Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bryan Walcker
Burbank Y
|
Burbank Y | 20 | +0.2% | PB | |
2 |
Brendan Murphy
Northwestern CT YMCA
|
Northwestern CT YMCA | 17 | – | ||
3 |
Phillip Jacques
Long Reach Swim Club
|
Long Reach Swim Club | 16 | – | PB | |
4 |
Tyler Lareau
YMCA of the North Shore
|
YMCA of the North Shore | 15 | -3.6% | ||
5 |
Matt Nutter
Andover-North Andover YMCA
|
Andover-North Andover YMCA | 14 | -1.7% | ||
6 |
Tyler Arndt
Penobscot Bay YMCA
|
Penobscot Bay YMCA | 13 | +3.6% | PB | |
7 |
Nicholas Karadimas
Western Connecticut YMCA
|
Western Connecticut YMCA | 12 | – | PB | |
8 |
John Belanger
Andover-North Andover YMCA
|
Andover-North Andover YMCA | 11 | – | PB | |
9 |
Conor Collins
Western Connecticut YMCA
|
Western Connecticut YMCA | 9 | -1.3% | ||
10 |
Ben Morris
Andover-North Andover YMCA
|
Andover-North Andover YMCA | 7 | – | ||
11 |
Christopher Woods
Greater Westfield YMCA
|
Greater Westfield YMCA | 6 | – | PB | |
12 |
Matt Knapik
Fairfield YMCA Fly Fins
|
Fairfield YMCA Fly Fins | 5 | -0.5% | ||
13 |
Chris Durette
Valley
|
Valley | 4 | -4.2% | ||
14 |
Timothy Ragan
YMCA of the North Shore
|
YMCA of the North Shore | 3 | – | ||
15 |
McHale Whitehouse
Northern York County YMCA
|
Northern York County YMCA | 2 | -2.5% | ||
16 |
Tim Blair
Long Reach Swim Club
|
Long Reach Swim Club | 1 | +0.5% | PB | |
17 |
Paul Hunter
Andover-North Andover YMCA
|
Andover-North Andover YMCA | – | -9.9% | ||
18 |
Sam Watkinson
Penobscot Bay YMCA
|
Penobscot Bay YMCA | – | -0.4% | ||
19 |
Tim Meskill
Northern Middlesex YMCA
|
Northern Middlesex YMCA | – | -5.0% | ||
20 |
Matthew Souza
Hockomock-MA
|
Hockomock-MA | – | – | ||
21 |
Benjamin Shephard
Waldo County YMCA
|
Waldo County YMCA | – | -1.3% | ||
22 |
Tommy Nielsen
Northern Middlesex YMCA
|
Northern Middlesex YMCA | – | -3.8% | ||
23 |
Austin Kelly
Northern Middlesex YMCA
|
Northern Middlesex YMCA | – | – | PB | |
24 |
David Evans
Kent County YMCA
|
Kent County YMCA | – | – | PB | |
25 |
Jimmy Norris
Valley
|
Valley | – | -1.0% | ||
26 |
Will York
Pine Tree Swim Club
|
Pine Tree Swim Club | – | -1.6% | ||
27 |
Robert Breen
YMCA of the North Shore
|
YMCA of the North Shore | – | – | PB | |
28 |
Alex Carroll
Valley
|
Valley | – | – | PB | |
29 |
Kevin Uherek
Wheeler Regional YMCA Tigersharks
|
Wheeler Regional YMCA Tigersharks | – | -0.7% | ||
30 |
Will Hurley
Waldo County YMCA
|
Waldo County YMCA | – | -0.5% | ||
31 |
Christopher Fredrickson
Hockomock-MA
|
Hockomock-MA | – | – | ||
32 |
John Erdeski
Northern Berkshire YMCA
|
Northern Berkshire YMCA | – | – | PB | |
33 |
Taylor Hall
Penobscot Bay YMCA
|
Penobscot Bay YMCA | – | +2.2% | PB | |
34 |
Dan Murray
South County RI YMCA
|
South County RI YMCA | – | – | ||
35 |
Steven Lean
Western Connecticut YMCA
|
Western Connecticut YMCA | – | -1.8% | ||
– |
Eamon Trebilcock
Northwestern CT YMCA
|
Northwestern CT YMCA | – | – |