finals
Name Time Pts Imp
1 Spencer Perdue
Sebastopol Sea Serpents
419
2 Jake Gibbs
Sebastopol Sea Serpents
339
3 Michael Lin
Koret Youth Swim Club
307 -0.3%
4 Luke Ressler
Sebastopol Sea Serpents
297
5 Sean Restivo
Piranha Swimming
103 +1.5% PB
6 Longlong Mou
Unattached
61
7 Timothy Peterson
Lake County Channel Cats
83
13 - 14, Timed Finals
Name Time Pts Imp
1 ALEX POLTORATSKIY
Koret Youth Swim Club
707 +0.9% PB
2 Jun Lee
YMCA Pacific Aquatic Club
602 PB
3 Dominic Tommasi
Sonoma Sea Drago
450
4 Jeffrey Devries
Piranha Swimming
336
5 Ford Stolp
AC Swim Club
391 PB
1 Dominic RESTIVO
Piranha Swimming
357 +1.2% PB
2 Caspian Morast
Sebastopol Sea Serpents
354
6 Sha'anan Levy
Sebastopol Sea Serpents
259
7 Tino SIRAGUSA
AC Swim Club
254 -1.7%
8 Connor Ivanoff
St Helena Swim Club
329 -4.4%
9 Ian McKenzie
Piranha Swimming
242 -1.2%
10 Matthew Camastro
Unattached
241 -2.3%
3 Kyle Chang
AC Swim Club
291 -0.4%
1 Dane Beatie
Sebastopol Sea Serpents
223 PB
2 Ethan NG
Unattached
39 +1.3% PB
3 Ruben Langston Smith
Unattached
35 +2.9% PB
4 Mateo Langston Smith
Unattached
2 +5.6% PB
5 ARMANDO MELENDEZ
Mlk Jr. Blue Dolphins
2
6 Matt Simmons
Fountaingrove Fins
2
7 Dante Miroglio
St Helena Swim Club
2
11 - 12, Timed Finals
Name Time Pts Imp
1 Charlie Adams
Ukiah Dolphins
572 -1.1%
2 Nick Dobusch
Lake County Channel Cats
392 -1.8%
3 Caleb Jeske
St Helena Swim Club
259 -2.4%
1 Sunil Prabhu
Koret Youth Swim Club
212 +3.6% PB
2 Jayson Shinn
Piranha Swimming
316
3 Benjamin Kroninger
Mendocino Coast
164 PB
4 Atticus Cohen
Sonoma Sea Drago
273 +0.9% SB
5 Raymond Thai
Fog City Hammerheads
270 -0.9%
6 Bruno Coelho
Neptune Swimming
245 -0.6%
1 Sam Perdue
Sebastopol Sea Serpents
110 PB
2 Mikey Lewis
Piranha Swimming
7 +7.3% PB
3 Colin Campbell
Sebastopol Sea Serpents
2 PB
4 Jack Kroninger
Mendocino Coast
2 -2.4%
10 and under, Timed Finals
Name Time Pts Imp
1 Justin Wong
Piranha Swimming
625 PB
1 Jason Pine
Sonoma Sea Drago
206 PB
1 Greyson McCaw
Sonoma Sea Drago
218
2 Cameron Jordan
Unattached
130 +0.6% SB
3 Gabriel Mendoza
St Helena Swim Club
13 -0.9%
4 Colin Patchet
AC Swim Club
8
5 Reid Ivanoff
St Helena Swim Club
2 -0.4%
6 Ethan Obbagy
Sonoma Sea Drago
14 PB
7 Joe Brawdy
St Helena Swim Club
2 -6.3%
8 Stephen Allen
AC Swim Club
2
9 Ethan Friedman
Sebastopol Sea Serpents
2
10 William Dappen
St Helena Swim Club
2 PB
11 ADRIAN TANG
Koret Youth Swim Club
2 +1.8% PB
12 Alfonso Jimenez-Hernandez
Fort Bragg Aquatics
2 +5.5% PB
13 Johnny Ganser
Neptune Swimming
2 -3.4%
14 Jack Jacobs
Sebastopol Sea Serpents
2 PB
15 Colin Miclea
Fort Bragg Aquatics
2 +0.6% PB
16 Emiliano Ramos
Fort Bragg Aquatics
2
17 Santiago Salinas-Moreno
Fort Bragg Aquatics
2
Logan Field
Neptune Swimming