Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Christian Higgins
New Canaan YMCA Caimans
|
New Canaan YMCA Caimans | 20 | – | PB | |
2 |
Ray Cswerko
Northwestern CT YMCA
|
Northwestern CT YMCA | 17 | – | PB | |
3 |
Matthew Scalise
YMCA of the North Shore
|
YMCA of the North Shore | 16 | – | PB | |
4 |
Patrick Kinnon
Lynn YMCA
|
Lynn YMCA | 15 | – | ||
5 |
Nate Hobert
LEHY Aquatics
|
LEHY Aquatics | 14 | – | PB | |
6 |
Ryan Fortin
Andover-North Andover YMCA
|
Andover-North Andover YMCA | 13 | – | PB | |
7 |
Edward Yee
DYD
|
DYD | 12 | – | PB | |
8 |
Matthew Weiss
Hampshire Regional YMCA
|
Hampshire Regional YMCA | 11 | – | PB | |
9 |
Carl Underwood
Tri-Y
|
Tri-Y | 9 | – | PB | |
10 |
Eric Gaulin
Waldo County YMCA
|
Waldo County YMCA | 7 | +10.9% | PB | |
11 |
Nicolas Sauerbrunn
Wheeler Regional YMCA Tigersharks
|
Wheeler Regional YMCA Tigersharks | 6 | – | PB | |
12 |
Andrew Kennedy
Northern York County YMCA
|
Northern York County YMCA | 5 | +3.6% | PB | |
13 |
Graham Beck
DYD
|
DYD | 4 | – | PB | |
14 |
Conner Frey
Northwestern CT YMCA
|
Northwestern CT YMCA | 3 | – | ||
15 |
Alec Misteroni
YMCA Southcoast
|
YMCA Southcoast | 2 | – | ||
16 |
Abben Hung
Western Connecticut YMCA
|
Western Connecticut YMCA | 1 | – | ||
17 |
Karl Reinhardt
New Canaan YMCA Caimans
|
New Canaan YMCA Caimans | – | – | ||
18 |
Josh Bjornberg
Wallingford Family YMCA
|
Wallingford Family YMCA | – | – | PB | |
19 |
Alex Bolvin
Cranston Branch YMCA
|
Cranston Branch YMCA | – | – | ||
20 |
Rob Braza
Attleboro YMCA
|
Attleboro YMCA | – | – | ||
21 |
Seth Bergey
Andover-North Andover YMCA
|
Andover-North Andover YMCA | – | – | PB | |
22 |
Tom Sakaguchi
Westport/Weston Family Y Swim
|
Westport/Weston Family Y Swim | – | – | PB | |
23 |
Carson Foley
Old Town-Orono YMCA / Canoe City Swim Club
|
Old Town-Orono YMCA / Canoe City Swim Club | – | +3.3% | PB | |
24 |
John Santoro
New Canaan YMCA Caimans
|
New Canaan YMCA Caimans | – | – | PB | |
25 |
Edward Garrity
Waterbury-CT
|
Waterbury-CT | – | – | ||
26 |
Jay McCabe
Darien Community YMCA Piranhas
|
Darien Community YMCA Piranhas | – | – | ||
27 |
Paul Sikora
Fairfield YMCA Fly Fins
|
Fairfield YMCA Fly Fins | – | – | PB | |
28 |
Max Arnold
Tri-Y
|
Tri-Y | – | – | ||
29 |
Eric Sandrib
Northwestern CT YMCA
|
Northwestern CT YMCA | – | – | ||
30 |
AJ Graf
West Suburban YMCA
|
West Suburban YMCA | – | – | ||
31 |
Chris Yanachkin
Oak Square
|
Oak Square | – | – | PB | |
32 |
Kevin Lane
Darien Community YMCA Piranhas
|
Darien Community YMCA Piranhas | – | – | PB | |
33 |
Marc Gazda
Metrowest YMCA Stingrays
|
Metrowest YMCA Stingrays | – | – | ||
33 |
Ryan Fahey
South Shore Mill Pond YMCA
|
South Shore Mill Pond YMCA | – | – | ||
35 |
William Galle
Westport/Weston Family Y Swim
|
Westport/Weston Family Y Swim | – | – | ||
36 |
Jack Wostrel
Westerly-Pawcatuck YMCA
|
Westerly-Pawcatuck YMCA | – | – | ||
37 |
Abe Iyengar
Andover-North Andover YMCA
|
Andover-North Andover YMCA | – | – | ||
38 |
Paul Lang
Keene Dolphins
|
Keene Dolphins | – | – | ||
39 |
Sam Gillespie
Darien Community YMCA Piranhas
|
Darien Community YMCA Piranhas | – | – | PB | |
40 |
Mengjan Shi
MELY
|
MELY | – | – | ||
41 |
Jeffrey Stuart
Casco Bay Regional YMCA
|
Casco Bay Regional YMCA | – | – | PB | |
42 |
Clayton Hardman
Darien Community YMCA Piranhas
|
Darien Community YMCA Piranhas | – | – | ||
43 |
Alec Pacelli
Valley Shore YMCA
|
Valley Shore YMCA | – | – | ||
44 |
Tom Cundiff
Cape Cod YMCA Mako Swim Team
|
Cape Cod YMCA Mako Swim Team | – | – | ||
45 |
Johannes Suppan
Gr Burlington-VT
|
Gr Burlington-VT | – | – | PB | |
46 |
James Pucci
Hamden-North Hav
|
Hamden-North Hav | – | – | ||
– |
Jack Harrison
Mount Desert Island YMCA
|
Mount Desert Island YMCA | NS | – | – |