Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub Rynkiewicz
KU AZS UMCS Lublin
|
KU AZS UMCS Lublin | 767 | +3.4% | PB | |
2 |
Bartosz Staniszewski
UKP Ruda Śląska
|
UKP Ruda Śląska | 757 | – | ||
3 |
Piotr Woźniak
Kormoran Olsztyn
|
Kormoran Olsztyn | 734 | – | PB | |
4 |
Kajetan Radkiewicz
KS KSZO Ostrowiec Św.
|
KS KSZO Ostrowiec Św. | 716 | – | PB | |
5 |
Alex Kowolik
UKP "UNIA" Oświęcim
|
UKP "UNIA" Oświęcim | 711 | – | ||
6 |
Jacek Nowacki
Kormoran Olsztyn
|
Kormoran Olsztyn | 707 | – | PB | |
7 |
Bartosz Myśliwiec
MKP Szczecin
|
MKP Szczecin | 703 | – | PB | |
8 |
Konrad Kozlowski
Kormoran Olsztyn
|
Kormoran Olsztyn | 678 | – | PB | |
9 |
Krystian Drabczyk
UKP "UNIA" Oświęcim
|
UKP "UNIA" Oświęcim | 643 | – | ||
10 |
Wojciech Chałat
KU AZS UMCS Lublin
|
KU AZS UMCS Lublin | 627 | +0.6% | SB | |
11 |
Ignacy Sienkiewicz
IKS Konstancin
|
IKS Konstancin | 592 | – | ||
– |
Oskar Sulkowski
Kormoran Olsztyn
|
Kormoran Olsztyn | – | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jerzy Larys
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa
|
IUKS ,,Muszelka'' Warszawa | 744 | PB | |
2 |
Bartosz Kapala
Kormoran Olsztyn
|
Kormoran Olsztyn | 686 | PB | |
3 |
Kacper Jasiński
MUKP Korona-Swim Kielce
|
MUKP Korona-Swim Kielce | 603 | ||
4 |
Bartosz Bródka
MTS Kwidzyn
|
MTS Kwidzyn | 568 | ||
5 |
Nathaniel Chabowski
UKS Żabianka Gdańsk
|
UKS Żabianka Gdańsk | 552 | PB | |
6 |
Mikołaj Borski
UKS Tri-Team Rumia
|
UKS Tri-Team Rumia | 509 | ||
7 |
Norbert Gorzeñ
Uks Cityzen
|
Uks Cityzen | 508 | ||
8 |
Jarosław Jankiewicz-Delgado
Uks NAWA Skierniewice
|
Uks NAWA Skierniewice | 478 | ||
– |
Franek Sokolowski
UKS Żabianka Gdańsk
|
UKS Żabianka Gdańsk | NS | – |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Maciej Kowal
MKP Szczecin
|
MKP Szczecin | 653 | ||
2 |
Erik Major
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
|
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry | 647 | ||
3 |
Miłosz Piętka
MKP Szczecin
|
MKP Szczecin | 620 | ||
4 |
Adam Mazur
Grupa 5Styl Warszawa
|
Grupa 5Styl Warszawa | 573 | PB | |
5 |
Oliwier Ponieważ
UKS SP5 Swim
|
UKS SP5 Swim | 571 | PB | |
6 |
Paweł Proszowski
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
|
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry | 567 | PB | |
7 |
Szymon Kanczkowski
UKS Tri-Team Rumia
|
UKS Tri-Team Rumia | 552 | ||
8 |
Krystian Selder
MKS Trójka
|
MKS Trójka | 535 | PB | |
9 |
Adrian Mikołajczyk
MKS Trójka
|
MKS Trójka | 492 |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Wiktor Staniszewski
UKP Ruda Śląska
|
UKP Ruda Śląska | 506 | – | ||
2 |
Szymon Łubiński
UKS ,,GIM 92 Ursynów''
|
UKS ,,GIM 92 Ursynów'' | 505 | +3.7% | PB | |
3 |
Serhii Mondyk
Ukraine
|
Ukraine | 500 | – | ||
4 |
Nataniel Kobak
Sparta Biłgoraj
|
Sparta Biłgoraj | 483 | +1.5% | PB | |
– |
Krzysztof Charkot
UKS Orka Zamość
|
UKS Orka Zamość | NS | – | – |