Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sam Curran
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | 20 | – | ||
2 |
Andrew Beer
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | 17 | – | ||
3 |
Ethan Spradlin
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | 16 | +0.3% | SB | |
4 |
PJ Briggs
Amelioration Race Club
|
Amelioration Race Club | 15 | – | ||
– |
Cam Fisher
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
CJ Layne
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | 20 | -4.7% | ||
2 |
John Burnard
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | 17 | +0.6% | PB | |
3 |
Sterling Ebel
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | 16 | -4.9% | ||
4 |
Charlie Clark
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | 15 | -4.4% | ||
5 |
Trenton Miller
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | 14 | -0.1% | ||
6 |
Case Stevenson
Sand Otter Swimming
|
Sand Otter Swimming | 13 | +0.2% | SB | |
7 |
Noah Palozzi
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 12 | – | PB | |
8 |
Jaden Brookens
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | 11 | -4.4% | ||
9 |
John Briggs
Amelioration Race Club
|
Amelioration Race Club | 9 | – | ||
10 |
Carson Trombley
Putnam County YMCA
|
Putnam County YMCA | 6.50 | -1.2% | ||
10 |
Zane Laws
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | 6.50 | – | PB | |
12 |
AC Blue
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | 5 | – | PB | |
13 |
Selby Wilt
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | 4 | -3.4% | ||
14 |
Keegan Wright
Amelioration Race Club
|
Amelioration Race Club | 3 | – | ||
15 |
Jaron Ninke
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | 2 | -9.3% | ||
16 |
Zach Lambert
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 1 | – | PB | |
17 |
Andy Burroughs
Sand Otter Swimming
|
Sand Otter Swimming | – | – | ||
18 |
Roman Contreras
Sand Otter Swimming
|
Sand Otter Swimming | – | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Brogan Robinson
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 20 | -2.6% | ||
2 |
Kyle Hudson
Napoleon Aquatic Club
|
Napoleon Aquatic Club | 17 | – | PB | |
3 |
Parker Stocker
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | 16 | – | PB | |
4 |
Riley Verb
Putnam County YMCA
|
Putnam County YMCA | 15 | -0.5% | ||
5 |
Ethan Jones
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | 14 | -4.1% | ||
6 |
Ethan Cope
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | 13 | – | PB | |
7 |
Joe Vasiloff
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | 12 | -0.9% | ||
8 |
Jacob Ziegler
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | 11 | -2.0% | ||
9 |
Alex Honigford
Wapakoneta Family YMCA
|
Wapakoneta Family YMCA | 9 | – | ||
10 |
Kartar Vig
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | 7 | – | ||
11 |
Tommy Mcintyre
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | 6 | – | ||
12 |
Jack Delligatti
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 5 | – | PB | |
13 |
Deniz Gocmen
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | 4 | – | ||
14 |
Wyatt Hanley
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | 3 | – | PB | |
15 |
Reece Hanley
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | 2 | – | ||
16 |
John Majerus
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | 1 | -6.5% | ||
17 |
Tyler Horstman
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | – | -1.5% | ||
18 |
Nathan Herbert
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | +1.7% | SB | |
19 |
Granthem Brown
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | – | -4.6% | ||
20 |
Nathan Reynolds
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | – | – | ||
21 |
Stevie Green
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | – | ||
22 |
TJ Blue
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | – | – | PB | |
23 |
Jonathan Diakogeorgiou
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | – | – | PB | |
24 |
Daniel Petrowsky
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | – | – | PB | |
25 |
Gavin Sutton
Wapakoneta Family YMCA
|
Wapakoneta Family YMCA | – | – | ||
26 |
Mark Petrowsky
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | – | – | ||
27 |
Will Stringer
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | – | – | PB | |
28 |
Elijah Brown
Amelioration Race Club
|
Amelioration Race Club | – | – | PB | |
29 |
Avery Marshall
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | – | – | PB | |
30 |
Matthew Cook
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | – | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jager Ninke
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | 20 | -3.3% | ||
2 |
Brody Van Frayen
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | 17 | – | PB | |
3 |
Kyle Cody
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | 16 | +0.7% | PB | |
4 |
Tyler Klein
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | 15 | – | PB | |
5 |
Owen Thomas
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 14 | – | PB | |
6 |
Keegan Freeworth
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | 13 | +1.3% | SB | |
7 |
Sebby Martin
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | 12 | – | PB | |
8 |
Adam Wiest
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 11 | – | ||
9 |
Aiden Pierce
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | 9 | – | PB | |
10 |
Isaiah Wachauf
Wapakoneta Family YMCA
|
Wapakoneta Family YMCA | 7 | -0.7% | ||
11 |
Xavier Diller
Lima Ohio YMCA
|
Lima Ohio YMCA | 6 | -4.7% | ||
12 |
Nathan Warnke
Rocket Swim Club
|
Rocket Swim Club | 5 | – | PB | |
13 |
Collin Dunn
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 4 | – | PB | |
14 |
Eliot Haitonic
Sand Otter Swimming
|
Sand Otter Swimming | 3 | -4.5% | ||
15 |
Parker Brown
Sand Otter Swimming
|
Sand Otter Swimming | 2 | – | PB | |
– |
Matt Weber
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrew Huang
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | 20 | – | PB | |
2 |
Nick Mountz
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | 17 | – | PB | |
3 |
Caiden Dunn
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 16 | – | PB | |
4 |
Jamal Deek
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 15 | – | ||
5 |
Duncan Black
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | 14 | -4.5% | ||
6 |
Gabe Nixon
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 13 | – | ||
7 |
Jacob Fernandez
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | 12 | – | ||
8 |
Austin Sorg
Rocket Swim Club
|
Rocket Swim Club | 11 | -1.3% | ||
9 |
Caleb Wachauf
Wapakoneta Family YMCA
|
Wapakoneta Family YMCA | 9 | -2.1% | ||
10 |
Justin Li
Buckeye Swim Club
|
Buckeye Swim Club | 7 | – | ||
11 |
Blake Colvin
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 6 | – | ||
12 |
Charlie Bosler
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 5 | – | ||
13 |
Quinton Dardinger
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | 4 | – | PB | |
– |
Mason SCHUCHTER
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | NS | – | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Eli Morgan
Sand Otter Swimming
|
Sand Otter Swimming | 20 | ||
– |
Levin Essinger
Lima Ohio YMCA
|
Lima Ohio YMCA | – | ||
– |
Luca Francisco
Westerville Aquatic Club
|
Westerville Aquatic Club | NS | – |